Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by paxela

andreea si el vrea sa incerce mult[:D] dar fetita o vrea de ieri daca s-ar puteael de la inceput a vrut o fetita, si acum e cel mai mandru ca are baiat, dar tot ma freaca ca vrea fata mai repede[:D]Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)http://community.webshots.com/user/paxela


id="quote">id="quote">Da-te bine pe langa TICKAid="red"> ca are un tabel si iti poate zice anul acesta cand sa proiectezi sa iasa fata.[alcool] La anu e alta treaba. I-am zis sa-mi pastreze si mie tabelul pt la anu[;)]A fost interesanta discutia, da pe atunci nu cred ca ai citit pe la balantele-frumoasele.[pup]Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu pe ziua de azi.

Am fost intr-o vizita in cartierul Tickai si pentru ca am trecut pe langa parcul IOR,nu m-am rabdat si m-am dat jos sa vad ratele salbatice!

Ca sa vina langa noi,le-am dat biscuiti si mere curatate din caserola pregatita pentru Axel,copiii au fost super incantati,de-abia i-am luat dupa eveniment!

A foat tare frumos.

 

Este un parc destul in ingrijit si m-au uimit aranjamentele florale(panselutele proaspat psadite)si aleile curatate!

BRAVO voua,ca la noi nu prea sunt parcuri de aceea merg in Herastrau si din cand in cand in Moghiorosi.

 

Pupici tuturor.

 

Omul propune si Dumnezeu dispune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce face cafelutza pe ziua de azi????

 

Voi stiti care sunt produsele de la buburuza.com?

Oare o sa gasim cani de cafea si ceai?

Voi ce ati auzit?

Sa nu uitati de VOTARE!poate iese din primul tur ca sa scapam odata!

 

Omul propune si Dumnezeu dispune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...