Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Hai pupici tuturor!

Sa aveti o saptamana buna si plina de bani!

 

De azi TREBUIE sa incep curatenia de Paste,cate putin in fiecare zi ca sa termin la timp si cand ma gandesc la geamuri....,vai mama mea.

 

Omul propune si Dumnezeu dispune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza pe la pranz [alcool]!!!!

 

Dragelor va multumesc frumos pentru comentariile atat de frumoase, m-ati facut sa [:I] de placere!

 

Cary, Felis, Andreea, gabirus, paxela => [flo2][flo2][flo2]!!!!

gabirus un [pup] pentru Doryid="maroon"> [il], care cu sigurantza balantza e!!!!

Noi am fost la Tzandarica, la Frumoasa si Bestia, dar si mie si Sandicai ne-a placut mai mult la Ion Creanga. La Tzandarica, au vandut bilete fara locuri si era cam deprimant sa vezi copii care n-aveau locuri si care erau cocotzati peste tot pe unde se putea. Ori spectacolul era chiar dragutz.

Am citit ce a scris Andreea despre zoo si mi-am amintit ca vara trecuta cand am fost ultima data, dupa ce am vazut tot ce se putea vedea, o intreb pe Sandica:

"Ti-a placut la Zoo?"

Sanda: - Da! Foarte mult

eu : - Mai venim?

Sandica: - Nu!

Ori mie mi-e atat de mila de bietele animale... Poate mergem si noi cand se face mai cald afara.

[pup] dragelor si mai vb!

 

 

 


Hombre que trabaja pierde tiempo precioso!id="size1">
id="right"> id="Arial">Mihaita al lui Felis [floare3]id="teal">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar si mie mi se rupe sufletul...par atat de triste..cel mai mult m-au impresionat ursii...

Dar se pare ca s-au mai imbunatatit conditiile, asta ca sa imi mai fac curaj...daca lui Vlad ii plac atat de mult...

Super raspunsul Sandicai !!!

Acum asteapta cu infrigurare duminica cand va merge la "cic"...

 

Andreea si Vlad

Iubirea mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va citesc aproape zilnic si va transmit imbratisari tuturor.

Cel mai frumos eveniment care s-a petrecut pentru mine in ultima perioada este ca prietena mea buna, balanta si ea, a nascut vineri dimineata o fetita sanatoasa si sigur frumoasa. Sotul meu si-a adus aminte doar sambata dupamasa sa ma anunte, asta da indiferenta!

Si singurul necaz pe care-l am e ca nu pot sa o vad curand.

 

In rest pe langa munca singura mea noutate este ca azi incep un curs de contabilitate, sper sa-mi foloseasca pe viitor la ceva.

 

Va las cu bine si va doresc sa va umple primavara de bucurii.

 

[flo]Alexandrina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ticka, eu n-am contribuit cu nimic [;)] (am inteles ce-ai vrut sa zici, dar am incercat o gluma).

 

Fie-le viata binecuvantata tuturor pruncilor!

 

Cu ocazia asta imi pun si eu in semnatura citatul preferat.

 

 

"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)

 

[flo]Alexandrina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI! si de la noi,sa aiba un BB sanatos si sa le aduca numai bucurii;poate o convingi sa vina pe site-ul DC,asa se face gasca mai mare la "Balante" si nu numai aici.

 

Noi am fost la Zoo anul trecut,copiii au fost incantati,dar tare mi-e mila de bietele animale.Imi aduc aminte ca poneii mancau coji de banane,asa ca va dati voi seama ce foame rabdau!!!

 

Omul propune si Dumnezeu dispune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata, e cineva la cafea?[cafea] ca eu sunt la a doua, prima a fost intravenos[^]

Alexandrina, felicitari prietenei tale!

 

Si noi avem o gradina Zoo, dar si aici bietele animale stau in niste custi mici de abia au loc sa se invarta iar leii dorm intr-o mizerie ingrozitoare ...

 

Ce bine ca e venit primavara!!

 

Silvana si Paul

http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...