Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (13)


Recommended Posts

Cu siguranta o sa-i spun de forum, ieri stiu ca trebuia sa ajunga acasa cu puiuta de la spital si mi-a zis ca de acum au si net acasa ceea ce e o bucurie imensa pentru mine, abia astept sa o "prind" pe Internet.

Poate o s-o "prindem" impreuna. [:)]

 

Aseara la primul curs de contabilitate ne-a chinuit cu teorie pana am obosit si la partea practica de-abia mi-am mai tinut mintea treaza. Maine incerc sa ma duc mai odihnita si mai hranita.

Va fi un curs scurt, de 5 saptamani, dar doamna lector ne-a promis ca o sa invatam multe.

 


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)

[flo]Alexandrina.

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna seara tuturor!

Semnez si eu condica in sfarsit. Eva a facut o faringo-amigdalita dupa iesirea din weekend la iarba verde. Dar acum e ok. E o afectiune cam tipica pentru Balante (are Ascendent Balanta), la fel pateam si eu cand eram mica.

Hai sa facem o statistica printre Balante: care sunt zonele voastre sensibile? Teoretic ar trebui sa fie rinichii si vezica. Nu neg, cu vezica s-ar putea cu timpul sa se dovedeasca reala faza, dar momentan nu pot sa reclam ceva grav. Intr-adevar Balantele au nevoie de multa hidratare ca sa fie ok. Dar la mine de exemplu si amigdalele sunt o zona sensibila.

Sunt curioasa cum e la voi.

Eu mai am probleme si cu dintii, dar asta nu cred ca vine de la Balanta.

 

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic

http://pg.photos.yahoo.com/ph/coada_cometei/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai,cu dinti stau destul de bine,la amigdale nu-i bai,ca mi le-am scos,avand in vedere ca nu le mai am racesc in gat destul de rar!!!

Cu rinichi si vezica inca nu,dar mai e pana la pensie!!!

 

Ticka avand in vedere ca Salmiduta lipseste cam de multisor o sa te rog pe tine sa deschizi capitol nou,ca sa poti pune si listutele aferente balantelor.

Pupici tuturor si sa sper ca maine merge DC,nu ca azi.

 

Omul propune si Dumnezeu dispune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Balantzele -frumoasele... Nu am mai avut timp sa citesc pt ca m-am plimbat mult (am facut gasca DC- puteti vedea in albumul lui Mihaiid="purple">) si am fost si la dr. Pt cine e curios, poate citi noutatzi.

Va pup pe toate si cand am timp promit sa mai scriu...[pup]

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Albumul lui Mihai

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...