Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Balante (dez)echilibrate (13)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu sunt destul de prinsa in munca, am intrat doar sa-i zic Danei ca in ultimul Formula As este un raspuns foarte incurajator la un caz de tumoare inoperabila pe creier. Daca reusesc, maine aduc ziarul cu mine sa scriu raspunsul cu pricina exact cum apare ca in varianta online tarziu se fac actualizarile.

Va salut pe toate.

Ma duc sa-mi pun si eu un ceai ca si eu fac parte din trupa fara cafea. O zi plina de realizari!

 

[flo]Alexandrina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexandrina saru-mana,EU am nevoie de acea informatie,tare as vrea sa-mi spui ce are pe coperta Formula As ca tata le cumpara pe toate si pot citi,fara sa mai scrii tu pe forum.

 

Multrumesc frumos.

Dar ce-i atata liniste pe aici???

 

Omul propune si Dumnezeu dispune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ca aveti tati sa stea cu puii vostri (acum ca eu i-am incurcat ma ierti Cary ca e asa o tevatura in capul meu de-o saptamana incoace). Copii mei n-o sa aiba din pacate sansa sa-l cunoasca pe bunelu si e prea tarziu pentru orice altfel de regrete. Of.

O actrita blonda e pe coperta, imi scapa numele ei. Dar e ultimul numar.

 

[flo]Alexandrina.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor!

 

Dupa o lunga perioada de chiul ma intorc sa va relatez ca bebe2 e baietel. Asadar astept sugestii de nume frumoase. Pana acum stam asa: sotul ar vrea Rares (nu-i rau, dar am vazut ca anul asta toti baieteii sunt Rares, David sau Stefan ... [bang]) iar eu momentan vreau Lucas.

 

Dar Balantele stiu ca asta se poate schimba pana maine [:D]

 

Oricum la eco a fost super! I-am vazut talpitza dulce si am numarat degetele .... Doamne, cat e de frumos!

 

gabirus

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...