Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

se uita pe strada dupa alte femei?


Recommended Posts

vi s-a intamplat sa fiti cu partenerul pe strada si el sa intoarca ostentativ capul dupa cate vreo zana care trece pe langa voi? [bang] Daca da, cum ati reactionat? [blabla] Pentru amuzamentul barbatilor: http://www.axefeather.com/index_pop.aspx?referred=&country=fr
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 78
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pai cum altfel..."e frumusica tipa.. ce zici?"...iar el va zice ca da dar nu e nimic deosebit.Important e sa nu se faca o tragedie din asta,altfel se ajunge la discutii inutile si ostile care nu creeaza decat nervi.Ce,noua femeilor nu ni se intampla sa vedem unul dragut si in gand sa-l apreciem?....doar nu e tradare asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se par neseriosi barbatii care se uita pe strada dupa femei, indiferent ca sunt insurati sau nu. Si dupa mine se uita o gramada si cateodata au o privire atat de gretoasa, ca am senzatia ca ma murdaresc numai cu privirea. Si mai ales unii sunt atat de nesimtiti ca se uita insistent chiar cand sunt cu sotul meu alaturi. Mie mi-e greata de asemenea indivizi, no offence!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haideti mai fetelor ca nu este dracul chiar asa negru ( a mi se scuza expresia folosita fix in Postul Pastelui)...eu cred ca in fiecare femeie exista o anumita cochetarie, un anumit orgoliu femeiesc care face sa ne dorim admiratia semenilor.

As fi ipocrita sa nu recunosc ca imi place sa simt priviri admirative....(priviri, nu gesturi)...fie ca din partea barbatilor sau a femeilor.

 

Tzuni, cand eram mai mica, ma deranja sa-i vad pe prietenii mei ca intorceau capul dupa vreo alta tipa.Acum, insa...daca vad vreo "zana" care mi se pare demna de a fi privita, ii atrag eu atentia lui Razvan...si la fel fac si daca vad vreun tip misto....

 

 

________________________

Inteligenta ma urmareste mereu, dar eu sunt mai rapida!

 

Poze cu Maya

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by carmenutza

Tzuni, cand eram mai mica, ma deranja sa-i vad pe prietenii mei ca intorceau capul dupa vreo alta tipa.Acum, insa...daca vad vreo "zana" care mi se pare demna de a fi privita, ii atrag eu atentia lui Razvan...si la fel fac si daca vad vreun tip misto....________________________Inteligenta ma urmareste mereu, dar eu sunt mai rapida!Poze cu Maya


id="quote">id="quote">asa fac si eu! Si-apoi, de dragul amuzamentului, incepem sa barfim si sa desfiintam zana, sa o facem vrajitoare, si sa ne spunem ca vederea ne-a jucat o festa! Suntem rai, dar e... asa de bine! [}:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...