Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

se uita pe strada dupa alte femei?


Recommended Posts

si sotzioru' meu mai arunca okiade la inceput, si nu-mi era tocmai pe plac, da nici n-am facut o tragedie. Am gasit insa o metoda de a-l dezvatza de asta, pe domnu' holtei: intorceam capu' dupa toti barbatzii dragutzi pe strada, ostentativ si privind luuung in urma lor. Puterea exemplului a functionat, aku io-s singura femeie de pe strada cand suntem impreuna [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 78
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mai adevaru e ca in romania e si stresu mare, cum naiba sa nu se uite barbatii cind toate-s frumoase, aranjate, siluete, iar cum da caldurica o tzira predomina numai imbracamintea mulato-decoltato-slitzato..etc

Ha de aia am sa vin cu sotz iarna in romania[zz]

Aici e mai lejera treaba[:D]

 

 

Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu se uita. "ce-i frumos si lui D-zeu ii place" [:D]

 

Dar stiti ce ma ingrijoreaza pe mine??? Io pe strada ma uit numai dupa femei. Cum sunt imbracate, cum le sta parul, daca au pantofii lustruitzi [:D]. Cre' ca am ceva inclinatzii..(daca intzelegi ce vreau sa spun[:-)))]). NU astept propuneri! [:D]

 

anca...poate intr-o zi[gravi]

http://community.webshots.com/user/ancawish

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,

 

Eu trebuie sa marturisesc: ma uit la fetele de pe strada... de 18, 32 sau 55 de ani [floare3] si ma bucur ca sunt peste 3 miliarde de flori [flo] pe lumea aceasta !

 

Cu respect pentru flori [flo] ,

 

Singur, DARAEL

Ratacitor prin Lume

http://www.geocities.com/dara2el/

 

Ajutati-l pe Mihaita!id="Book Antiqua">id="red">

 

“A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hahahahaha, sa nu-mi zici Tzuni ca intr-adevar erai asa de ingrijorata de acest aspect incat a trebuit sa arunci sobectu' in dezbatere...desi a meritat, cateva raspunsuri is mortale, rad ca vaca la monitor[:D]

Dau cate zece puncte lu' Anca Wish, liliac1 si energy, la restu' cate opt (nu va place faceti contestatie[:D]).

Normal ca se uita, as fi ingrijorata daca n-ar face-o, bineinteles ca nu ostentativ...asta e de prost gust, dar de cele mai multe ori eo i le arat.

"moamaaaaaaa, ca sani avea tipa aia"

"care, care, care?"

"aia blonda, Gheorghe"

"unde, unde, unde?"

"da' tu la ce pacatele mele te uitai?"

"la vila aia cum e zugravita"

"ptiuuuuuuuuu"

In ultimul timp mai mult se uita la garduri, porti, balcoane, acoperisuri, zugraveli, ferestre...deh, o cam imbatranit saracu'[:D]

 

Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by vikinga

Mai adevaru e ca in romania e si stresu mare, cum naiba sa nu se uite barbatii cind toate-s frumoase, aranjate, siluete, iar cum da caldurica o tzira predomina numai imbracamintea mulato-decoltato-slitzato..etcHa de aia am sa vin cu sotz iarna in romania[zz]Aici e mai lejera treaba[:D]


id="quote">id="quote">Sa stii ca ai dreptate. Sotul meu mi-a spus ca tipa cea mai "mulata" si mai aranjata pe care a vazut-o in aeroport in Paris era ,bineinteles, romanca. Asa ca, cum sa nu arunce si oamenii astia o privire? Ca doar n-o fi foc acum?!iulia, mamica lui bia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by energy
quote:Originally posted by mcbeal
Nu stiu, probabil sunt eu defecta, dar pe mine nu ma atrag deloc tipii 'model', gen Brad Pitt, Leonardo di Caprio etc. Mai degraba imi place un tip nu foarte aratos, dar care are un 'ceva' anume.
id="quote">id="quote">nici pe mine nu ma atrag cine stie ce frumuseti... mi-au placut intotdeauna tipii mai plinuti, cu cel mai plinut m-am si maritat[:D], dadea impresia de bunastare, de belsug [:D].Da' acum nu ca l-as refuza pe Brad Pitt....De mica am fost silita sa-mi intrerup educatia ca sa merg la scoala.
id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))]"ohh,maama!"(Johnny Bravo):-Did="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu prea se uita... mai mult tre sa il trag eu de maneca. si atunci uneori nu intelege care e tinta remarcilor mele.

 

in schimb, eu nu prea ratez ocaziile de ochit tipii bine - frumuseii, mai ales aia cu aere de playboy, ma scot din sarite si pe mine-. si ii comentez uneori cu voce tare si pt iubi al meu. dar mereu trag la urma concluzia sonora ca cel mai sexi funduletz e ala pe care il strang shmechereste prin buzunarul panatlonului lui [il] ca sa nu ma apuc acum sa fac dizertatie de ce cred eu ca e cel mai sexy din parcare prietenul meu aicea [il]

 

cinta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by DARAEL

Fetelor,Eu trebuie sa marturisesc: ma uit la fetele de pe strada... de 18, 32 sau 55 de ani [floare3] si ma bucur ca sunt peste 3 miliarde de flori [flo] pe lumea aceasta !Cu respect pentru flori [flo] ,Singur, DARAELRatacitor prin Lumehttp://www.geocities.com/dara2el/Ajutati-l pe Mihaita!id="Book Antiqua">id="red">“A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT


id="quote">id="quote">sunt curioasa daca atunci cand vorbesti cu prietenii tai despre asta, tot asa le numesti (flori)?[}:)]________________________Inteligenta ma urmareste mereu, dar eu sunt mai rapida!Poze cu Maya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...