Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

se uita pe strada dupa alte femei?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 78
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by mcbeal
quote:Originally posted by Maruta

mcbeal - langa crema de fata era si o lotiune de corp ?[wow][:I]Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul


id="quote">id="quote">Nu mey, eram in halat, deci nimic sexyyy. Barbatii astia sunt de neinteles cateodata... Poate se plictiseau saracii[alcool]
id="quote">id="quote">...sau erai foarte frumoasa asa, in halat si cu crema pe fata! Poti fi foarte sexy si asa, nu trebuie neaparat sa-ti pui fuste mini si pantofi cu toc si sa fii machiata ca la carte! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acuma unde sa se uite omu' daca-i apare in fata perfectiunea intruchipata???

 

De intors capul (cand e cu mine!) nu intoarce, dar n-o sa-si intoarca in alta parte capul sa nu o vada pe ea, zana!

 

Si eu mai vad cate un print, ca scos din cutie, si poate intarzii cateva secunde pe el cu privirea dar nu ma HOLB ca prostu.

 

Ce-i frumos si lui Dumnezeu ii place, si apoi daca e discret cu privirea inseamna admiratie si nimic mai mult. Totul e bine daca se termina aici. Problema e daca este mai mult de atat.....

 

Antonela & Andrada

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca pe strada se uita dupa altele ca vremea "zinelor "a trecut si nu le zic asa.Ce noi daca suntem maritate nu putem arata bine.Dar sa trecem la subiect.Pe strada chiar nu am observat sa se uite dupa altele dar cind ne uitam impreuna la tv si vad cite o gagica bine il fac eu atent si comentam amindoi.Dar el zice ca ma iubeste pe mine asa cum sunt ca doar eu sunt a lui nu?Nu zic ca nu ma uit si eu la tipi de la tv sau mai vad un barbat bine dar atit cit il fulger cu privirea si gata.[:D]Eu il admir pe sotul meu arata bine ca face sport si nu mai intorc capul dupa altii.Timpul acela atrecut ptr mine.[;)]

 

moldovan

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi toata ziua ne hai sa ii zicem atatam unul pe altu el zice:" uite Iubita mea"..nu stiu ce actrita sau cantareata ....iar eu cand o vad din nou..il strig .."iubitule ..iubita la tv sau pe net[:D]"Daca ati fi vazut ce glume au fost cu fratii lui la nastera lui bb ati fi ras ca mine cu lacrimi....tot pe tema femilor(asistente si doctorite) ...au zis de la spital ca nu au mai vazut o femeie sa nasca si peste5 minute sa mora de ras, dar te pui cu nebunii mei[fuga]....si totul e bine cand vine si ma ia in brate si imi zice ca tot eu sunt preferata[:o)]iar eu il amenint ca daca se mai uita la o ea ma uit si eu la ...Brad Pitt[hop]...dar tot el e preferatul meu[il][il][il]

 

Pupici si ce mai CE E FRUMOS SI LUI D-ZEU II PLACE !!!!!!Si daca tot voi sunteti preferatele de ce nu[amoras][amoras]

va pupic si sa auzim numai de bine[pup][pup][pup]

 

 

Alessia[vampa], Baby Benny[nl](02.03.2005) si Sebicelul Purcelul[poc](16.01.1998)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si al meu mai trage cu ochiul.

Dar aici la ce vad eu sant fetele in fusta scurta dar nu au dres pe ele si afara este un frig ,nu inteleg cum de nu racesc ,ca eu numai daca nu m-am protejat putin a 2 a zi sant lesinata de ovare ,cum naibi unbla japonejele cu fusta si fara dres [:0]

 

tajima daniela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie mi se pare lipsa de respect daca al meu barbat se uita la modul foarte evident. sa se uite, da' nu asa de tare incit sa ma faca pe mine sa ma simt prost. si vad ca e ok, pina acum. nici eu nu ma uit lung la "tipii bine" de pe strada, din acelasi motiv. de fapt, eu nu prea ma uit. punct. mi s-o fi stricat senzoru', nu stiu.

 

se spune "ce tie nu-ti place, altuia nu-i face", si eu aplic cu sfintenie invatatura asta.

 

ca tot a venit vorba de japoneze: in 1995, in Tokyo, era sa cad in nas pentru ca m-am impiedicat de bordura cind am vazut o japoneza data cu ruj alb. in cazuri de-astea, nu poti sa nu te uiti si sa-ti faci si cruce.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu sot se uita pe strada la alte femei dar nu la modul[wow].Imi amintesc acum vreo luna eram amindoi in centru si trece o tipa superba pe linga noi (era cu un tip), m-am uitat la ea si as fi vrut sa ma mai uit dar trecuse, o vazuse si sotul si amindoi am ajuns la concluzia ca asa femeie frumoasa (avind in vedere ca era tailandeza) foarte rar sa vezi pe aici. Eu n-am nimic impotriva ca al meu sot sa se uite dupa alte femei pe strada, chiar si cind sintem impreuna, pentru ca si mie imi place sa ma uit la ele daca sint aratoase, si la barbati bineinteles. La urma urmei e doar "uitat", nu se face gaura in cer pentru asta. Atita timp cit nu intoarce capul si nu se holbeaza, e in regula.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...