Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

unde nasc ?


elgom

Recommended Posts

Salut Ma numesc Oana si-mi doresc mult un bebe. Sper sa va scriu cat mai curand despre asta, pana atunci unde ma sfatuiti sa merg ( la ce doctor ) si daca stiti de existenta unor maternitati private in Romania ( as prefera una privata chiar daca ma va costa mult)Astept vesti de la voi pentru a ma hotari unde voi merge. Multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Oana,

Iti recomand dr. cu care am nascut eu, e un dr. extraordinarid="red">, poti sa mergi cu mare incredere: dr. Valeriu Horhoianu, seful clinicii de obstetrica de la Municipal din Bucuresti.

Si spitalul e curatel, asistentele cam lasa de dorit, dar in rest e OK.

Daca vrei mai multe detalii, da-mi PM.

Raluca si [copil] Ioana Alexandra - 10 octombrie 2004

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca majoritatea fetelor de pe forum stiu cite un doctor bun si un om deosebit. O sa-ti fie greu sa alegi dupa ce te vor sfatui o suta de persoane. Daca ai pe cineva mai apropiat care cunoaste un doctor, mergi pe mina lui. Daca nu, da cu banul :). Glumesc. Una peste alta, sa stii ca are putina importanta unde nasti daca ai un medic bun care te ajuta sa nasti un copil sanatos. Eu am nascut la Cantacuzino, cu dr Serban Nastasia si de atunci l-am recomandat oricui m-a intrebat de un dr foarte bun. Asistentele lasa si acolo de dorit, dar nu asta o sa tii minte.

Daca vrei sa ajungi la medicul meu, da-mi un mesaj. Mult noroc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...