Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele-pe unde sunt?(5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Pai sa va povestesc! Eu cu mama si cu tata...am dat Romania gata! [:D] Adica suntem toti trei Scorpioni!!! Va dati seama ce ambitii,orgolii,incapatanare...ce mai,ieseau scantei cand stateam impreuna![duel]Acum stau cu sotul,care e taur(alt mare capos!),dar ma rog,cred ca de el e mai rau...[mariaj] In rest,scorpiutza prin nascare si SCORPIE rau de tot cand sunt calcata pe coada! Cred ca o sa ma simt bine printre voi![flo]

Pupice la toata lumea![pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esti capoasa Misulina? Asa-mi spunea mie mama.Esti capoasa ca tactu'[;)]!E rac saracul dar tot pe-a lui o tine daca stie ca are dreptate.Si barbatul zice ca-mi spune de o mie de ori un lucru si eu tot ca mine fac[mariaj]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor,

mishulina...bine ai venit[pup]

fetelor, pentru mine ziua nu a inceput tocmai bine...m-am dus de dimineatza sa-l inscriu pe alex la o gradinitza si stiam ca directoarea este mareeee spagara...m-am dus pregatita cu tot ce trebuie si cu sticle si cu bani daca era nevoie, dar cand am ajuns acolo am dat peste o scorpie hi hi ca tot ne place noua mult cuvantul asta...nici nu a vurt sa stam de vorba, ca sunt toate locurile ocupate, ca sa ma duc in alta parte ca cine mi-a recomandat gradinitza asta si tot asa...imi zicea tot felul de lucruri ca sa ma faca sa renuntz la inscriere...

am venit acasa si i-am zis sotzului meu sa se duca si el poate el fiind barbat are mai mult succes...a fost si el si degeaba.

acum am cautat o pila destulo de puternica si se pare ca am gasit numai ca mai trebuie sa mai astept pana vorbeste persoana respectiva cu ea...nu am mai vazut asa ceva...ca la noi..la nimeni.

unde mai pui ca m-am ciondanit si cu al meu sotz pe chestia asta...ca eu sunt prea insistenta si ca daca nebuna o sa-i faca ceva rau copilului daca o sa ajunga la gradinitza asta...tocmai pentru ca am intervenit noi" mai de sus"

ce sa mai...m-am enervat rau de tot si va rog sa ma iertati ca mi-am varsat oful aici la voi.

va[pup]si sa aveti o zi buna...ca a mea e compromisa[bang]

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mishulinaid="purple">, bine ai venit ! [flo] Sa-ti traiasca scorpionii ! Mai trebuie sa fie si bb scorpion, sa nu strice traditia ! [;)] Asa am vrut si noi, dar n-am reusit ! [;)]

Mironaid="purple">, frumoasa poveste ! [flo] Sa traiti pana la adanci batraneti, aceasta frumoasa poveste de dragoste ! [:)]

sydid="purple">, fa cum crezi ca este mai bine pt. tine si pt. scumpa ta Giulia ! Fara dragoste, nu veti reusi sa aveti liniste, armonie si buna intelegere in casa.

 

Am o veste minunata sa va dau, fetelor ! [:D] Am reusit sa infrang rezistenta sotului in a mai avea un [copil] si am trecut la fapte ! [9cer] De acum, cum o vrea Cel de Sus ! [:)]

Alta veste, Cristinucaid="red"> mea este mica vedeta zilele astea, pe prima pagina la [dc] ! [olala]

Fericita, va pup si va doresc o zi minunata ! [pup]id="blue">

 


Ninaid="red">, mami deid="blue"> Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002), Povestea nasteriiid="blue">

 

Copilasi din 2002

id="blue">

 

Copii capricornid="blue">

Scorpiuteid="blue">
id="right">id="size2">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica ,pai nu de-asta suntem aici,sa ne varsam si oful printre altele.

 

Alta gradinita nu mai e?Doar nu s-o razbuna pe copil,pai n-o strangi de gat?[box]N-o avea doar grija lui din cati copii sunt inscrisi.Bine ca ai pile,daca asa merge,cat mai inalta ,cat mai eficienta[:D]

 

Cand se incepe ,in toamna?E de stat sau particulara? ma uitam o data la cele particulare si se spunea cum se infiinteaza una.Te-ar interesa?Iti iese si un banut si copiii tai sunt bine.Cred ca trebuie un capital ca la oricare afacere.

 

http://www.miculparis.ro/utile/educatie/gradinite_bucuresti.html

 

http://phorum.ccir.ro/list.php?f=2&t=1111748330&a=3

 

Doar o idee

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aninaid="red"> ai dreptate! Chiar voiam un bb scorpion dar n-a vrut el anul asta,io sper sa-i vina mintea la cap ca am imbatrinit asteptandu-l! Sa-ti traiasca mica "vedeta" de pe prima pagina si spor la "lucru" cu al doilea![flo]

Bineinteles Syd ca sunt incapatanata si bineinteles ca tot ca mine e pana la urma (pai a te pune cu o scorpie furioasa e sinucidere curata,nu?)[:D]

Pupice la toata lumea si sa auzim numai de bine![pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Syd,stiam eu ca nu te superi ca doar esti o fata inteligenta!

Eu nu cred ca tu esti genul de femeie care sa caute numai aventuri,o demonstreaza faptul ca ai stat acesti 5 ani langa el desi nu era tot ce iti doreai.Plus ca tu in fond cauti IUBIRE !

Repet nu cred ca nu te iubeste,doar ca ar vrea altceva de la tine si e firesc sa-l susti,dar si el ar trebui sa te sprijine in tot ceea ce faci.Din pacate barbatii sunt mult prea orgoliosi sa recunoasca multe lucruri si contara aparentelor sunt mult mai slabi ca noi.

Ma bucur ca esti pe cale de a-ti gasi ceva de munca,nu stiam ca deja luasei masuri.

Anina,BRAVOOOOOOOOOOO!Tine-o tot asa [xinpat] ca iese si bebe [gravi].

Elena,tot nu am ajuns la sala [:(]dar un pas am facut,mi-am spalat adidasii [:D] !!!

Misulina cred ca te intelegi bine cu taurasul tau,nu?

 

IRI SI IRIS...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...