Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scorpiutzele-pe unde sunt?(5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna seara fetelor,

mey dar ce vrednicutze ati fost azi ati scris muuult si eu m-am bucurat ca am avut ce sa citesc[pup]

miraklucker, bine ai revenit printre noi...imi pare bine ca tu esti optimista desi esti departe de tzara.

hellene,[pup] sa sti ca mie mi-ar trebui sa am aproape pe cineva ca tine sa ma traga la sala de aerobic...eu desi am acasa tot felul de aparate, bicicleta, bancheta cu greutati, gantere, casete video cu gimnastica...prefer sa mai fac o vreme foamea hi hi parca e cel mai comod. copilasii mei sunt bine, ruxi s-a facut o rasfatzata si nu mai vrea sa stea singurica in patutz sau carutz sau ce-o fi...vrea pe"carne de om" hi hi...alex e un zapacit si jumatate, azi a desenata zeci de desene care mai de care mai frumoase si variate...trebuie neaparat sa-l duc la un club de desen.

cu gradinitza nu am mai rezolvat nimic...oricum si oriunde ar fi o sa rezolv cumva saptamana asta...dar alex trebuie neaparat sa mearga la grdinitza la anul.

georgica ce mai face? vorbesti cu el la telefon in timpul saptamanii sau nu-l mai zgandari/ ca-mi inchipui ca ar plange dupa tine daca te-ar auzi...incepe el alex care daca sta la mama cateva ore si ii place muuult de tot sa stea acolo...dar daca ma aude la telefon incepe sa planga[q] sa vin la el sa-l iau...sau macar sa vin sa ne jucam.

syd,[pup]si multa sanatate fetizei tale...sa sti ca si alex a inceput sa tuseasca de ieri si i-am dat la fel ca tine ceiutz cald si portocala cu miere...si un siropel de tuse si a fost muult mai bine azi.

roxy.[pup]...oricum o sa fii o miresica frumushica...asa suntem noi scorpioancele hi hi

mishulina, pai ce mai astepti...cand ai timp povesteste-ne.cat despre bb...Dumnezeu le rezolva pe toate si sunt sigura ca o sa se intample si la tine cat de curand aceasta minune.

eu sunt scorpion si sotzul meu varsator si toate prietenele mele imi ziceau la inceputul relatiei noastre ca nu o sa ne intelegem prea bine...dar in afara de mici certuri ne intelegem destul de bine si sper sa dea Dumnezeu tot asa si in continuare.

anina_n, Doamne...dar frumushica mai este printesica ta...are niste ochisori si niste sprancene de-ti vine sa i le mananci nu alta...ce sa mai zic de falcutzele alea dragutze...le-as pupaci toata ziulica[pup]

pitica, esme, va[pup]si pe voi si pe toate celelalte si va urez o noapte buna si linistita, sau pasionala...asa cum va doriti...eu sutn singurica cu ruxi in noaptea asta.

p.s hellene si nina...spor la facut bb-ei[pup]

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor ! [hia]

Ce faceti, cum sunteti, azi ?

Eu, se pare ca am o zi mai linistita la serviciu. [:)]

Mishulinaid="purple">, daca e ca in "Cenusareasa" povestea voastra, abia astept sa o [cit], caci mie imi plac tare mult basmele ! [:)] Imi cer scuze, n-am vrut sa pun sare pe rana ! [flo] Sa dea Bunul Dumnezeu sa fie totul ok, sa-ti implineasca dorinta cat mai repede posibil !

Roxyid="purple">, bravo pt. aerobic ! [disco] Ce sportive sunt scorpiutele ! [majoreta] Eu am citit odata ca le place sa-si ingrijeasca(,) corpul.

Iriid="purple">, tu ai ajuns la sala ?

mirakluckerid="purple">, bine ai revenit ! [flo] Si sotul tau e scorpion ? Ai doi copilasi, un baietel si o fetita ? Ce varste au, cum ii cheama ?

Hai ca te-am bombardat cu intrebari ! [;)]

monica-elizabetid="purple">, si-a mai pierdut Cristinuca din falcute, devine domnisoara. Alex cati ani are ? E de o varsta cu zana mea ? Ei ii place tare mult sa picteze, mai ales cu degetelele ca la gradinita.

sydid="purple">, Esmeid="purple">, ce faceti, pe unde sunteti ? Tot vreme [pic] la voi ?

Elenaid="purple">, abia astept sa aflu ca este totul ok intre voi si ati trecut la fapte. Iti tin pumnii ! [:)]

Alinaid="purple">, hai sa deschizi un nou subiect, suntem tare "vorbarete" zilele astea ! [:)]

Va pup si pe curand, dragi scorpiutze ! [pup]id="blue">

 


Ninaid="red">, mami deid="blue"> Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002), Povestea nasteriiid="blue">

 

Copilasi din 2002

id="blue">

 

Copii capricornid="blue">

Scorpiuteid="blue">
id="right">id="size2">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor.sunt si o scorpioanca veritabila,adica ma enervez cam des in ultima vreme si-mi fac planuri de atac[box].sotul meu e rac si cum se zice ca e de bine,pe el nu ma pot razbuna.[cina2]mandra mea de 2 anisori e fecioara si o mai las sa creasca[copil].doar mama e berbec,dar e departe[surf].ce imi sugerati fetelor?

 

Ema

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc pentru primire,syd.gasesc eu o rezolvare pana la urma[amoras].cat despre soacra-ta,e chiar periculoasa.racoaicele sunt cam cu doua fete,lucru marturisit chiar de ele.sa dea Domnul ca a ta sa tune si sa fulgere,si sa se insenineze dintr-o data,nu invers.ignora partile neplacute.sau fa ca mine[bang]

 

Ema

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emaid="purple">, bine ai venit printre noi ! [flo] Cu cine iti faci planuri de atac ?

Eu citisem ca racii, carpicornii si balantele sunt cei mai buni pt. o casatorie, femeilor scorpion.

sydid="purple">, si a mea soacra este tot rac. Nu este prea bagareata dar am observat ca daca cineva o supara, se poarta mult timp foarte rece cu acea persoana si tine supararea.

Anunta-ne cand se mai incalzeste vremea, sa stim si noi cand vine caldura in Ro. Cel putin, in Ardeal, cum e prin vest, asa este si aici, in cateva zile.

Povesti nemuritoare....Doamne, ce le mai devoram ! [bis]

Refacere grabnica Giuliei si lui Alex, al Monicaiid="purple"> !

Pe curand ![recevere]id="blue">

 


Ninaid="red">, mami deid="blue"> Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002), Povestea nasteriiid="blue">

 

Copilasi din 2002

id="blue">

 

Copii capricornid="blue">

Scorpiuteid="blue">
id="right">id="size2">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by syd

[brAnina am vazut-o pe Nina bucalata.Am trimis si eu o poza de-a Juliei,una la intamplare,n-am stat s-o bibilesc. Ne mai uitam la ceilalti copii si radeam de fi-mea, care nu vorbeste romaneste de fel: uite-l pe tziufulitul si pe chelul [:-)))] si pe buculitze


id="quote">id="quote">

 

Abia astept sa o vad pe Giulia ! [:)]

Sanu te miri daca poza Giuliei va apare abia peste 6 luni ! [;)]

Nu vorbesti romaneste cu zana ta ? Nu o alinti in limba ta ?

Sau intelege romaneste dar nu vorbeste ?

O zi placuta in continuare ![pup]id="blue">

 


Ninaid="red">, mami deid="blue"> Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002), Povestea nasteriiid="blue">

 

Copilasi din 2002

id="blue">

 

Copii capricornid="blue">

Scorpiuteid="blue">
id="right">id="size2">id="Times New Roman">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parca spuneau cateva saptamani.cat ramane poza,o zi?

 

Vorbesc romaneste cu ea.Cateodata nu prea se leaga ,ca ea raspunde in franceza asa ca le amestec.A inceput sa mai scoata cateva perle in rom.Cum nu sunt obisnuita,pt fiecare cuvant imi vine sa o mananc[il][pup][:X]

 

Acum chiar ca doar rom vorbesc ,sa-i fac in ciuda bunicii care nu intelege si vrea sa stie tot[xx(].Se luase o data de mine ca trebuie sa vorbesc franceza sa inteleaga toata lumea[duel], ca nu sunt la mine-n tara.Dar ea cand vrea sa se ascunda cu fi-su in araba,pe mine nu ma intereseaza ce spun,asta nu remarcase.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...