Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestoaicele sunt pe aici? (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by salisa

Multam mult Dana!!!Da, interesant cum decurg treburile....sa speram ca totul va fi bine pana la sfarsitul celor 9 luni in balon si ca la anul pe vremea asta macar o fata va face acelasi anunt, sau chiar mai repede.Pupici!AO


id="quote">id="quote"> [pup][pup][pup][pup][pup] pt proaspata mamica!Eric Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori,

 

Salisaid="red"> cunosc si eu sentimentul plecarii din cabinet nemultmita de prestarea medicului, tu fii fata isteata si du-te la farmacie si cumpara-ti acid folic,se da fara reteta. E foarte important sa-l iei pina la 12 saptamini, citeste prospectul si ai sa vezi de ce e indicat in primele 12 saptamini.Pina in 2 mai trec saptamini importante pentru bb care acum are nevoie de acidul folic cind se formeaza.

Nu amana, bine?

 

pupici multi si sarcina usoara!ai grija de tine[pup]

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata pestisorilor!

 

Plush bine ai venit!

 

Salisa iti zic si eu acelasi lucru ca si fetele... acid folic... foarte important pentu bb! Nu astepta sa iti dea medicul... eu am luat de cand am banuit ca sunt gravida, ca pana m-a vazut un dr. sa-mi confirme sarcina mai am asteptat o luna (am zis sa iasa testul de sarcina pozitiv si pe urma la dr.). Iar cele care "programeaza" bb din timp, iau acid folic si cu vreo 3 luni inainte sa ramana gravide.

 

Week-end-ul asta noi am fost foarte plimbarete! Vineri la babyexpo pentru cumparaturi, sambata la tara, la strabunica piticei si duminica iar la babyexpo pentru intalneala cu mamicile de sep-oct 2004... A fost si foarte frumos afara si am stat o gramada... Am trecut si la maneca scurta... mai e un pic si imbrac pitica in rochita si pantaloni scurti... abia astept!

 

Cine vrea sa vada poze cu pitici la iarba verde sunt aici.

 

 

 

[foto]Eliana si [copil]Elenaid="red"> (23.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felis daca stiam ca erati pe acolo ne intalneam... poate am trecut una pe langa alta si nici n-am bagat de seama [V] Ce rau imi pare! Alta data o sa anuntam din timp cand mai sunt chestii din astea... Am vazut ca mai te duci si prin IOR... si eu merg pe acolo cand e frumos afara... Eu stau pe la Titan...

Si apropo de intalneala... poate ne vedem in IOR.

Mie imi e destul de aproape (fac 20 de minute cu bb cu carutul) si cred ca si pentru Nally si Felis e aproape... Sunt si terase pe acolo... Ce ziceti?id="red"> Hai ca de acum se tot incalzeste afara... zic astia ca o sa ploua, dar o sa treaca... Maruta stiu ca pt. tine nu e prea aproape, dar ma gandesc la noi, astea cu copii... [:D]

 

 

 

[foto]Eliana si [copil]Elenaid="red"> (23.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...