Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestoaicele sunt pe aici? (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor!

Multumim mult de sfaturi, chiar acu merg la farmacie sa cumpar acid folic,

Am citit si informatiile de pe site-ul primit de la Emily, si am vazut cat e de important sa iau....sper sa nu fie tarziu.

As fi mers si ieri la farmacie...., dar am inceput sa am repulsie la tot felul de mancaruri si am stat toata ziua in pat.

Va pup !

Si sa aveti o sapt buna!

 

AO

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestoaicele scumpe!

 

Multumim de urari dar eu abia aseara ffff tarziu am intrat pi net si abia acu citii si eu un pic ![pup] [pup] [pup] si mii de imbratisari!!![flo]

 

Am pus poze cu petrecerea! Un pica rabdarica cu mine sa imi intru iar in mana ca is chiuna de tot![alcool]

 

Bun venit Plushid="red"> [flo] [pup]

 

Si eu sunt pentru plimbarica in IOR!!! Imi place foarte mult si e cat de cat aproape! [cool]

 

Pupilai ca tre sa hranesc mandrul![papica][:D]id="purple">id="Courier New">

 

 

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nally [cool] mi-au placut pozele voastre... super! Da' am si eu o curiozitate[:D]... de ce sunt barbatii (probabil taticii) in galben? Sau e doar coincidenta?

 

Cu intalneala in Herastrau e mai complicat... eu sunt la mana sotului, ca sa zic asa, ca nu am carnet si sa ma car cu carutul prin taxiuri e complicat... unii se stramba...

 

 

 

[foto]Eliana si [copil]Elenaid="red"> (23.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elyanneid="red"> pura coincidenta![:D] Am si ras pe chestia asta! ca daca era sa zic sa se vina in galben popte ca nu gaseau culoarea![;)] Si tot intamplatoare si asezarea lor in front! Mi-a placut faza si i-am imortalizat![grup][foto]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori, [pup]

 

Nallyid="red"> chef de chef [cheers], mai si ce flacau mare ai...si chiar a papat el tort?mortale pozele cind da atac la tort.Interesanta ideia cu tricourile, le-a primit cadou sau i le-ati facut voi??

Vad ca ti-a crescut parul, cum te mai faci tot blond?[pup]

 

Salisaid="red"> nu e tirziu sa incepi sa iei acid folic, important e sa iei cit mai curind, cred ca si eu tot pe la 5 saptamini am incepu sa iau.Numai bine!![pup]

 

pupicei si numai bine la toti pestisorii[flo2]

 

 

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori!

 

Mai eu sint mai zapacita asa ci uitai sa zic:Bine ai venit printre noi Plush!id="red">

Nally id="red">ce poze super!Am vazut tot si trebuie sa te intreb ceva ce e chestia aia pe jos colorata cu animalute?Puzzle?Sa ce?Sa-ti traiasca baiatul,sa fie cuminte si sa va bucurati de el!Te pup

Gata eu fug la somn ca nu mai pot.Aseara fusei la eptrecere si acum trag de mine ca nu mai pot merge.

Va pupic!

Dana si [copil] Eric

 

Eric Gabriel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emillyid="red"> m-am vacsit iar.... cu rosu acaju - numai ca mi-a iesit rooozzz[alcool][:-)))][:-)))][:-)))] Aseara m-am operat la par cu vacseaua [:-)))] ziceam ca scap di o culoare nedorita acu zici ca-s Barbie!!![:-)))][:-)))][:-)))] ioooiii ... afla barbati-miu si cum se...[sex]... o Barbie!!!![:-)))][:-)))][:-)))]

 

Stau asa vreo 2-3 saptamani... si mai dau un rand de vopsea ca e criminala asta!!![:-)))]

 

Tricourile lui Sebi le-am facut noi! Am cumparat tricouri albe si hartie de transfer am luat poze de ale strumfilor ...le-am lucrat in Corel un pic ... le-am scos la imprimanta...si le-am aplicat pe tricouri! Am iesit muuult mai rezonabil decat daca faceam comanda la un magazin de specialitate iar efectul a fost cel scontat... le-a placut foarte mult si celorlalti si a fost in acelasi timp un cadou din partea sarbatoritului [;)]! Plus placerea noastra a parintilor de a face ceva pentru strumfi ...nu se mai pune la socoteala![grup]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Danaid="red"> e un puzzle e ...si e cu legume si fructe! De fiecare data e incantat sa il desfaca...[:D]... mai am de asteptat pana incepe Sebi sa isi bata capu sa le si puna la loc! Imi da mie de lucru [:D]! Dar la dezmembrat si la rontait .... e nebunie mare... mi le imprastie prin toata casa![:D]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...