Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestoaicele sunt pe aici? (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetele... Ce am mai facut saptamana aceasta pe la doctori am scris aici ca sa nu mai postez in enspe mii de locuri acelasi lucru. (cred ca va apare maine ca trebuie aprobat de moderatori- e cam mult scris... cine are rabdare)

Va pup, ca sunt f obosita.[pup]

 

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] pestisori!!

Felis am citit si eu despre Mihaita si vreau sa cred ca nu e nimic grav.Cat despre o internare in perioada asta incearca s-o eviti.Trebuie sa existe vreun cabinet in Bucuresti specializat pentru aceste probleme.In spital intri cu una si iesi cu o suta de probleme.

Asteptam vesti bune!

pupici pentru voi!!!

 

 

Cristina si[copil] Mariuca

Povestea

nasterii

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by crig72

[hia] pestisori!!Felis am citit si eu despre Mihaita si vreau sa cred ca nu e nimic grav.Cat despre o internare in perioada asta incearca s-o eviti.Trebuie sa existe vreun cabinet in Bucuresti specializat pentru aceste probleme.In spital intri cu una si iesi cu o suta de probleme.Asteptam vesti bune!pupici pentru voi!!!Cristina si[copil] MariucaPovestea nasteriiPoze noi


id="quote">id="quote">Pai nu ma internez... ca asa mi-a zis dr de inima!...[pup]Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele ... am avut atat treaba ... abia acum am terminat!

 

aseara nu m-am putut abtine si am facut un test ... a iesit negativ ... dar stiu ca e neconcludent pt ca si la penultima sarcina am facut unul la o zi de cand trebuia sa-mi vina menstra si a iesit negativ ... dupa o saptamana se schimbasera lucrurile ... deci ca sa fie concludent ... mie ar fi trebuit sa-mi vina pe 04, deci o sa mai fac unul la sf sapt viitoare ...

 

va pupic si va doresc un weekend frumos

 

 

 

 

Aristotel Zamisar's - iubitul meu ... motanul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va binedispun si sa va informez ca , cf. astrelor vom avea o saptamana super.

Castig de bani, un nou salariu, echilibrare intr-un segment financiar , vom cere sa ni se recalculeze salariul ....Banii- problema primordiala.

Pe 6/7 aprilie mare capacitate de convingere , nu cerem absurdul dar vom obtine ceea ce cerem.

Moment bun d.p.d.v. profesional, dorinta de progres, inovatie.

Vom rupe legaturile rele, suntem categorici si lucizi , ne vom revizui datele false fata de cele reale...

 

Dana

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori,

 

Care va sa zica Marutaid="red"> draga ne tii acum ca pe jar[:D] esti gavida, nu esti gravida...pina saptamina ce vine stam ca pe ghimpi[:D]

Dumnezeu are un plan pentru fiecare din noi.

 

Danaid="red"> zau daca mi se potriveste ceva din cele de mai sus[V] nu eu job, nu eu bani, legaturi rele n-am...

 

weekend frumos fetele!

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mercic de inrebare[pup] gaza mea e bine merci, vorbareata cit ziulica de lunga si nastrusnica pe masura.

 

seara frumoas!

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] pestisori

Marutaid="red"> si cind te gindesti ca soacra-mea imi zicea sa-i pun copilului tv in camera!Pai cum sa-i pun eu tv la un bebe de 4 luni?Stii ce m-am enervat?Parca zici ca n-a avut si ea copii sa stie lucrurile astea.Dupa ce i-am explicat ca nu-i pun tv pt ca nu e bine tot insista ca asa,vezi doamne,invata de la tv multe lucruri.[bang][bang][bang][bang][bang]Ziceti voi acum sint eu dusa cu capul sau ea?Pai o invata copilul de la tv mult lucruri dar cind o fi mai mare nu acum!Offfff!Daca era batrina rau ziceam ca e din cauza virstei.

Mai eu accept sfaturi ca nu stii cind ai nevoie de ele.Si de multe ori mi-au prins bine.Vreau si eu o NaNaNa aici!!!!!!In Romania o sa am la NaNaNe....dar si atunci o sa am treaba si n-o sa pot sa am grija si de mine ca incep munca.

Maruta id="red"> ceva vesti?Hai ca facem galerie![invazie]

Mai fetele care aveti copii mai mari,cum facurati voi sa le dati papa cu lingurita ca al meu nu vrea deloc[q][q][q]Ia o data de 2 ori si incepe sa tipe!In schimb cind vede biberonul zici ca se bat turcii la gura lui.A si daca aveti ceva retete de papa pt bebe de 4 luni si 1/2 mi-ati fi de mare ajutor.Ca aici la spanioli stam pe cereale cu lapte si atit.Vreau retete ca la noi acasa.Am vazut la unele fete ceva cu brinza de vaci,mere coapte...Luminati-ma si pe mine ,va rog!Poate maninca si "tenorul" meu!Supita si suculet bagam dar nu mi-ar strica sa aud si alte pareri sau cum le pregatiti voi.Hai ca v-am zapacit de cap!Va pupic [:X] si va urez un we placut la toate!

Dana si "tenorul" Eric

 

Eric Gabriel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...