Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestoaicele sunt pe aici? (9)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[hia]

Vanessa id="blue">nu esti singura care are senzatia asta.Eu "stau "toata ziua acasa si nu reusesc sa fac tot ce-mi propun.eu strang pe o parte si ajutorul meu[copil]pe alta parte[:)]Si uite asa trece ziua eventual cu o mica plimbare.Asteptam sa se incalzeasca si atunci chiar ca n-o sa mai am timp de nimic.Vom sta numai afara!

Danaid="blue"> eu i-am dat cu lingurita de la 5 luni.Doamne ce emotii aveam.Ii dadeam cate putin pentru ca imi era teama sa nu se inece.Am inceput cu mar si biscuite...si ce i-a mai placut[:)]Supa crema i-am pus-o in biberon ,mai tarziu am trecut la castronel.Daca nu ai citit intre timp reteta cu mar copt si branzica ti-o scriu eu.Este foarte bun preparatul.Mancam si eu un pic[:D] .

Marutaid="blue"> asa cum ai spus tu pregateste terenul si viiiiiiiiine si [bb]

Felisid="blue"> ma bucur ca te-ai mai linistit!

Nally gata curatenia??

O zi buna pestisori!![pup]

 

Cristina si[copil] Mariuca

Povestea

nasterii

Poze noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marutule, in primul rand imi pare rau ca nu esti insarcinata dar nu dispera , o sa vina si bebe , poate amndoua odata, mai stii?

Nu m-am dat la fund, dar nu prea a mers cateva zile forumul sau a mers f. greu si atunci nu am avut rabdare sa se deschida.Eu sunt in plin proces de slabire....si ...

Va pup si va doresc numai bine, indeplinirea tuturor dorintelor...

Cand ne vedem?

 

 

Dana

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa fetelor ... mamicilor ... ca sa va mai pun un picut pe jar ... de intalnirea noastra ce se mai aude ... ca-i frumos afara ... ehh ?

 

percuteaza cineva ?

 

dana - vai ai "ai invartit cutitul in rana" ... slabire ? toata lumea slabeste, si Vanessa ... vai sunt asa de nesimtita, fara pic de vointa ... sa vedeti cand o sa ma vedeti ... [grasa] mey fetelor ma gandesc [:D] ca daca al meu sot nu m-ar mai alinta asa grasa ... poate m-ar determina sa slabesc [:D] trebe sa gasesc si eu un vinovat[;)]

 

m-as duce sa fac putin sport ... dar nu sala sau aerobic (n-am voie) ... sa joc un joc .. volei, handball, basket, fotbal [hagi]... ceva ce implica munca de echipa [grup] stie cineva de vreo sala unde se practica asa ceva ? si sa fie si prin Militari sau in apropiere ... doar nu vreti sa fac prea mult efort!

 

Vanessa cat ai slabit ?

 

deci de data asta nu mai scapati! mie sa-mi spuneti cand si unde ne intalnim! promit sa n-aduc nici o bazdaganie[;)]

 

Maruta si bazdaganiile ... Aristotel Zamisar's , Dolly Mezel si Perusita Zapacita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai scris ceva aici despre ce mai are Mihai.[xx(]

 

Eu nu prea am timp sa mai scriu ca bantui cu fii-miu... Ieri am fost in Herastrau, azi din nou pe la ora 13 tot pe acolo ajung... Suntem gasca de trei mamici pe care le-ati vazut daca v-ati uitat la poze...

 

LOREDANAid="red"> si eu astept intalnealaaaaa!!!!!!!

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Albumul lui Mihai

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscop pe pesti pe saptamana 9-15.04.2005:

-suntem f. motivati pe plan finaciar f. puternic, pe casa banilo,

-desi firi risipitoare pestii vor incerca acum sa strnga pe orice cale, fac bani, si fac eforturi uriase in ac. sens,

-Venus le intra in casa a 3 a, se impaca cu toata lumea , sunt impaciuitori, prin depasirea unor etape cu blandete, calm, dilog, diplomatie

-momente excelente pt. dialoguri, idei noi pt. a stabili noi relatii sociale, au noroc, unde deschid usi vor avea succes,

-este o realitate pe care o absob acum pestii,

dupa 15.04 au sanse de a demasca tradatorii, pe cei care au jucat dublu , toate pe calea dialogului,

-pana pe 15 simt o satre ca o retinere dar dupa ac. data dispare si este prima treapta spre BINE, PE PLAN SOCIAL/DIALOG/INDEPARTAREA TUTUROR PIEDICILOR.

 

Dana

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si eu!!!!

Multumim mult Dana pentru horoscop!!Esti draguta sa te gandesti si la noi!!!

Ce mai faceti fetelor?

Pe aici pe la noi ...la pestoaice...a venit astenia de primavara...asa-i?

Sau gresesc??? Eu una parca ma resimt.

Va pup !

 

AO

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salisa, cred ca i mare dreptate.

Si la mine a venit astenia de primavara, pt. ca ma simt cam obosita si fara chef de nimik, dar eu pun asta pe seama faptului ca sunt la cura de slabire si sunt cam sleita de puteri....

Dar cand vad totusi soarele de pe cer , care imi bate in geam in fiecare dimineata si ma saluta, imi mai trece din astenie.

Voi ce mai faceti, dragi pestisori, din toate colturile lumii?

Va doresc o primavara frumoasa !

 

Dana

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori!!!

 

Ati disparut de tot! Se vede ca a venit primavara si va plimbati toata ziulica!

 

Si eu cu Sebi numai pe afara stam! ii fac repede papica dimineata.. butelcuta de ceai si butelcuta de lapte si afara cu noi! In parc la tobogane si casute din povesti![biz][:D]

Ieri mi-a facut un circ cand am plecat din parc ... nu isi facuse plinul de tobogan mnumai ca eu nu mai puteam de spate si n-am mai rezistat cu el pe acolo! [help]

 

Acum sa vedem cum evolueaza vremea si iesim iar in parc![:D]

Va pupicam dulce si va doresc un we placut in contiuare alaturi de cei dragi voua! [pup] id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...