Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestoaicele sunt pe aici? (9)


Recommended Posts

adevarul e ca si eu pana nu imi fac plinul de tobogane ... nu plec din parc[:D] ... ce ziceti voi ca eu nu ma dau pe tobogan ? va inselati ... au facut astia niste toboganuri pe care incape si al meu fund ... si iupiii ce frumosh e!

 

in ista we am fost la tara [bis] ce frumos a fost .... si ce repede a trecut timpul! ... aproape ca mi-am rupt piciorul la fotbal ... dar am batut[box] cu 6-4 ...

 

sunt asa de bronzata ... de fapt in acest moment arat ca o patlagica [:I] ... mai dureaza ceva zile pana m-oi inchide la culoare[hot]

 

mey ce astenie ? ...

 

Maruta si bazdaganiile ... Aristotel Zamisar's , Dolly Mezel si Perusita Zapacita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[bum]Salisaid="red"> sarcina usoara si un bebe sanatos!!![bis][cheers][disco]

 

Multa santate!

 

Noua ne ies dintisorii de sus si suntem in concerte de dimineata! Nu mai pot! Simt ca plesnesc![q]

 

Va pup ca nu mai poate de la atata plans![q]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna pestisori, [pup]

 

In primul rind felicitari Salisaid="violet"> sa dea Dumnezeu sa ai o sarcina usoara, o nastere si mai usoara si un puiut sanatos, voinic si frumos[pup]

 

Nallyid="red"> nu-l ajuta nimic la dintuci pe Sebi???ceva gel sau solutie orala?dragul de el...tare ii mai chinuie dintisorii astia pe micuti![q]

 

Si noi tot cu dintii ne chinuim, i-au iesit intr-o ordine innebunitoare, numai ca la carte nu...

 

In rest suntem prin parc la nisip cu galetusa, lopatica si restul de ustensile, plimbarice, papa si somn, asta ne e programul.

 

Nally, tu ai mai reusit sa dai ceva kg jos???pe mine ma timpesc kg astea, nu se lasa duse si pace![q] si nu pot spune ca sunt multumita de mine...dar sanatosi sa fim!...

 

Marutaid="red"> pacat ca nu esti cu noi in parc, sa ne fi vazut ieri si cu tati in leagane toti trei fiecare in leaganul lui[:D] si apoi pe tobogan, in nisip sau pe iarba, ce bine ca a trecut iarna[bis] noroc cu voi ca altfel capiam in casa atatea luni.

 

o saptamina buna!![flo2]

 

 

Emilly cu gaza ei[9cer]id="size1">

Cea mai frumoasa si mai profunda traire omeneasca este misterul. (Albert Einstein)id="violet">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[alcool]Emilly da' unde am zis mama ca am dat ceva kile jos? Ca oscilez de la saptamana la saptamana cu 2-3 kile ... ba le pun ... ba le iau...[alcool] in nici un caz nu scap de mai mult!!![bang] Iar greutatea mea acu e de 74 de kile cu unu mai putin deat am venit de la maternitate!![alcool][:D] pote ca al sfarsitul saptamanii voi cantari 73 sau 72 juma dar sigur voi reveni la greutatea de acum fff curand! Ufff... [bang]

 

Lui Sebi ii dau cu dentinox si calgel alternativ plus siropuri calpol, nurofen sau panadol baby... tot alternativ si astea! Degeaba... ii trece o juma de ora si apoi iar incepe circu[bang]! Si stii ca nu pot da siropurile astea maidevreme de 4-6 ore intre ele! Iar gelurile sunt apa de plaoie ca dupa ce trage aer in gurita si plescaie un pic iar se agata de mine si ma musca si isi da cu gurita in umarul meu de m-a inrosit si pe mine![bang][q][q][q]

 

Pupici printesei [pup]... ca se iau de mana cu dintii astia! Ufff ... lasa ca se fac ei mari! I-am promis lu fimiu ca ii dau una in plus cand o fi mai mare si imi face vreo prostie pentru ce ma face sa traiesc io acum!![:D]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004)

 

Poze nou-noutze cu Sebastian!!![foto]

 

Poze...Poze...Poze [foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...