Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din IASI.......(12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Distractie placuta si La Multi Ani pentru Octavian!

 

eu n-am reusit nici macar sa vad noul kids land, si nici partea noua a mall-ului; doar la Bamboo am fost...

 

cati copii aveti invitati? cat va dura toata petrecerea si nu in ultimul rand - cat costa asa ceva?id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars.........You don't always see them, but you know they are always there. id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="pink"> & [baietel] Vladid="blue"> [copil] (23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Octavian [s] id="blue">id="size3">

 

Gabriela, sa-ti traiasca baiatul, sa fie sanatos si sa te iubeasca mereu la fel de tare ca acum [:D]. Si distractie placuta la Mall si cadouri cat mai frumoase!

 

In caz ca nu stiati, s-a deschis un magazin cu haine pentru copii (de la nou-nascuti la 14-15 ani) la Tomiris (fosta Matasea). Au lucruri foarte frumoase si mie mi s-au parut si mult mai ieftine decat in alte magazine. Si mai bune calitativ. Merita sa incercati.

Un week-end placut si insorit!

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefania - printesa mea

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, OCTAVIAN!id="Comic Sans MS">id="blue">[bis]id="size4">multa fericire, iubire, sanatate! sa-ti traiasca baiatul, gabi, si sa aiba parte de tot ce e mai frumos in viata! sa creasca mare si frumos, destept si aratos, sa se tina fetele dupa el, si banii ca scaiul de el!

diana si denisa

http://community.webshots.com/user/dianadumitroaie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, OCATVIAN ! Oare cand am sa va cunosc si eu ?

Fetelor, mi-ati dat de gandit. Tocmai m-am mutat in Dacia, e prima seara cand dorm cu copilul aici, tocmai mi-am parcat masina cu nr. de SV in dreptul blocului, dar nu am geamuri pe partea aceea si am stat singura afara cu Ioana cu caruciorul pana la 20 [:D]. . . Unde gasesc spray paralizant in Iasi ? Cand eram studenta am avut mereu unul in poseta, pana a expirat.

 

 

Numai bine, Mihaela si Ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua si o saptamana frumoasa!

 

am din nou o intrebare: a fost cineva la cabinetul de vaccinologie? am inteles (de la dr. de familie) ca este pe undeva pe langa liceul de arta; ca ma pot duce cu copilul la prof. Gotea (pt. a-l consulta) si apoi la prof. Azoicai (pt. a-i recomanda vaccinurile optionale)...

eu i-as face, de exemplu, pt. pneumococ si meningococ...

 

si mai am o nelamurire - am mai discutat-o si pe alte forumuri, dar nu m-am lamurit: eu i-am facut vaccin PentActHib, deci cu antipolio injectabil; dr. de familie a intrebat la Sanepid si i-au spus ca trebuie sa-i dau si o doza antipolio oral, ca sa-si faca anticorpi si la nivelul mucoasei stomacale si nu numai; dar nu are deja anticorpi??

 

am fost si ieri in gradina botanica; nu aveai loc sa arunci un ac! pe unde va mai plimbati??? ca mie imi place sa fie mai pustiu...id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars.........You don't always see them, but you know they are always there. id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="pink"> & [baietel] Vladid="blue"> [copil] (23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...