Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste,din IASI.......(12)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 148
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by nushulica

hello adi69iti multumesc mult pt ajutor si daca poti astept sa-mi dai nr fetelor de tel si vb eu cu eletu le cunosti bine?sau asa de la saloane?bye[pup]


id="quote">id="quote">Deci,pe Nicoleta n-o cunosc decat de la salon si din ce au laudat fetele de la protv iasi,si-am intrebat de ea si o gasesti la Maviov.Am vorbit cu Mirela,s-a mutat de pe Splai,acum are salon pe Nicolae Iorga,este strada unde este piata Nicolina,cum mergi de la Coriolan aur smarald,spre Bazar,primul bloc turn(R2)si salonul se cheama Avangarde.I-am spus de tine,poti merge daca vrei.Nr de tel(raspunde personal)0744181555.De Gabi nu reusesc sa dau.Inca.De ce ma intrebi daca le cunosc bine sau de la saloane?Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vaiiii... nu mai scrie nimeni nimic????? am cautat "cu dragoste, din iasi", si la pagina 3 l-am gasit[xx(] dar e de inteles, e foarte frumos afara. ieri am stat cu denisa mai mult de 3 ore, si cand am ajuns in casa si am inceput sa-i dau sa manance, a adormit cu mancarea in gura...[:D]era asa de scumpica! acum ne pregatim sa iesim in parc, dar am vrut sa vad ce mai faceti. bucurati-va de vremea frumoasa!

bolnaviorii ce mai fac? sanatate multa!

[pup][pup][pup] la mamici si pitici!

 

diana si denisa

http://community.webshots.com/user/dianadumitroaie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, stie cineva o firma serioasa care sa faca curatenie generala in apartament? si cam care ar fi pretul? si cum o contactez? prea multe intrebari, nu?...ca de cand cu piticu' nu mai pot face nimic...plimbarica placuta la toti [copil] si noi vom iesi pe la pranz.

 

mamiid="blue">[9cer] si [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu asa ceva in Iasi, dar parca vag am vazut undeva...deci EXISTA.

 

dar la noi se "poarta" varianta menajera - zilnic sau saptamanal; pentru asta am optat si eu.

 

daca gasesti si esti multumita (pret/calitate/deranj) sa ne spui si noua!id="Comic Sans MS">id="green">

 

 

Good friends are like stars.........You don't always see them, but you know they are always there. id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="pink"> & Vladid="blue">[baietel] (23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

me, my family and MY SONid="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"ESISTA" o firma buna![:D]

Trimiti PM GabrieleiG si va ajuta ea!

 

 

Multa sanatate Gabi si tie si lui Otto!

Eu am scapat 80%de tuse,acu mi-a luat Mihnea locul;ii dau Ospamox de ieri si fluimucil ,fiindca tuseste ingrozitor.Am fost 4 zile in concediu(restanta de anul trecut)si m-am intors mai obosita decit am plecat.

Am avut"mosafiri"de joi pina duminica,iar ieri am pierdut ziua pe la dr.de familie!Mi-e soooom rau si nu pot sa iau nimic;aveti solutii pentru dormit macar 8 ore pe noapte?Pleease!id="blue">

 

[flo][pup]Cristina[gravi]Dumbo Jumbo si Mihneaid="Comic Sans MS">id="teal">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dar nu stiati de proiect? a dat mai demult si la tv, la stiri...

cica e vorba de terenul viran dintre palat si strand...

 

 

Good friends are like stars.........You don't always see them, but you know they are always there. id="Comic Sans MS">id="limegreen">

 

[loveyou] Cristinaid="pink"> & Vladid="blue">[baietel] (23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

me, my family and MY SONid="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...