Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi, la Galati sa veniti! (2)


Recommended Posts

Veruta nu-mi dadeam seama de ce spuneai de Lau ca era un copil. Pe drum mi-am adus aminte ca el sa angajat la Alfa pe la 18 ani.Eu i-l cunosc cunosc de cind avea 26.Deci aveai dreptate avind in vedere ca nici chiar la 26 nu era tocmai matur.De fapt si acum i-mi mai pun uneori intrebari privindul (dar daca stau bine sa ma gindesc cred ca asta e valabil pt. toti barbatii) :)))))

 

Liliana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna dimineata!

 

De la ora 9 va urmaresc dar nu am avut timp sa va scriu. Liliana m-am uitat pe fotografiile tale si m-am amuzat de pustiul tau cu papion.

Intalnirea de aseara a fost super, mi-a placut mult de voi si sper sa ne mai intalnim si cu bebei si fara. Astept propuneri de intalniri si din partea voastra. Eu in acest week-end nu am timp dar de saptamana viitoare poate mai facem o intalnire si cu alte mamici la Amadeus.

 

Pupici[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pustiul meu cu papion tocmai tragea o pisoarca in momentul ala.[:D]

Astazi nu mai sunt mama denaturata. Aduc pustiu acasa. Ai tai ce fac Verutza? Stau si ma intreb cum te descurci cu 2.Mai ales ce faceai cind erau mai mici? Lau i-ti trimite salutari.

I-am povestit aseara dar nu i-am spus decit nikul tau si se uita atent la mine si ma intreaba "Da cum o chiama?, nu stiu de ce dar a banuit imediat ca de tine e vorba.

Simbata si duminica cred ca o sa fie urit,pe urma vine pastele cred ca peste 2 sapatamini ramine marea intilnire.[grup]

 

Liliana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele mele, buna dimineata.

Eu chiar vorbeam ieri cu laura ca programul meu este urmatorul: la ora 9 ajung la munca iar mai intai incerc sa-mi pun lucrurile la punct pentru servici si abia apoi deschid DC-ul, pentru ca daca ma apuc de citit, nu ma mai opresc...

Ce daca am biletele pe care notez ce am de facut?? Le "ignor"...[:D]

Asa ca abia acum "mi-am revenit"...

 

Deci

Liliana29s Andra mai are mucioloi numai ca nu-i mai ajung in guritza dar nici nu ma lasa sa-i scot. Dar io-s mai puternica...[:D].

Mai, ce m-am distrat cu Domnul Director Dan-Mihai...[dual]. Frumos de pici, si seamana cu mami tot!

alinam Burticutza, tu de ce n-ai venit???

verutza De acord cu propunerea ta. N-ar fi rau sa facem intalniri mai dese, iar asa se mai obisnuiesc si tatii sa stea cu bebelinii. bCa tati al nostru a fost foarte incantat ca fii-sa s-a supus ordinelor lui, dar cand am intrat eu pe usa, s-a terminat!!!

LauraFlo [cafea] [;)]

Ele Tati a facut suplimentare??? Off, Doamne...

Mai, o scuz eu pe Korinna ca n-a putut veni, dar imi spunea ca s-a nimerit tocmai atunci sa vina soacra-sa si n-a putut sa plece. Poate data viitoare.

 

va [pup]

 

Liliana&[copil] Andra-Maria

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilianaid="red">, Dariei i-au iesit dintii astfel : la trei luni 4, la sase 4 si acum la un an 2 maselele, deci distanta e destul de mare intre ei. Am o prietene stomatolog si ea mi-a spus ca exista mii de variante " la iesit dintii " , atata timp cat i-au iesit, daca ii dai zilnic vigantolul nu exista probleme ( sau asa ar trebui ).

Veraid="red"> si mie mi-a placut intalnirea de ieri si bineinteles de voi. Abia astept sa ne mai intalnim si poate vom avea un weekend insorit sa iesim si cu BBii nostri.

Cred ca s-a vazut ca mi-a placut , am vorbit foarte mult, cred ca i-am speriat pe cei care erau prin preajma.

Alinaid="red"> tu de ce n-ai venit ? Mie dor de pletele tale crete si rosii ! Sa stii ca daca te prind iti dau bataita ![sm] Eram sigura ca ai sa vii si tu !

 

Cand am ajuns aseara acasa Daria se plimba cu basculanta, adica mama o plimba cu basculanta, iar ea chiuia nevoie mare. I-a cumparat nebuna de mama o basculanta imensa ( a dat o groaza de bani pe ea) cred ca are aproxim. un metru lungime. De fapt am poze cu ea: uite aici. Deci Lilianaid="red"> cand am ajuns acasa Daria era super bine vesela, azi noapte a dormit bine.....

Toate bune si frumoase !id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...