Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi, la Galati sa veniti! (2)


Recommended Posts

am ratat intanirea voastra, desi mi-ar fi placut sa vin si eu....asta e recunosc ca am cam chiulit de pe forum exact cand voi ati stabilit intalnirea.. inteleg ca v-ati intalnit fara[copil], lucru care mie imi e imposibil, ca al meu sot lucreaza pana la ora 19, asa ca.. Poate se face si o intalnire cu bebeii, ca sa vin si eu

[pup],

Nina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetele, am promis ca pun poze de la Bucuresti dintr-un parc de cartier. Priviti aici.

 

Mai, mare dreptate cu viitoarea intalnire...asteptam dupa Paste. oricum s-a anuntat vreme nasoala rau asa ca e bine sa asteptam soarele [:D]

 

Tizo, cat despre dinti stai linistita ca atunci cand o sa aparaa o sa aveti nopti albe... Noi am avut asa: primii 2 la 4,5 luni, apoi i-au iesit urmatorii 6 la 10 luni, apoi maselele la 1 an si la un an si-o luna aveam deja 4 canini. Acum la 1,7 ani vad ca au inceput iar balutze asa ca ne mai pregatim de cateva masele [:D] Dar depinde la fiecare copil...Nu-i o regula...Mai este si genetica treaba, asa ca intreaba mamele voastre cam care a fost evolutia la voi (parintii).

mai bine sa iasa mai tarziu si sa fie sanatosi, decat sa inceapa cariutzele..

 

lauraFlo Mami, n-are treaba vigantolul cu iesirea dintilor. este doar pentru fixarea calciului. Pentru dinti este bun fluorul iarpentru asta mai este recomandat si vigantoleten, dar asta la recomandarea medicului si dupa un an. Dar sunt si cazuri cand copiii stau f. bine la capitolul Ca dar n-au dinti nici la 1 an. Am eu un coleg, bebelina lui are 9 luni, nici un dinte, i-au facut analize iar calciul, fierul sunt excelente...

 

va [pup]

 

Liliana&[copil] Andra-Maria

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliana si Laura ....pai voi ati hotarat cam tarziu ora .....eu am program pana la 3 si in afara de asta stiti voi cum e cu burta, m-am culcat la 4 si m-am trezit dupa 7 [zz]

Promit ca data viitoare vin la intalnire dar daca adorm cu capul pe masa in bar nu ma lasati acolo, da ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor!

 

Cred ca aveti dreptate cu intalnirea.Mai bine s-o lasam pentru dupa Pasti.

Liliana29s, transmitei salutari lui Laurentiu si poate ne intalnim toti patru undeva. Noi vorbim despre copii si ei despre vremuri indepartate.[colegi]

alinam, ai ratat intalnirea de aseara, as fi vrut sa-ti vad burtica. In cate luni esti? Daca ai nevoie de sfaturi nu te sfii sa ne intrebi.[bb]

La ce medic ginecolog te consulti?

LauraFlo, sper ca ai gasit totul bine acasa aseara. Nu-i nimic daca am vorbit tare aseara la Amadeus, important e ca ne-am simtit bine impreuna.

Liliac1, cum se simte micuta ta?

 

Pana la si mai marea intalnire, vreau sa tinem legatura. Daca aveti nevoie de o dedicatie pe radio pentru cineva drag, nu ezitati sa ma contactati. Daca doriti nr meu de telefon, scrieti-mi pe PM.

 

Pupici[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele mele, vorbiseram sa ne lasam id-urile de pe messenger

Deci, pe mine ma aduagati tot cu liliac1.

Ma gasiti on-line de luni pana vineri dela 9 pana la 15...

Daca sunt off-line, imi puteti lasa mesaje, numai ca sunt mai ocupata si raspund mai greu...

 

P.S. Ce-mi place ca s-a animat treaba aici!!

 

Va [pup] si uichendareala placuta!

 

 

Liliana&[copil] Andra-Maria

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok, ma pregatesc si eu de plecare. In weekend nu vin la munca asa ca vorbim luni !

Sa va distrati sau va odihniti, sa va fie copiii sanatosi si sotii iubitori !id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salautari

E cineva pe aici? Eu ieri nu am mai intrat ca am fost cam aglomerata la munca si dupa aceea am avut copilul acasa asa ca nu sa mai pus problema.

Ieri cind l-am luat de la mama Surpriza[audinti]inca un dintisor jos si altul pe cale sa iasa.Am avut scandal toata seara.Si in plus mi-a cazut din patut. L-am pus in patut(patut de lemn tip vechi inaltime 1 metru si ceva de la partea de sus) sa ma duc pina la bucatarie si a sarit. Sa aplecat peste gratii si-a facut vint si dumnezeu stie cum a cazut si dai urlete[b)]. Ieri am supravietuit azi nu stiu[:D]

 

Liliana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

Liliacid="red"> (ca sa nu mai zic Liliana 1 si Lialiana 2[:D]) binenteles ca tati a facut ore suplimentare, de fapt nu-mi amintesc o zi fara[bang][bang]. A incercat el sa junga mai devreme dar degeaba..iar cand a ajuns deja imi pierise tot cheful de plimbari. Trag speranta si eu macar cu bebei cu tot sa pot veni, ca fara nici intr-un caz. Nu am cu cine sa o las pe Denisa, deci peste tot suntem impreuna.

Lilianaid="red"> tu esti la munca?? sau acasa??? La noi inca nu a iesit nici un dintishor cu toate ca dadea semne; dar nu ne grabim la scandal [:D]

Vad ca e frumos azi afara cred ca iesim si la plimbare. Pupici si we placut

 

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hristos a Inviat !

Ce faceti iubite galatence ? Cum ati petrecut ? Sunteti la serviciuu sau sunteti libere ?

Hai, putina actiune va rog !iar am ajuns pe pagina trei !id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...