Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi, la Galati sa veniti! (2)


Recommended Posts

LauraFloM-a distrat faza cu culesul florilor si mi-am amintit de-o faza: mi-a cules fii-mea un manunchi de galbenele! Eu mandra, nevoie mare, chiar ma laudam, uite ce copil am! Numai ca fii-mea se facuse galbena pe pantaloni, maneci, maini, fatza...arata jalnic! Cand mi-am dat eu seama era prea tarziu. Toti parintii aveau copilasii curati si frumosi, eu aveam nevoie de-o zgarda si s-o pun sa faca guitz-guitz...

Voi aveti copii cuminti....Stiti ca "virusul" asta de obraznicie se ia??

Fetelor cu bebelini cuminti, inainte de a stabili o locatie, va rog sa va vaccinati copiii antiobraznicie ca fii-mea este "bolnava" rau...

 

verutza Si noi am trecut prin faza cu OO-le. Numai ca daca ma-sa nu le-a lasat la indemana, le-a gasit pe ale nashei...si le-a facut fata mea...de nu mai intelegeai care-i coaja care-i continut...

Asa ca...Plus ca nu era la noi acasa. Noroc ca am niste nasi super si s-au distrat pe chestia asta...

 

ellen ne-am intalnit de 2 ori doar mamicile, fara bebelini dar ne dorim foarte mult sa le facem cunostinta si celor mici!

 

 

 

 

Liliana&[copil] Andra-Maria

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Hai ma Liliacid="red"> ma, Andra e fetita ta cea dulce si frumoasa ( si cuminte ) ! Chiar oare cu cine seamana ? Sau ca sa fiu mai directa: tu cum erai la varsta ei ?id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fete galatzence!

 

N-am mai mai intrat de multishor pe la voi!

 

Vreau sa va salut pe toate sipoate planuitzi o intilnire si prin iulie ca atunci vom veni si noi prin tara si ne-ar face mare placere sa va cunoastem pe toate![flo]

 

Pupici din partea noastra!

 

Cristina si [copil] Lilly Elisa

 

http://community.webshots.com/user/crystinna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ellenid="red">, ne-am intalnit de doua ori pana acum la Caffe Journal si la Amadeus, fara bebei. M-am uitat pe pozele tale, ai o bombonica de fat, iar canapelele tale portocalii m-au dat gata. Vara aceasta planuim si noi o mutare la trei camere sau daca nu macar amenajarea sufrageriei, asa ca sunt cu ochii pe ...amenajari posibile si pe furat idei .[:D]

Cristinaid="red"> daca ne dai de veste ne vom intalni special si in aceea perioada ca sa ne cunoastem.

Voi, celelalte fete ce faceti ? ce scuze aveti de nu ne mai vizitati ? Nu ne mai iubiti ?id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat!!!

Scuzele noastre [:D]: de Paste am fost plecati la Roman la parinti iar de cand am revenit tinand cont ca e vremea frumoasa stam cu bebe afara mai mult.

In parcul de la rondou noi mergem destul de des, chiar si ieri am fost si probabil merg si azi. Poate trecem una pe langa alta si nu ne recunoastem [xx(]

 

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

crystina Draga noastra, noi am vrea sa planuim cate o intalnire in fiecare saptamana...[;)] Asa ca abia asteptam sa vii. Numai sa nu fie lumea plecata in concedii..

Eu am concediu in august, si vrem sa plecam vreo 2-3 saptamani sa vedem si muntele si marea. Inca nu stim in ce ordine...

 

Fetele mele, ati auzit pe undeva prin Galati daca se organizeaza cursuri de dansuri de societate sau latino??

Va rog sa-mi spuneti si mie! Ca-s disperata, nu stiu unde sa gasesc...

 

Va [pup]

 

Liliana&[copil] Andra-Maria

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liliacid="red">, la sora mea la gradi este o profesoara ( sau era ) care face cu copilasii cursuri, dar avea pe la scoala 40 ( din spatele dispensarului ) la vremea aceea , cursuri si pentru adulti. Ma interez si iti spun. Tu vrei pentru adulti sau pentru bebelina ta ?id="Comic Sans MS">

 

[bis][bis][bis] bebelusa DARIA id="blue"> si mamica LAURAid="red"> id="Comic Sans MS">[bis][bis][bis]

Album MARTIEid="red">-APRILIEid="blue"> 2004id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici la galatzence! Unde atzi disparut fetelor?

 

Cum e vremea pe la voi ca pe aici iar s-a facut frig! [bang] Alalaltaieri, i-am dat lui Lilly drumul in gradina numai in bluzitza cu spatele gol si cu sandaluzte, iar acum are caciulitza! [bang] Vreme de doi bani, nu alta!

 

Daca va intilnitzi sa facetzi si poze!

 

LauraFloid="red"> unde e Caffe Journal? Am ramas in urma rau de tot! [:D] Hai ca de Amadeus stiu..

 

Liliac1id="red"> o intilnire pe saptamina! Suna bine! Lasa ca o sa venim si noi la vara! Mai marim putzin grupul!

 

Va pupam pe toate cu bebelini cu tot!

 

Cristina si [copil] Lilly Elisa

 

http://community.webshots.com/user/crystinna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...