Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La noi, la Galati sa veniti! (2)


Recommended Posts

Vremea asta joaca feste...si se pare ca va fi nasol toata saptamana...

Ele Asa as vrea si eu as am timp de plimbari, numai ca noi asteptam uichendul ca sa ne facem de cap...

Au luat astia caldura si la noi este frig in casa asa ca o sa trebuiasca iar sa scoatem radiatorul. Iar o sa faca contoarul ca elicea de la elicopter. Nu ca pana acum as fi facut economie la curent, dar de-acum o sa ne omoare. Cel mai nasol este ca nu va fi temperatura constanta in fiecare camera iar "gandacul" trebuie imbracat bine iar asta o enerveaza. Plus ca nu doarme invelita [q][q]. Cred ca o sa o las la maica-mea ca ea are centrala, dar parca lipseste ceva fara ea in casa.

 

 

Liliana&[copil] Andra-Maria

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor!

ma bucur ca exista o " gasca" de galatence pe forum pentru ca asteptam un puiut si eu nu-s deloc o cunoscatoare. Asa ca va voi bombarda cu intrebari. Pana atunci toate bune si aveti grija de voi si de puii vostri.

 

P.S. Pentru Liliana, nu te puteau debransa decat cu un tabel nominal cu toti membrii asociatiei, respectiv toti locatarii, insotit de semnaturile acestora ca sunt de acord cu acesta masura. daca nu ti-a cerut nimeni semnatura te poti certa cu administratorul sau presedintele ( doar ei puteau face aceasta cerere la Apaterm)sau poti merge la Apaterm( str. Crizantemelor- unde erau gardienii publici) sau poti suna la ei la 475131 si faci o plangere telefonica. succes!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA fetelor de Galati!

noutatea zilei:FRIIIG IN CASA!!!!

In rest..am scapat de raceala..si stefan si eu1

Cel mare e in vacanta...!

Poate o veni caldura sa iesim cu cupii la plimbare in parc!!toate..chiar si gravidutzele nou venite!!

va pup!!

 

Cid="red">oid="green">rid="orange">iid="blue">nid="orange">nid="green">aid="red">id="Comic Sans MS">id="size4">

 

poze cu familionu'

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

av_crina Bine ai venit! Si asteptam sa ne spui mai multe despre tine...Asteptam intrebarile tale cu mult interes si atat cat se va putea, iti vom raspunde.

Dar avem noi intrebari: Cand se va naste puiul? Cine-i medicul tau?

 

Am fost aseara la administratorul blocului si surpriza....este plecat omul la tzara! Deci a inchis vana de caldura si s-a ushchit! Imi venea sa-i sparg usha...Asta este. In orice caz, tot am bagat radiatorul ca la noi este rece. Am vrut initial sa ma razbun sa dau drumu' la aragaz dar m-am linishtit stiind cat sunt de nocive.

Va [pup].

 

P.S. Imi vine sa plang din cauza vremii asteia de 2 bani!

 

 

Liliana&[copil] Andra-Maria

 

poze Andra Ghiberdica

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crinaid="red"> si noi suntem tot fara caldura, iar ieri am fost la adiministratie si raspunsul ei a fost ca din cauza datoriilor mari ne-au oprit caldura si cica am fi amenintati sa ne opreasca si apa calda. E posibil asa ceva??? Am vazut ca pe scara mea sunt 280 ml datorie in conditiile in care sunt 40 ap (bloc turn)Lamureste-ma ca am chef sa ma cert cu cineva [:D]

 

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai cred ca degeaba ne agitam sa facem ordine intr-un bloc turn! mai ales ca toate babataile ne iau cu "Voi astia tinerii nu stiti nimic!"

Imi vine sa le strivesc mutra...

Noi n-am scos toata iarna plapuma, am fost nevoiti sa o facem aseara. Ca sa nu discutam ca dimineata aveam fata rece. Noroc ca al meu sot se trezeste mai inaintea mea si imi pune radiatorul in priza.

Ele Daca ai nevoie de sustinatori, venim!!!

Tu ai trecut-o pe Denisa la intretinere?? Ca astia-s sonati si vor sa trecem si bebelinii ca parca ei merg cu liftul si consuma curent.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilianaid="red">, a mea e trecuta incepand cu 1 ianuarie si am nascut-o in octombrie. Asa a zis administratora, ca o trece incepand cu 1 si eu nu am comentat nimik.

Pai in legatura cu caldura eu stau in dormitor permanent cu radiatorul in priza ( nu ma intreba cat dau la lumina [bang][bang]) si se pastreaza cam 23 de grade. dar in restul casei am 19[xx(].

De la apaterm mi-a zis o tanti foarte amabila ca au semnat sefii de scar probabil (s-a uitat pe cererea de sistare a caldurii si erau 7 semnaturi) si m-a rugat sa fac o plangere in scris la ei. dar ma intreb daca rezolv ceva??? Caldura inapoi nu cred sa ne-o dea...dar vreo doua tot ii zic adm , pt ca m-a mintit iar asta ma enerveaza tare.

 

Elena si bb Denisa (26 oct 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/adelina_e2001/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...