Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

relatie serioasa


Recommended Posts

Am un prieten tare de treaba si care este f. singur. Il cunosc de 16 ani si stiu ca este o persoana foarte serioasa. Daca vreuna din voi este la fel de singura si este din Bucuresti, poate v-ati simti bine daca ati iesi impreuna sa va mai umpleti timpul liber, care pentru unii este mana cereasca dar pentru cei singuri este o adevarata povara... Prietenul meu este angajat, are 30 de ani, nu a fost niciodata casatorit dar isi doreste din tot sufletul o relatie serioasa si o familie. In cazul in care sunteti interesate, va rog trimiteti-mi un mesaj. El e foarte nefericit ca este atat de singur si eu sunt aici departe si nu pot sa il ajut... Cea care spera
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am auzit de mai multe cazuri in care s-au cazit pe internet persoane foarte dragute. Unul dintre site-uri este www.anan2.ro

Poate..., niciodata nu se stie, dar eu consider ca cel mai bine e sa caute el pe cineva potrivit lui, sau e timid?

 

_____________________

Lucia sotia lui Csaba si mamica in devenire (12 sapt). [gravi]

 

Poze Bunnyid="size1"> [iepu]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adrienne12, am mai multa incredere in fetele de pe DC decat in cele de pe site-urile matrimoniale. Si nu vreau sa intru in polemici cu nimeni, motivul pentru care am aceasta incredere este dat de faptul ca aceste fete imi sunt mai aproape, imi sunt dragi.

In urma cu doi ani, i-am postat profilul si pe unele site-uri de matrimoniale si nu a iesit nimic...

 

lucia_cs, nu, nu este timid, mai degraba dezamagit si nu mai crede in ...ziua de maine. Eu vreau sa-l scot din aceasta incremenire si totala acceptare a ceea ce el numeste destin. Baiatul asta chiar merita sa fie fericit, sa-si gaseasca jumatatea si sa aiba copii.

 

Pentru voi, toate, [floare3][floare3][floare3][floare3][floare3]

 

Cea care spera

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daisy, nu te supara pe mine. AM pomenit de aceste site-uri pt. ca stiu f. multe persoane care si-au gasit actualii/viitorii soti/sotii in felul acesta (inclusiv eu). Am spus asta pt. ca in aceste locuri ar avea mai multe sanse dpdv probabilistic/matematic vorbind. Dar si prin fetele de pe DC e ok. Si eu am incredere in ele. Succes.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adrienne12, dar eu nu m-am suparat, asa s-a inteles din mesaj???

Uffff, barbatu-meu imi tot spune ca tonul face muzica dar eu nu-l bag in seama!

scuze daca asta s-a inteles, nu am vrut...

uite iti ofer un buchet de narcise, OK?[floare3][floare3][floare3][floare3][floare3]

 

 

 

Maruta, Baiatul are 30 de ani, deci nu mai e chiar baiat:)

lucreaza, face si facultate, are casa lui in Bucuresti (a nu se intelege vila), e serios, romantic, sufletist. Pana acum a avut doar esecuri in dragoste, dar eu tot mai sper sa-l insor...:)) chiar si de aici, de la distanta deoarece sunt convinsa ca merita sa-si implineasca viata si asta de fapt e si dorinta lui cea mai fierbinte!

 

 

Cea care spera

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...