Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de noiembrie-decembrie 2004 (32)


Recommended Posts

Buna seara!Eu am "parcat-o"pe Mariuca si mai dau o raita inainte s ama culc si eu..sunt franta,zici ca merg l;a sapa[xx(].

Aimeid="red">..multumesc d ecomplimet!De dragalasa e..mor dupa ea,cu cumintenia in schimb nu ai nimerit-o[:D]..numai cumintica nu-i fata mea,dar are cu cine semana ca nici eu nici tata-sau nu suntem cuminti[:D].

Monicaid="blue">,am cantarit-o la 2 cantare diferite,amandoua 6.100kg!Problema nu e de greutate,ci ca in 1 luna si 3saptamani a luat doar 700 g.Cu toate astea,doctorul imi spune sa o las in pace![bang].da ,maine facem vaccinul[bang]..

Gandacelid="red">,eu cred ca o scot,doar daca e super crizata nu,ca iar ma stie tot orasul[:D]!Si mai am de dat jos 5-6 kg..dar astea nu mai vor si pace,s-au indragostit de mine[il],desi fac ture zdravene cu caruciorul[q].

Onitzaid="red">,daca soseti prin pitesti,da un semn..te ducem la o inghetata[:X].

Somn usor!

Andreea si [copil]Mariuca(7.11.2004)

http://community.webshots.com/user/andreap124

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ciciid="red"> noi am fost la Cluj sa vedem gemenusii.Am profitat ca tati avea un pic de treaba acolo, una peste alta.Venim si la voi ca suntem plimbareti.Uite am pus pozele, sa nu ne bati ca nu am tradat-o pe printesica noastra, oricum Bianca se gandeste la Paul.

http://[/url]http://community.webshots.com/user/mikiparisa

 

Si noi am iesit dupa vaccinul de 2 luni afara si erau 3-4 grade, am stat 2 ore.

 

Ionelaid="red"> tu ziceai ca nu poti dormi pe burta din cauza sanilor.Uff nici eu desi numai asa dorm bine-bine.

 

http://photos.yahoo.com/mikiparisa

 

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roserbid="red"> multumesc pt carticica.

 

Fulguletzid="red"> m-ai facut sa rid cind am citit ca ti-a iesit parul portocaliu. Asa am patit si eu acum 1 an si ceva. M-am vopsit singura acasa seara si cind m-am uitat in oglinda am tras un tipat... Eram portocalie si a doua zi m-am dus la coafor si m-am vopsit din nou; mi-am cumparat vopsea nuanta blond cenusiu si a iesit destul de misto si nici nu mi s-a ars parul.

 

Ela2001 - [mamica] bebitzei Diana Andreea (22.10.2004)

 

 

http://f2.pg.photos.yahoo.com/mirelai2001

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, multumim mult de aprecieri si sa stii Monicaid="red"> ca tortul a fost intr-adevar superrrrrrr....si Try id="red"> poti sa iti comanzi oricand de la magazinul romanesc, ha ha...si e normal sa recunosti tot ca doar in acelasi oras traim, ha ha.....

Si apropo de dulciuri, eu mananc tort sau praji macar o data pe luna cand ii fac la Alexia de ziua ei..asa ca n-am cum sa slabesc, numai ma plang ca nu dau jos din Kg, ha ha ...am zis ca pana cand implineste Alexia 1 an o sa-i fac praji in fiecare luna...sa aiba mami ce papa, ha ha

 

 

Cici si Alexia ( 22.12.2004)

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by try

Gandacelu'id="red">, daca Ioachinu' tau s-ar fi sculat in fiecare ora noaptea, ai fi inteles de ce ma bucur asa de mult cand se scoala doar de 2-3 ori/noapte.


id="quote">id="quote">

 

mda, ile ma trezea din ora-n ora pana la 11 luni[alcool]

 

mda, stiu la ce te referi[:D]

 


mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004)


ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mikimi id="red"> mey mey dar frumosi mai sunteti..si imi place ca

v-ati urcat pe scarile care duc la hotelul Belvedere sa vedeti orasul de sus...cu ocazia asta am vazut si eu un pic Clujul, ha h ca tare mi-e dor....

Pai va asteptam la noi la vara atunci..noi o sa mergem prin 21 iulie acasa, vrem sa mergem un pic si la mare si-apoi o sa fim acasa..asa ca daca mai aveti drum cu siguranta ca o sa ne vedem...sa vedem cum reactioneaza copii..se plac or ba????? ha ha ha

 

Cici si Alexia ( 22.12.2004)

 

Poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by gandacelu

auzi, unde mey in militari, ia zi? ca si bumbacelu ie in zona:))


id="quote">id="quote">

 

inspre Politehnica, vis-a-vis de fosta fabrica de lapte, era acolo si o cofetarie Excelent, care s-a desfiintat de curand, din cate am inteles.

cica de curand s-a facut pe acolo un parculetz pentru copii, pe locul unde erau niste magazinase mici(asa mi-a descris sora-mea).

si cand e ziua lui Ile? pot sa vin cu nepotica mea Ema, de 2 ani jumate? id="blue">

 

fetilii,

nu pun mey poze..eu nu vreau sa ma vaz in oglinda [bang][bang][bang]si voi vreti poze ...dar razbunarea mea va fi crunta si ma voi vopsi in curand..

[mamica] lui David voinicelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">

pozitzeid="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by roserb

Nu reusesc sa schimb nicicum chestia cu gogu gica care apare la mailurile pe care le trimit de pe yahoo.


id="quote">id="quote">

 

roserbitzoid="red">, fi atenta colea sha: in pagina web de mail, ai in dreapta sus : mail options id="blue">. Dai click si te duci la general preferencesid="blue">. Dai click si schimbi la from nameid="blue">.

 

ai reusit?[id="size1">pup]

 

[mamica] lui David voinicelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">

pozitzeid="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...