Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi si copilasi de martie aprilie 2004 (49)


Veve

Recommended Posts

Tot cu intarziere, le urez LA MULTI ANI puisorilor:

 

Elena-Larisa

Iulia Alexandra

Ilincaid="red">

Alexandru id="blue">

Ana Maria id="red">

 

si pt. azi:

La Multi Ani, Dragosid="blue">

 

Sa fiti sanatosi si fericiti toata viata voastra!

 

Si acum urare speciala pt. fetita care implineste azi un anisor:

Draga Theodoraid="red">, LA MULTI ANI, papusica! Sa ai o copilarie fericita alaturi de parintii tai si de fratiorul tau si sa ai parte toata viata de tot ce e mai bun. Iar voua, Ancaid="red">, sa va dea Dumnezeu sanatate sa ii puteti creste sis a va bucurati de ei

 

Catalinaid="red">, spor la curatenie si la dieta! Oare tu mi-ai scris ca nu sunt destule poze cu Mia si Lucas impreuna? Cred ca da... Pai fiindca e destul de greu sa ii prind unul langa altul fara sa se bata/cearta pt. ceva jucarie si atunci am nevoie de ambele maini sa ii despart nu mai este loc de aparat foto [:)]

 

 

Simona si gemenii Mia & Lucas (25 Martie 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sa va spun pe scurt de petrecere. Poze o sa pun doar mai tarziu (poate la noapte). A fost tare frumos. Am avut vreo 25 de invitati. Copilasii au fost cuminti si tare le-a placut. Mama idioata ce sunt am uitat sa fac poze la torturi singure. Am facut doar la copilasi cu torturile si nu se vad prea bine, dar o sa va prindeti voi. Mama le-a facut torturile, eu doar le-am decorat (floare la ureche). Lumea s-a simtit f. bine, si noi la fel. Musafiri au stat pana pe la 1 noaptea, iar noi am tot strans pe urma si am spalat vase pana la 3 dimineata. A doua zi eram ca pe vremuri, dupa chefuri nebunesti, doar ca eram obosita de la munca nu de la dansat si baut [:)] Dar consider a meritat efortul.

 

Rayuid="red">, si mie imi plac ochelarii aia de soare... he he/... Voi cand plecati la cabana aia unde faceti chef pe Amelie? I-ai ales toaleta?? [:)] Ca noi doua parca suntem cele mai obsedate de aici cu toaletele fetelor. Apropo, au primit copilasii niste haine superbe!!! Si jucarii multe si frumoase si carduri la magazinele mele preferate de haine de copii, asa ca acum am sarcina: sa le mai cumpar haine! (numai timp de-as avea...)

 

Acum ma duc sa imi culc unul din copilasi ( e randul Miei - ca oi facem cu schimbul...[:)]) si apoi la treaba repede pana se trezesc, ca altfel trece ziua si nu am facut nimic. Daca nu fac cand dorm ei, e jale.

 

PS: AM uitat sa adaug ca l-am dus pe Lucas la tuns la frizer!! A plans, bineinteles, dar a meritat (zic eu…)[;)] (la noi nu e obiceiul cu motul) O s avedeti in poze.

 

Va pupicesc pe toate

 

Simona si gemenii Mia & Lucas (25 Martie 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va rog ajutati-ma cu un sfat!

Raul mi-a facut acum febra 38,8...am sunat pediatra sa o intreb ce fac daca nu ii scade febra si mi-a zis sa-i dau ampicilina, dar eu nu vreau sa-l trec direct pe antibiotic [bang] Nu stiu daca e de la dinti, ca trebuie sa-i iasa incisivii laterali de sus sau a luat vreun virus[bang] I-am dat supozitor si Nurofen, deocamdata!

[help][help][help]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudiaid="red">, eu zic ca e cam mare febra ca sa fie de la dinti... Nici eu nu sunt deloc pt antibiotice. Ce prostie, sa iti spuna sa ii dai antibiotice fara sa-l consulte... Nu stiu ce sa te sfatuiesc... Ar trebui sa il vada un pediatru, sa incerce sa-si dea seama de la ce i se trage febra si numai pe urma sa ii prescrie ceva. Il pupam cu drag pe Raul si ii dorim sa se faca bine repede!

 

Simona si gemenii Mia & Lucas (25 Martie 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aualeo mai Clau ,ce se intimpla cu mititelul???POate e numai de la dintisori tu,ca stiu ca unii bebelusi fac febra.Nici eu nu sint adepta antibioticelor date asa,trosc pleosc ,dar daca doctorii iti spun asta,mai bine fa cum spun ei,ca doar noi nu sintem de meserie.

Multa multa sanatate,off,sper ca se face bine piticul pina la ziua lui!!!

Simo,asteptam pozele neaparat ,cu scumpicii tai la un anisor!

 

Elena[hippi] si [copil]pisicutza Amelieid="Century Gothic">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, i-a dat ampicilina, pentru ca dupa ce adormit 2 ore, s-a trezit ud leoarda, deci clar nu e de la dinti si decat sa am iar probleme cu bronsita mai bine evit! Va pup, merg la puiut![pup]

La noi e epidemie de viroza si bronsita [bang][bang][bang]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot se vorbeste de ochelari de soare, eu ma bucur enorm ca am reusit sa-mi satisfac o pofta...acestia sunt ochelarii(culoarea nu e aceeasi)id="size1"> pe care ii detin si de care sunt fff mandra [bis] Sunt barbatesti dar pe mine nu ma intereseaza, imi plac la nebunie si-mi stau si bine [;)]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...