Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi si copilasi de martie aprilie 2004 (49)


Veve

Recommended Posts

  • Răspunsuri 143
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Laura si la noi e la fel....eu din fire sunt mai puternica si nu ma las cu una cu doua, dar Clau e tare afectat de schimbarea asta[alcool] EL pleaca obosit si vine obosit [alcool] Adevarul e ca la ei e si o perioada tare cacacioasa, are fff mult de lucru[bang], dar asta nu e o scuze [:D] Iar Raul n-are nici o taina, doarme de pe la 10 pana dimineata la 10 [bis]id="navy">id="Comic Sans MS">

 

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by georgescu oana

Clau daca vrei iti dau adresa mea unde stau in gazda.Banuiesc ca nu o sa fie nici o problema.Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)id="red">Martie-Aprilie


id="quote">id="quote">Oana id="red">nu e nici o problema, dar ai timp sa mergi sa ridici pachetul???id="navy">id="Comic Sans MS">
Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy"> Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oanaid="red">, numele tau, cel putin eu asa zic ca e cel mai bine, pentru ca banuiesc ca atunci cand mergi la posta trbeuie sa ai si buletinul la tine! Trimite-mi PM cu adresa!!!id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, [help][help][help] din nou [q][q][q][q] Raul face diaree [q][q][q]Deja mi-a facut de 2 ori [q][q][q] Data trecuta cand mi-a facut i-am dat Loperamid, acum stau cu sticla in fata mea si nu stiu cat sa-i dau ca am pierdut si reteta, iar cum sunt eu inteligenta am uitat sa-mi scriu pe cutie cantitatea[bang] Voi ati folosit asa ceva?? cat ati dat???id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, trebuie sa ai trecuta pe buletin adresa la care stai. Clau, daca vrei, poti sa-l trimiti la mine, chiar daca posta nu mi-e chiar aproape. Daca te hotarasti, iti dau adresa pe pm.

 

Fetelor, Cristina vad ca tot mai mult vrea in brate, ca ma vrea si pe mine langa ea (sau ea sa fie langa mine, inclusiv la baie). Tot asa-s si-ai vostri? Eu cu ea nu prea am avut probleme de astea, fiind destul de independenta, chiar nu ii placea sa stea in brate decat daca trebuia sa ajunga la ceva.

Si tare ma mai oboseste cu scancelile ei, astea ma termina cel mai tare, scartz-scartz toata ziua...

 

Sper sa fi adormit, in sfarsit, ca de vreo jumatate de ora se tot foieste; pana la urma am lasat-o in patut sa faca ce-o vrea si observ ca in final a tacut.[alcool]

[pup] cred ca ma duc sa ma odihnesc si eu nitel

 

Ela si [copil] Cristina (21.04.2004)

Albumele noastreid="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...