Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...???!!!(28)


Recommended Posts

Flaviaid="Arial Black">id="red"> nu trebuie sa cumperi begonii cu 200 000(atat am dat si eu pe ea acum 2 luni[bang]), sunt bulbi 3 la 100 000.Suze uitasem sa-ti spun.Anul acesta iti iei doar 3 bulbi iar apoi ii inmultesti prin frunze ca violetele de parma, te invat eu[:D].Dintr-o frunza iti faci o planta peste iarna si anul viitor te trezesti cu multe begonii[bis].id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Invata-ma. Sun invatacel bun sa stii [:D][:D] si modesta dupa cum vezi.

 

Cum arata bulbii ca sa nu ma duc la boul si sa-mi de-a altceva. Si ce fac cu ei ii pun in ghiveci? Dupa cat timp dau tulpina? etc.... imi spui tu ca eu habar nu am.

Vroiam sa te intreb daca nu stii pe undeva in Arad o sera unde sa si vanda, ca ma gandesc ca sunt mai ieftine.

Ahhhhh, m-am trezit, pai eu am vazut si in Ungaria flori din-astea si poate ca acolo sunt mai ieftine. Oricum mai trebuie sa merg si poate ca tipul care ma duce imi face o placere si ma duce la o sera ca am vazut ca sunt multe pe acolo. Iti scriu daca reusesc.

Azi sunt in verva, am chef de scris.

 

Magda, spune-mi te rog pentru pietre la rinichi ce e indicat sa mananci si sa bei si ce nu. Matusa mea a fost internata dimineata si vreau sa merg la ea, dar vreau sa-i cumpar ceva si sa nu fac prostii.

 

Mercic[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flaviaid="Arial Black">id="red"> pai in Ungaria si muscatele sunt mult mai ieftine!!!Esti rezolvata!Nu stiu cum arata bulbii de begonie dar sunt in ambalaj asa ca scrie[:D].

Poti sa-i duci suc de ex sau de mancare orice ca piatra tot acolo ramane[batcap].id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] ma omori,mare figura esti!Noroc ca asa-i ii zice si in ungureste la begonie si si la muscate te intelege(muscatli "te-am lamurit"), ti-am spus eu ca vi gata rezolvata din Ungaria[:D]id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magda si Flavia, da' ce chef de vorbe ati avut azi! [blabla] [;)]

Magda,vezi sa nu ne molipsesti pe toate cu florile...! [floare3] A nascut Cornelia azi,are o fetita de 3700 g si o cheama Alexia. [fetita] A nascut cu cezariana ca era in saptamana 41 si nu dadea semne ca vrea sa iasa bb. [bibe]

 

Fetelor,Cornelia e o prietena de-a mea si o fosta colega de-a lui Magda( a lucrat la spit.jud.).S-au mutat si ei la Cicir de 1 luna,au vandut apartamentul si si-au cumparat casa,le place mai mult acolo ca e liniste si au mult spatiu.

 

Ioana,si Dragos e bronzat pe obrajori,merge in fiecare zi la nisip si sta in soare. [bonjovi]

 

Cred ca a adormit acum ca nu se mai aude nici o miscare.De obicei tot vorbeste de unul singur pana adoarme.

[nani]

Noapte buna! [pup]

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor!

 

La multi ani bazucului meu care a implinit jumatate de anisor azi(azi-noapte[:D])!!!!!!!!![s] Sa cresti mare si sanatos gombotelul lui mama drag!!!!id="size3">id="blue">

 

Alinush felicitari prietenei tale, sa fie sanatoasa si ea si fetita Alexia!!

 

Pupici!......revenim mai incolo[;)]id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, si ieri si azi am avut mare chef de vorba. Or fi medicamentele de vina [:D][:D][:D].

 

Magda cred ca o sa ma descurc [:D]. Mai sa stiti ca e rau sa nu stii oboaba limba tarii respective. Partea proasta e ca nici ei nu prea o au cu engleza.

 

Vreau sa va spun ca ovarele mele lucra de zor. Simt intepaturi si parca ma simt putin balonata.

Si asta dupa 2 zile de medicamente. Cum o sa fiu dupa 7 zile? [:D][:D][:D]

 

Imi place sa fiu asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...