Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...???!!!(28)


Recommended Posts

Alina id="red">felicitari prietenelor tale pentru bebici! Chiar asa rau e in maternitate aici de n-au grija de bebelusi??

 

Clau id="purple">acum am venit de afara ......am stat vreo 2 ore......acum mi-e somn....[bang]!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Clau si Ioana,multumesc pentru urari.Le voi transmite prietenelor mele. [flo2]

Aseara Cornelia (care a nascut joi si are fetita) a stat 1 ora cu fetita in brate si a trimis pe o mamica sa cheme pe asistenta sa-i ia fetita din brate ca nu se putea ridica cu ea in brate din cauza operatiei si intr-un tarziu a aparut o asistenta.

 

Voi pune poze diseara. [foto]

 

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinaid="red">, ingrozitor! Sa stii cao chestie asemanatoare am patit si eu...eram prima oara la raul si cum nu mai luasem un nou nascut in brate mi-era frica sa nu rup cumva ceva in el, am rugat o asistenta sa ma jute si nu a vrut, m-a ajutat o tipa care venise la alaptat...asta dupa ce dimineata i-a dat Clau bani [bang][bang][bang]

Si sa stii ca eu tot astept pozele[;)]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai da' ce liniste pe aici!

Am pus pozele,foarte greu s-au incarcat,tot pun pe ele de-o ora.[bang]

 

[foto] Dragos la 3 aniid="blue">id="size4"> [foto]

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor!

 

Ce aiurea e ca ploua.....

 

Alinushid="red"> am vazut pozele!!!!!!Superbe!!!!!Sa-ti traiasca flacaul si sa fie sanatos(si voi la fel)[dual]!Mamaaaaaaaaaaaa si ce tortoi i-ai mai facut!!!!!!Miammmm.....

 

Pupici!id="green">

 

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca bine zici Diana, ca doar azi e ziua lui Dragos[:D]!

 

LA MULTI ANI DRAGOS!!!!!!!!!SA CRESTI MARE, SANATOS, VOIOS SI SA-I BUCURI PE PARINTII TAI!!!![s][s]id="size4">id="blue">

Avem poze noi!!!!!De la 6 luni[:D]!id="size3">id="red">

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor[:D]

id="size3">LA MULTI ANI? DRAGOS,id="blue">[s]sa cresti mare sanatos si sa fii bucuria parintilor.

Alina am vazut pozele cu Dragos e tare mare si scump.

Imi pare rau pentru prietenele tale ca trec prin asemenea experiente si eu am avut cezariana si anetezie totala dar totul a fost ok si eu am fost multumita de personalul medical cu exceptia unei ture dar a trecut in rest toata au fost dragute.

[green]Ioana,ce sa mai spun Alesio e si el tare mare pentru virsta lui si e tare dulcic[/green.ai facut tort si la 6 luni[:D]

Clau am reusit sa vad si pozele lui RAUL,vad ca toti aveti copii mari si frumosi noi ce suntem mai mici aici dar o sa crestem si noi in curand [:D]

Magda vad ca tare mult iti plac florile ai reusit sa le molipsesti si pe fete[;)]

Chiar daca nu am mai scris am mai reusit sa intru si sa va citesc dar pe cind sa scriu si eu Ana-Maria se treza si uite asa,acuma doarme si nu am mai facut nimic am intrt direct pe calcuator .

Se pare ca acum avem iar citeva zile linistite,parca ne mai lasa colicii cel putin asa sper ,acum vad ca doarme si maninca asa face de 2 zile asera a dormit de la 9.30 pina pe la 3-4 nici nu sa trzit sa manince .

Tot ma uit la pozele voastre si imi pare rau ca nu pot sa va arat si eu comoara mea ca nu stiu sa pun pozele pe calculator[bang][bang]

[bang].

Va las si sper sa reusesc sa va scriu si eu mai des[;)]

 

Claudia_Maria si bubulina Ana-Maria

[bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] DRAGOS [s]id="red">id="size6">id="Script MT Bold">

Sa ai parte de o copilarie cat mai frumoasa si sa fi sanatos![pup]

Alina id="red">sa va traiasca![cheers]

 

Ioanaid="red">, am vazut pozele...e un scump Alesio[pup] ce ati mai chinuit copilul [:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult fetelor pentru urari. Sa fiti si voi sanatoase si puiutii vostri sa creasca mari.

Ma duc sa "studiez" buburuza.

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto] Dragos la 3 aniid="size2">id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...