Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...???!!!(28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetelor vi-am vazut si eu pozele noi! superbi copilasii!

Alina, ii place lui Dragos chitara?

Ioana, a gustat si Alesio torticul?

Diana, sunt super pozele cu "sombrero" si aia cu coiful! Ce i-a crescut freza lui Vladut! Si tu mi se pare ca ai slabit. Am vrut sa iti zic si la intalnire, dar nu am apucat.

 

www.stoc-studio.ro/tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Dragos!![flo]Sa cresti mare si voinic!

Nu mai apuc sa scriu nimic de Dragos.PAcat ca s-a stricat vremea.Macar asa ma culc si eu mai tirziu ca pina acum veneam rupta de afara si la ora 22 sforaiam deja.Ma zapaceste Dragos cu ceaiul lui noaptea.Bea cite 3 sticlute mici pe noapte de il gasesc ud dimineata.{robabil de aceea se trezeste pe la 7.Azi am fost boieroaica s-a trezit numai la 8.

Acum merg sa ma uit pe pozele de la chef.Pe ale lui Raul le-am vazut.E un grasun de iti vine sa ii maninci falcutele!!

 

Alina si bebe Dragos

http://www.inarad.ro/dragos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor!

 

Gabi id="red">s-ar fi lins bazucu pe mana dar nu l-a lasat mami[:D]!

 

Alinush id="purple">parca au preturi mai bune decat la bebelusultau si la reclama mascata......dar n-au detergent[:(]!

 

Clau id="blue">ce mai faceti??

 

Diana id="black">ce mare e Vladut.....mai cresc copii astia parca pe zi ce trece.....acum se ridica in picioare?

 

Pupici!id="green">

 

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioanaid="red">, noi suntem bine, suntem in asteptarea unui incisiv lateral [alcool] Raul e tot mai smecher pe zi ce trece, face tot mai multe boacane[alcool]...tare drag imi e ca are personalitate frate, sa-l vezi cum se cearta cu noi cand nu-i convine ceva...de rasu lumii[:D]

De ce te intereseaza detergentul? sau ce fel de detergent? de ala special pentru bb?? eu nu i-am spalat niciodata hainele cu detergent specail, doar cu Ariel si apoi le calc[:D]

 

ALina id="red">si acum se trezeste Dragos noaptea?? Mai putin si faceti si voi primul anisor[bis] Faceti vreo petrecere, ceva?? Musai, nu?[:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina33 id="red">se pare ca am postat de-odata.....ce mai face Dragos?Prostiute face??

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau id="red">eu am inceput sa folosesc Teo Bebe(detergent)ca e antialergic, deoarece Alesio are pielea foarte sensibila si nu suporta altceva.....am incercat cu Tide si s-a iritat, si chiar nu am chef sa incerc toate tipurile de detergent pe pielea lui pana sa gasesc unul care nu-l irita, asa ca prefer sa-i iau din asta daca e bun(si nu am avut probleme cu el, de vreo 3 luni numai detergentul asta il folosesc si nu mai avem probleme).

Pupici la Raul saracutul de el si sa-i iasa cat mai repede dintzocu' sa nu-l mai chinuie!

 

Pupici!id="green">

 

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa deci sta treaba...no atunci nasol...vezi ca cred ca gasesti Teo Bebe la Uta la farmacia aia vis a vis de biserica ortodoxa, farmacia aia care e la parteru blocului...si eu am folosit sampon de la Teo Bebe si am fost tare multumita de el, desi e fff ieftin e si fff bun[pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Clau id="red">de informatie....o sa caut Teo Bebe si acolo poate gasesc[dual]!

 

Eu tocmai m-am tuns[:D]Sunt super incantata ca-mi place cum imi sta!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor!

Ioana si Diana,vi-am vazut pozele cu puiutii,sunt tare scumpi si sunt mari,nu mai sunt bebelasi.Sa va traiasca! [bis][bonjovi]

 

Gabi,la Dragos ii place foarte mult chitara,il imita pe Pepe si canta "Numai iubirea". [cri]

 

Fetelor ce ziceti de "buburuza"? Hainute nu prea au numai pentru bb,eu am comandat pentru prietenele mele care au nascut. [bibe]

 

De maine sau poimaine incepem sa zugravim in dormitor.Ce groaza mi-e!!!!!!!![bang][bang] Acolo nu sunt gletuiti pereti si va fi cam mult de lucru.Si cat praf.....[V]

 

 

 

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

[foto] Dragos la 3 aniid="size2">id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...