Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...???!!!(28)


Recommended Posts

Salut. Ne-am plimbarit de numa zilele astea, s-a bronzat Vladut pe obrajori de ti-e mai mare dragul.

 

Gabi, cum a mers operatia?

 

Ioana, nu te musca bazdacul tau cand suge?

 

Alina, sa stapanesti sa natoasa telefonul!

 

Diana id="red"> & id="green"> Vladutid="blue"> [copil] (16.05.2004) id="green">

Vladut 9 luni id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Diana id="red">si noi ne-am plimbat azi, vreo 5 ore, dar a fost super bine...am pierdut notiunea timpului, imi uitasem telefonul acasa, deci nu stiam cat e ora...m-am cam mirat ca Raul nu m-a atentionat ca trecuse de ora de mas[:D] Probabil ca si lui i-a placut! Si noi suntem bronzati [bis]

[pup] la Vladut!

 

Claudiaid="red">, nu dispera, bucura-te cat poti ca dupa mine primele luni a fost cel mai bine [:D] Ai grija si la ce mananci! Fiecare perioada are greutatile ei! Curaj si alapteaza cat poti de mult![pup]

 

Alinaid="red">, super misto telefonu! chiar ca arata ca o cutie de farduri...n-am mai vazut asa telefon, are o forma super! [bis] Sa-l folosesti sanatoasa![pup]

 

Ioanaid="red">, Alesio tot marait e?? poate iese si celalalt dinte, ca se spune ca ies perechi la intervale mici...la noi n-a fost asa, dintele 1 de dinte 2 a fost o distanta de o luna, dar intre 3 si 4 doar cateva zile[:D] [pup] la Alesio!

 

Magdaid="red">, cum stai cu treaba?? [:D] Ai mai vopsit azi?? Ma da harnica esti![pup]

 

Alina33id="red">, tu ce mai faci, nu mai dai pe la noi?? [pup] multi la Dragos!

 

Nu stiu daca vem catolici printre noi si de aceea vreau sa le urez:

[paste]PASTE FERICIT![paste]id="red">id="size6">id="Script MT Bold">id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata la toata lumea!id="Arial">id="purple">

Alinaid="Arial Black">id="red"> frumos telefon, sa-l stapanesti sanatoasa!id="Arial">id="purple">

Clauditzoid="Arial Black">id="red"> ieri nu am facut nimic pt ca a fost sarbatoare tare mare Buna Vestire asa ca de dimineata am mers sa ma interesez sa o inscriu pe Biutza la scoala, apoi ne-am dus toti la billa si am venit acasa si am facut mici si pulpe dezosate pe gratar[pofta].A fost super!Bia a jucat fotbal[hagi] cu Danut pe gazon.De la 16 am fost la curs la matern , la 18 am venit acasa(pana atunci familionul meu a dormit) si ne-am dus la nasii nostri la 5 strazi de noi ca in rest nu ajungem la ei la cat avem de lucru in casa cu finisajele.

Fetelor eu am fost tare poirnita sa o inscriu pe Biutza la step-by-step dar joi s-a facut sedinta la scoala si cand am vazut de fapt sistemul m-am dezumflat ca un balon[help], asa ca pe cat am fost de chitita sa o dau la step pe asa sunt de chitita sa nu o dau, nu mi se pare scoala, bine e doar parerea mea nu zic ca de fapt asa e[alcool].

Azi fac un pic de supitza si ceva felul 2 ca mami e catolica si merg deseara dupa bunatati[pofta][pofta].

Se pare ca nu mai ploua[pic] ca pe Bia de-abia o tin in casa.Pana la toamana nu o sa mai aiba bicicleta cauciucuri[bicla].id="Arial">id="purple">

Anto,Alina33 id="Arial Black">id="red">pe unde umbla?id="Arial">id="purple">

Claudia-Maria id="Arial Black">id="red"> cand Biutza a fost mica pt colici cel mai bine a ajutat-o ceaiul de seminte de chimen.Pana nu i-am dat ceai avea saraca la colici...apoi a fost super!Incearca.id="Arial">id="purple">

pupici la toateid="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Am reaparut pe ecran [hopsieu].Speram ca s-au rezolvat problemele tehnice ale DC si nu ne mai lasa sa somam.[:D]

Mie nu mi-a mers forumul de vineri seara,nasol.[;)]

Voi ce mai faceti?

Gabi,cum te simti dupa operatie? Asteptam sa ne povestesti.[dual]

Va pup pe toate si revin mai tarziu ca s-au anuntat ceva musafiri.

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Deni! [s] [cor]

[bum][bis][disco][dual][majoreta][flo][flo][flo]id="red">id="size4">id="Trebuchet MS">

[s] La multi ani Eugen! (sotul lui Dita)id="size1"> [s]

[batetoba][bis][cheers][bere][majoreta][flo2]id="blue">id="size4">id="Trebuchet MS">

 

Sa fiti fericiti alaturi de cei dragi!!!!!!id="maroon">

[pup]

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

Mi-a fost dor de voi...ooofff ce greu a fost fara [dc] [bang][bang][bang]

 

Si pentru ca am sarit peste cateva zile de nastere tin sa fac felicitari acum (niciodata nu e prea tarziu)

 

[s] Denise [s] id="size6">id="red">id="Script MT Bold">

Sa ai parte de o viata frumoasa! Anto id="orange">sa va bucurati de ea pana la adanci batraneti![pup]

 

[s] Eugen id="blue">id="size4">id="Script MT Bold">[s] Multa sanatate si o viata lunga si plina de bucurie si implinire!

 

Fetelor ce ati mai facut in astea 3 zile cand nu ne-am auzit??

Gabi cum a fost?? Sper ca totul a iesit bine![pup]

 

Noi ieri am fost la biserica cu Raul...nu stiu cum se descurca altii, dar pe noi Raul a reusit sa ne scoata din biserica[:D], n-a stat 2 min intr-un loc...a trebuit Clau sa iasa cu el afara, noroc ca am fost cu caruciorul dupa noi[:D] Afara s-a distrat de minune, au fost 2 fetite care sareau coarda iar Raul radea de ele[:D]...cand am iesit pana afara el radea cu gura pana la urechi [:D]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor!!!

 

La multi ani Denisa!!![s][s]id="red">id="size3">

 

La multi ani Eugen!!![s][s]id="size3">id="blue">

 

Gabi asteptam vesti de la tine!

 

Si mie mi-a fost greu fara DC..........ufffffff.

Mai noi avem ceva noutati de cand nu ne-am "vazut", in sensul ca bazucu are doi dintisori!!!! [bis].......si ieri a experimentat prima cazatura de pe pat.....[bang]!

 

In rest......toate bune si frumoase si sper sa nu mai intre in reparatii DC!!!!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioanaid="red">, felicitari pentru dintoc! Acum sunteti adevarati [iepu]

Saracu Alesio, cum a reusit sa cada din pat?? Ce bine ca inca nu am avut astfel de experiente cu Raul, desi ma indoiesc ca vom trece ca nu sta locului nici macar 1 min [bang]id="navy">id="Comic Sans MS">


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,fetelor.

Alina fain telefon,sa-l stapinesti sanatoasa!

Am vorbit cu Gabi la telefon si e bine.Mai multe va povesteste ea.

Dragos a avut 3 zile ffebra pina la 39,7 si am fost terminata.Ieri am fost la GEanta ca i-a aparut pe tot corpul nniste bubitte si m-am speria ca a facut de la citeva firimituri de piine cu ou.Nu le-a facut de acolo ci de la puroiul din git.A facut ca nistte afte cu puroi.Si astea dde la rosu in git.Desi i-am dat eritro(la indicatia medicului) nu l-a prea ajutat.Puii mei mai intelege cu ce ii ttrecce rosu in git. L-am chinuit degeaba ca nu vroia sa i-a siropelul nicicum.Si un circ ce a facut la Geanta cind sa il consulte....toata am transpirat si el la fel.De simbata nu mai are febra si mi-a dat un sirop Zyrtec pentru bubitte.Cu oul mi-a zis sa astept pina la 1 an jumate.Oricum noi i-am dat porto si un pic de lamiie saptamina ttrecuta si i-au iesit niste bubite pe picioare,deci nu i-a trecut.Asa ca mincam pe furis cce nu are el voiee ca ti-e mila de el cum vine la tine si da din gurita sa ii dai si lui.

Nici nu stiti cce rau imi pare ca n-am putu pleca din casssa simbata ca a fost frrumos.M-as fi dus la sora-mea ca nu mi-am vazut nepotica dde vreo luna.Dar cum rosu in git se ia am stat acasa cuminteei.

Ioana felicitari pentru dinti.Tare-i greu.La Dragos la primii 2 nu am simtit dar la urmatorii.......Ieri noapte s-a trezit din ora in ora si nu stiu ce a avut, ca febra nu.L-am dat cu gel si .....

Claudia si soraa-mea imi reimprospateazza ammintirile cu colicile.Si pe nepotica mea o cheama Maria si tot asa rau o doare burtica.Ssi ea are 3 feeluri dddee siropel si vad ca tot mai bine functioneazaa ceaiul dee fenicul de la Miluppa sau hipp.

Clauddelule noi tot ne-am plimbat saptamina trecuta pe la UTA am zis ca poate te vedem :).Bine ca nu am venit la intilnire ca poate vi se mai molipseau si ai vostri si ii aveam pe constiinta ca-s bolnaviori.

Magda ce nu ti-a placut la step by step ca si eu eram entuziasmata dupa cum ai povestit.

Te-am mai inrtebat o data undde ai pozele ca eu n-amm reusit sa le vad.Tare te mai invidiem pentru curte ccca ai unde sa iesi la aer si sa se joace Bia!!!!:)

Acum sunt taree matinala ca altfel nu ma lasa Dragos la calculator.

De ieri i-a venit mmmintea la cap si circula singur prin casa.Pina acum era miriit si numa dee "fusta" mea se tinea saa circule.

Mai i-a si 2 peste cur ca o pcneste pe buni ssau pe mmine peste fata ccind vrem sa il imbracam cu haina.Deja a inceput si n-are nici un an...

Eu sper sa ne vedem undevaa afara la teeerasa ca altfel trebuie sa stau doar la locul de joaca pentru copii din restaurant si creedeti-ma sunt satula dee cum stau acasa cu el.Afara e altfel.

Na ca m-am luat cu scrisul si acum nnu mai termin.

Pupici la bebici!

 

 

 

Alina si bebe Dragos

http://www.inarad.ro/dragos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

id="size2">Buna dimineata fetelorid="black">[;)]

Dupa cum vad nu sunt singura care nu a reusit sa intre pe forumid="size1">[:D].Noi de citeva zile parca suntem mai linistiti,Ana-Maria nu mai face criza de colici decit o singura data pe zi seara pe la 8-9,dar atunci sa te tii,am renuntat sa_i dau Sabsimplex am ramas numai cu Debridat si cu ceai,acuma nu stiu de la ce o fi mai bine poate de la asta sau de la faptul ca iesim zilnic la plimbare[:D].

Sambata si Duminica am iesit de doua ori si dimineata si dupa masa cite o ora a stat cumintica si a dormit ,pina cind i sa facut foame si a inceput sa urle[q]de foame ca nu am stiut cum sa ajung mai repede cu ea sus.

id="size3">[blue]Ioana ,felicitari pentru dintisor,deci de asta era asa de marait Alesio[pup].

[/size=3[blue]Magda[black]id="black">multumesc de sfat acuma am auzit si eu si o sa incerc sa vedem si asta,poate reusim sa scapam o data de ei ca ne prind 3 luni tot cu colici si o sai treaca de la sine.[;)]

id="size3">[blue]Claudia[black]multumesc de incurajari,incerc saam grija tot timpl la cer maninc dar se pare ca degeaba,de alaptat o sa incerc sa alaptez cit mai mult.

Ma duc ca tocmai sa trezit si scoate niste sunete,cred ca vrea sa gingureasca[pup],o aud ce dulce e ca imi vine sa o maninc.

Claudia_MARIA si bubulina Ana-Maria[bibe]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...