Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...???!!!(28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Clau,cum se simte Raul la 1 anisor? [bonjovi] Sa ne trimiti si noua ceva bun de mancare!!! [pofta][;)][:D] Sper ca o sa ne pui poze de la chef!

 

Fetelor,maine nu cred ca mai intru ca mergem la parinti ca taie un porc [porc].Venim doar duminica seara. Sper sa avem timp frumos.

Va doresc tuturor un week-end placut!

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinaid="red">, poftim[;)]

[papica][pahar][papica][yum][berica][cafea][bere][cheers][cri]

 

Raul azi m-a cam mirat ce reactie a avut..a inceput sa planga cand au venit bunicii, parinti lu Clau...dar pana la urma s-a obisnuit si cu ei...sper ca maine sa nu-mi faca figuri ca dau cu el de la 6[:-)))]

 

Drum bun si distractie placuta la porc[pup]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mult ani Raul!!Sa cresti mare si frumos !Clau sa va bucurati de minunea voastra mica si sa ii faceti repede o surioara![cheers]

Scuze de intirziere !Ce ai facut bun de ziua lui?

Dragos acum ne tot opreste calculatorul.Noroc ca e linux sistemul si Daci a dezafectat butonul.Numai ca l-a descoperit si pe cel de reset si ne mai da o pauza.

In rest facem ture prin casa si pe afara stergem toate masinile de praf.Cele noi si curate nu ne plac ca nu au nici o pata de rugina si nici nimic de sters[bang]

Miine mergem la doc sa vedem cum stam cu gitul si apoi o sa mai facem vizite.Bubitele i-au trecut si parca nici agitat nu mai e.

Magda in sfirsit am vazut pozele.Faina casa si cred ca va bucurati tare mult de ea.O fi fain la vara cu multe flori pe acolo in curte!

Bia e frumusica foc, cu cine seamana asa blonduta, tot am vrut sa te intttreb?!

Alina ce mai face Dragos?

Fug ca nu ma mai lasa Dragos

 

Alina si bebe Dragos

http://www.inarad.ro/dragos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor!

 

Clau id="red">cum v-ati petrecut? Cum e cu baiat asa mare???? Noi acusica facem jumate de an.....[:D]......mai ca v-ajungem[:D]!

 

Bazucu e ok acum(era si cazul), nu mai vomita dar vad ca au cam venit vremuri kkcioase ca face la kk de ma dispera.....(de multe ori dar bine).....in rest.....cresc dintzocii[:D]......si el e din ce in ce mai shmecher!

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multam fain de urari![pup] Gata, acum avem baiat mare[bis]

Noi ne-am petrecut fff bine...petrecerea a inceput pe la 16 si s-a terminat abia pe la 1 noaptea...bine Raul n-a rezistat atat, la 20 a cazut ca eroul la datorie [:D] A avut si 2 trante serioase, la prima a dat cu fata de dunga de la pat [bang], iar la a doua n-am fost prezenta dar am inteles ca a cazut direct in nas [alcool]

A primit multe cadouri, de care nici nu ma asteptam sa se bucure chiar asa [:D]

Avem si poze unde puteti vedea mai bine ce si cum a fost!id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,am fost de noapte asa ca am dormit dar de-abia m-am trezit,zici ca sunt zombi[help].Incerc sa-mi revin cu cafelutza facuta de sotul meu.id="Arial">id="purple">

Clauid="Arial Black">id="red"> super pozicile,sa va traiasca baiatul!id="Arial">id="purple">

Alina 33id="Arial Black">id="red"> Biutza seamana blondutza pe mine avand in vedere ca eu sunt bruneta prin bunavointa celor de la Londacolor si a coafezei[:D].Eu sunt satena la originile mele pe care demultttttt nu le-am mai zarit[batcap] trecand prin diverse culori(roscata,blonda,maro).Negru etse culoarea de par preferata de sotul meu(norocul meu ca atunci cand l-am cunoscut eram la faza de negru[cool]) iar eu pt diversificare am adaugat niste suvitze rosii.id="Arial">id="purple">

Acum merg fetelor sa fac papica ca familionul nu se plange dar mie chiar mi-e foame[papica].id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...