Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...???!!!(28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Gabiid="red">, pai faza cu tigara nici eu n-am vazut-o, a fost ideea lu sora mea[alcool] A vrut sa-si aprinda o tigara si atunci a venit Raul in camera si tot l ea se uita[alcool] Noi nu fumam in casa de obicei, dar ieri am zis ca facem o mica exceptie, pentru ca nu puteam sa-i tinem in bucatarie, deoarece noi avme bucataria cam mica si ne incurcam[alcool] Iar faza cu berea a venit de la sine, am vrut sa vedem ce face...a fost mortal de-a dreptul[:D] Baiu mare a fost dupa ce i-am luat paharu si am pus apa in el...ce se certa cu mine[:D] A prins gustu de mic[:D]

Intradevar ne-am petrecut bine, dar azi a fost groaznic, am dormit ttoata ziua, noroc cu tata care a fost aproape toata ziua cu Raul la plimbare[bis]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Sunt foarte obosita,dar am intrat sa va salut.

 

Clau,vad ca ati petrecut bine de ziua lui Raul,nu am reusit sa ma uit la toate pozele,dar sunt super,Raul e tare scump.Sa va traiasca!

 

O saptamana frumoasa va doresc fetelor!

 

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor!

 

Am vazut si eu pozele Clauid="red">!!!!!!Super!!!!Cred ca v-ati distrat tare bine!Tortul voi l-ati facut????

 

Intru mai incolo....Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor!

Mie iar nu mi-a mers forumul azi,vad ca nu se mai termina problemele tehnice.[bang][bang]

Ma chinui sa-l culc pe Dragos,dar el nu da semne de oboseala.

Sambata la tara nu a stat o clipa,non-stop a fost in miscare,daca vorbeam cu el ne zicea sa-l lasam in pace ca munceste (tragea o grebla dupa el!)[:D] A fost timp super si am stat mai mult pe-afara.

Au fost si niste prieteni din Oradea care au o fetita si tot timpul s-a jucat cu ea,de fapt ea are 10 ani,numai bine ca a avut grija de el.[^]

 

Clauid="orange">,am reusit si eu sa vad toate pozele ca aseara dormeam in fata monitorului.Pozele sunt fain si Raul a iesit super in toate,dar cel mai mult mi-a placut astaid="blue">.

 

Flaviaid="red">,succes si sa auzim vesti bune cat mai curand! [bis]

 

Gabiid="purple">,cred ca a fost tare scump Tudor cautand copiii. [;)] Trebuie sa facem intalniri mai dese.[^]

 

Lindaid="green">,tu ce mai faci,cum ai ajuns in Germania? Asteptam pozele de la intalnire.[grup][:X]

 

 

 

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cit]'Neata la toata lumea,nici nu stiu ce sa va mai scriu...apropo v-ati uitat aseara la "tradati in dragoste"?Mai unii barbati cred ca noi femeile chiar suntem tampite sau asa spera?[mariaj]Il prinde nevasta cu "tanti" pe banca in parc in mare tandrete si el ii spune"mami nu-i ce crezi tu"[batcap].Adevarul e ca tipul era instalator si poate ii explica lui tanti cum sa-si repare robinetul ca sa nu mai mearga el si sa ii si ia banii pe lucrare[bang].I-am spus lui Danut ca pe mine daca m-ar urmari o saptamana cand sunt de dimineata la servici si dupa-masa la scoala m-ar decora cum rezist la asa ritm de viata[alcool].id="Arial">id="purple">

Gata merg sa dun casa si apoi sa mai trebaluiesc prin curte ca Doamne bine ii![aerob]id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor!

 

Gabi id="black">cum te mai simti???

 

Flavia id="red">tinem pumnii sa fie bine!!!!Bafta!

 

Clau id="orange">voi ce mai faceti?

 

Magda id="purple">spor la treaba!!!!

 

Alinush id="blue">cum a fost la porc?

 

Restul fetelor pe unde umblati???????

 

Pupici!id="green">

 

Ioana[olala]&[bibe] Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004)id="green">http://alesio.shorturl.com/

 

---------------------------------------------------------------------------

When life gives you lemons, make a juice!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O ce bine ca merge forumul![bis]

Aseara am stat pana pe la 22 seara, dupa care am cazut ca eroul...asta dupa o zi de plimbare non stop...e asa de fain afara ca nu-ti mai vine sa intri in casa!

M-ati intrebat de tort...nu l-am facut noi, l-am dat la tipa care ne-a facut si tortu de la nunta si cel de la botez...e meseriasa tipa...face torturi fff bune si nici nu-s scumpe...pe mine m-a costat doar 200.000 lei+materialu!

 

Flaviaid="red">, Doamne ajuta sa fie bine![pup]

 

Alinaid="red">, ce bine de voi ca mai evadati din orasu asta mizer! [pup] Poza aia e dedicatie pentru nora[:D]

 

Ioanaid="red">, ce mai face Alesio? tot marait??[pup]

 

Magdaid="red">, eu nu urmaresc emisiunea aia, mi se pare tare tampita[:D]

 

Va pup, ca iar plecam la plimabre[bis]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Claudiaid="orange"> si Raul id="teal">(01id="navy">.04id="orange">.2004id="teal">)id="navy">

Martieid="teal"> Aprilieid="navy"> 2004id="orange">

id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...