Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...???!!!(28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Flavia , Ioana va multumesc de intrebari. Sunt foarte bine. Nu vad perfect cu ochiul , dar daca la dreptul o sa imi corecteze de tot, nu o sa am nevoie deloc de ochelari sau lentile de contact.

La control o sa mai merg in 12.04, martea viitoare.

Flavia , ma bucur pentru tine ca esti optimista, asa si trebuie!

Iti doresc din suflet sai ai un bebe cat mai repede!

Apropo de herpes, parca stiam ca exista ceva vaccin impotriva lui. Fetele care sunt in domeniu poate stiti voi mai bine ca mine.

Tudor a avut dimineata febra 38 si a facut kk moale, dar a facut o singura data. Sa fie oare de la canin?Trebuie sa ii iasa ultimul canin. pana acum nu am avut prolbelem mari cu dintii, din astea cu febra si diaree nici vorba!Sau poate e o viroza. Sper ca nu. Nu are nici pofta de mancare si e mai letargic.

az a fost cu el in oras sa-i iau papucei si sepcuta, dupa care am stat pe terasa la il Padrino la un suc. A venit si tati a fost super! a stat si el(tudor pe un scaun) a baut suc cu paiul, s-a uitat dupa masini si dupa oameni. Cred ca i-a placut! S-a simtit si el baietel mare!

 

www.stoc-studio.ro/tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetele,

Iata mai ajung si eu pe aici,mai cu greu dar ajung.

Am ajuns cu bine in Germania,doar drumul a fost catastrofa.Autobusul care m-a dus pina in Budapesta a fost de toata groaza,plin de tigani si un miros de...no,va puteti si voi gindi.Oricum am fost bucuroasa cind am fost in aeroport desi a trebuit aproape 8 ore sa stau pina mi-a venit avionul(ca noroc cu intirziere de doar 10 minute,avind in vedere ca erau avioane cu plecare la 18:30 si din cauza intirzierii plecau de abia la ora 22:00.)Deci am ajuns cu bine.Pozele sunt la developat,deci cel tirziu saptamina viitoare le voi pune.

 

Gabiid="red">,ma bucur ca esti mai bine cu ochiul dar imi pare rau de puiutul tau.Da-i un pupic sa se faca bine.

 

[s][s] RAUL id="blue">id="size4">[s][s] pentru primul anisor.Sa cresti mare si frumos.Clau,imi pare rau de intirziere.sa va bucurati mult de tot de el.Pozele sunt super faine si tortul la fel.

 

Flaviaid="limegreen">,tin pumnii sa fie asa cum iti doresti tu [pup].

 

Alinaid="orange">,vezi ce baiat mare ai,tot cu grbla dupa el.Deja de pe acuma incepe sa lucreze!!!

 

In rest,va pup pe toate,si mai incerc sa intru saptamina asta.

 

 

LindaG

 

Hoy si,y mañana tambien!!!

 

http://community.webshots.com/user/lindaparmina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau fetelor.

 

Am fost acuma seara la tipa care ne face tortul de ziua lui Dragos sa alegem modelul,sambata chefuim si noi [bum]chiar daca luni e ziua lui.[bis]

 

Gabiid="orange">,cum e Tudor,a mai facut febra si kk moale.Eu zic ca poate fi si de la dinti,dar poate fi si o viroza,vezi tu in zilele urmatoare cum se mai simte.Sanatate multa si tie! [dual]

 

Lindaid="red">,bine ai revenit printre noi [batetoba]! Asteptam cu nerabdare pozele.

 

Clauid="purple">,aseara dupa ora 22 a mers netul,nici la mine nu a mers pana atunci. [(pc]

 

Ioanaid="brown">,sambata si duminica am trecut prin Craiva.Voi de cand n-ati mai fost pe-acolo?

[:X]

 

[mamica] Alinaid="Trebuchet MS"> id="red"> & id="navy">Dragosid="Trebuchet MS"> [copil](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue">

[foto]poziciid="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, cand s-a trezit dupa masa avea din nou febra 37.7 si a mai facut o data kk moale. i-am dat Nurofen si i-a scazut . Au fost bunicii pe aici, si nici vorba sa-i lase sa plece fara el, ca mai vin pe aici cand vin de la servici sa-l duca la ei. Si azi am zis ca nu il dau, dar nu i-a lasat nicicum sa plece. Statea agatat de bunicu. Tare ii iubeste, toata ziua vorbeste de ei si ii striga, bunicu="bicu' si bunica='bica'[:D].

Ieri l-am tuns, cu masina. a plans un pic, dar ne-am mai jucat si am reusit sa il tund cat de cat. I-a mai ramas cateva firicele mai lungi, dar e super. Mi-a fost tare drag de el cu bucle dar si asa e tare scump. Pare baietel mai mare.

 

www.stoc-studio.ro/tudor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi,m-as fi dus cu trenul numai ca eu am oroare de ele de cind mi-au furat toate actele in tren.Mi-e pur si simplu frica sa merg singura si era si mai scump decit cu autocarul de aia am crezut ca ii mai bine.Acuma m-am invatat.Data viitoare voi pleca de la Timisoara.Nu mai fac prostia cu Budapesta.

Sa pui niste poze cu Tudor asa tuns sa vedem si noi ce dulce ii.

 

 

LindaG

 

Hoy si,y mañana tambien!!!

 

http://community.webshots.com/user/lindaparmina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!Ce timp frumos e afara!!![bis][bis][bis] Azi m-am si apucat de spalat geamuri, macar o parte ca mai vreau sa ma ocup si de flori.Ieri mi-am cumparat trandafir mov, abia astept sa vad florile!Si mi-am cumparat si 4 panselute superbe:2 portocalii(astea imi plac cel mai mult),una mov si una alba.Acum m-am socotit ca imi mai trebuie 14 panselute sa fac un rondou superb,o sa le cumpar maine cand am drum in oras.Oricum atata v-am innebunit cu flocicelele mele ca o sa va pun poze peste vreo o luna cand va fi ceva de vazut[:D].Am scos si muscatele fize ca la noapte nu scade sub 7 grade, mai tarziu le scot si pe cele curgatoare.

Acum va las ca ma astepta geamurile[batcap].id="Arial">id="purple">

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flaviaid="Arial Black">id="red"> pentru ca se le mearga bine la toate florile le trebuie apa mai ales vara cand e f cald.Daca ai balconul pe soare f bine le merge la muscatele curgatoare si ca sa reziste sa le pui apa la 2 maxim 3 zile dar nu mai rar, pui peste pamant in jardiniera un strat de 0,5-1 cm nisip pt a nu se usca pamantul.Petuniile nu stiu daca reista la acest "ritm" dar cu muscatele asa am facut si eu anul trecut cand inca nu locuiam aici iar eu nu puteam sa vin zilnic sa le ud.Sper ca ti-am putut fi de folos!

Iti tin pumnii pt id="Arial">id="purple">[copil]

 

Magda [ispita] si [zana] Biancaid="Arial Black">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...