Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Japonia


Recommended Posts

Buna seara fetelor!

ionela bine ai venit!Pupici cu lipici!

Raluca felicitari!sa iti traiasca bebela si sa iti aduca numai bucurii,sa fi fericita alaturi de familia ta!!!Pupici dulci,ai o papusa de fetita!!![dual]

Nepotelul meu si-a revenit din raceala....e bine sanatos.....rade tot timpul......e o bomboana!

Uite va pun si niste pozici sa-l vedeti(bine daca vreti[:D])

Va pupik pe toate!

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_sabina8/album?.dir=d783&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

 

Sabina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Raluca id="red">Felicitari [flo]sa-ti traiasca micuta printesa si sa va aduca nu mai bucurii [bis]E o scumpete de fetitza [pup] woww ce mie dor si mie de Ayu cand era asa mica mica .

id="left">

 

Sabina id="red">ai niste nepotei scumpi ,sa-ti traiasca .

id="left">Eli id="red">felicitari ptr. noile descoperiri ale lui Stef si la cat mai multe .
id="left">Ionela-Roxana id="red">mersic ptr urarea de bine [pup]
id="left">

 

Din nefericire iar am ajuns azi la spital [q] i csazuse febra la 38,3 dar pe la 3 ia crescut la 39,8 [:(]asa ca am fugit cu fata repede la spital si bineanteles ca Ayumi nu mai putea de "Genki" ce era [bang]trebuia sa ma astept ca asa imi va spune nenea doctorul.Cand mi-a zis ca e ok si ca e genki deja ma luat rasul.

id="left">Nu stiu probabil ca nu vor sa te faca sa intrii in panica ,dar totusi cand un bebe are asa o febra mare sa-ti-o spuna pe un ton atat de relaxant...[V]de parca zici ca eu as fi [alcool] si exagerez.
id="left">In fine ,am stat de vorba si l-am intrebat de ce in 2 luni de zile mi-a facut de n ori febra daca e asa de OK ?

Raspunsul a fost ca asa fac bebelusii[:o)]

Pana la urma mi-a zis ca daca vreau pot sa-i fac analizele ,asa ca intr-o dimineata va trebui sa ajung sa-i fac si eu analizele ca sa ma pot linisti.Mi-a dat niste supozitoare cu care am reusit sa-i scad febra la 38,5 ,slava Domnului.Acum doarme puiutza mea si sper sa-si revina pana maine.

id="left">

 

Pupici

 

Eryka & bb-lina scumpa[copil] (03.iunie.2004)id="Comic Sans MS">id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna mamici si bb-ei

 

 

 

Erykaid="red"> multa sanatate la bb-lina,maine sa ne dai vesti bune,multi [dual]de la noi .

 

Raluca id="red">[flo][flo][flo]felicitari si refacere usoara;ai o scumpete de fetita,care iti seamana.

 

[bis][bis]KAREN id="pink">id="size6">[bis][bis]bine ai venit pe lume ,sa papi bine ca sa cresti mare si sanatoasa,[pup]

 

Eli id="red">cat mai multe descoperiri va dorim,[pup]

 

Sabinaid="red"> ti-am vazut nepotei,frumosi foc[pup],si ma bucur ca lu'Leon i-a trecut raceala.

 

Ionela-Roxana id="red">bine ai venit in [grup]nostru,sa iti traiasca printesela sa sa iti aduca multe bucuri.

Adinaid="red"> pe unde esti?Ce-ti mai face "obraznicatura"?[:D]

 

Fetelor sa va spun ca Naomiid="green"> face bye-bye cu manuta,e o bomboana,imi vine sa o mananc toata.Astazi am fost in parc si am asezat-o jos,bucuria ei,a inceput sa se joace in tarana si iarba ...si ce baga la gurita[bang]...iar cand nu am mai lasat-o a inceput [q]de nu stiam cu ce sa o mai pacalesc.Avem poze noi,va invitam sa le vizionati,[pup]

 

Anca [mamica] Naomi Ioana(22.07.04)[fetita]

 

http://community.webshots.com/user/naomi_ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

id="size3">NAOMI------sincera sa fiu te-a schimbat mult de tot noua ta coafura nu imi vine sa cred cat poate schimba la o femeie o coafura.

FELICITARI

Eu nu stiu sa pun poze ca as pune si eu cateva cu mine si cu sotul.

Spuneti-mi si mie cum sa fac va rogggggggggggggggggggggggggggg

 

tajima daniela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor,[hia]
Shion al meu si-a revenit,i-au trecut bolili si eu sunt tare fericita.Din toata treaba asta a ramas doar cu nervi in funduletul ala mic.
Ieri am fost in Ueno sa vedem ciresii infloriti si-am fi vrut sa mergem si la zoo,dar era atata lume... am renuntat mai ales ca am dat peste un nene iyarashii care renuntase sa mai faca poze la ciresi si era cu focusul doar pe noi...
Lui Shion i-au iesit 4 dintisori,in partea de sus si ne mandrim ca acuma avem in total 6.Mami are pe maini numai semne,pentru ca-mi place sa muuusc....oare cum sa-l dezvat?
Mai nou nu prea vrem sa zicem "mama",doar cand suntem mofturosi,dar de cate ori avem ocazia spunem "papa" ,sau "n-da" ,sau " ba" atunci cand ne jucam "uite-l nu e",sau mai spunem "caca" desi nu intelegem intelesul cuvantului.Ar mai fi si altfel de "cuvinte",dar din pacate mami nu le intelege.
Saptamana viitoare mergem la controlul de 10 luni si ne pregatim ca in iunie mergem in tara...
Hiroralid="red">,sa-ti traiasca micuta Karen,sa fie sanatoasa si sa-ti aduca numai bucurii.Iti dorim o refacere rapida si sa sti ca nu scapi pana nu ne povestesti tot,cat a durat, ce si cum,vrem amanunte...
Devyllaid="red">,ne bucuram sa auzim ca nepotelul nu mai este bolnavior,ii dorim multa sanatate si am vazut pozicile...[pup]pe obrajori ca tare-i dragalas
Erykaid="red">,multa sanatate Ayumitei,aveti grija de voi si felicitari pentru cei trei pasi...
Ayu are cumva rosu in gat?In cazul nostru asa s-a declansat febra....
Multa sanatate si [pup]
Eliid="red">,mii de [pup]pentru "croitorasul cel istet"!Multumim pentru carticica...
Ionela Roxanaid="red">,bine ai venit,ti-am vazut"cucuietele",sa-ti traiasca.[pup]lor dar si tie!
Fetelor,am si eu o dambla:de foarte mult timp vreau sa merg la "cules" scoici.Mi-as dori sa ma plimb desculta prin nisip,sa simt mirosul de mare si sa scocior dupa asari,dar nu stiu in ce perioada,sau cand incepe "sezonul"?Stie cineva?
Va pupici,va doresc un sfarsit de saptamana cat mai placut si la buna reauzire...[berica][asia]
id="left">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Shian, am fost noi anul trecut prin mai, insa era frig rau de tot, batea vantul foarte tare si in nici un caz nu era de stat in picioarele goale... dar tu poate vei avea noroc de vreme frumoasa si calduroasa.

Raluca FELICITARI! Ai o fetita foarte frumoasa! Vreau si eu!!!!!!!

 

rocsana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Danielaid="red">,da inradevar,o coafura schimba mult,eu parca sunt alta persoana[:D]

 

Ancaid="red"> ma bucur ca piticu si-a revenit si felicitari pt dinti[bis],[pup].

 

Fetelor noi astazi am fost sa vedem ciresi infloriti si pitica mea s-a bronzat[:D],sa vedeti ce obrajiori rosi are(avem [foto])

 

Anca [mamica] Naomi Ioana(22.07.04)[fetita]

 

http://community.webshots.com/user/naomi_ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hiroral felicitari[cor]...iti doresc sa ai parte numai de bucurii alaturi de puiul tau....Karen bine ai venit printre noi...sa cresti mare si sanatoasa sa si nu o superi pe mami....[bibe][bum]

yo m-am apucat de scoala de soferi...doar duminica sunt liber..in rest zilnic de dim pana la 3..apoi cu bb si 3 zile pe sapt ma duc si la munca....sunt atattt de ocupataaaaaa[:D] !!!!

acum m-am apucat si de curatenie [biz]in camera de sus ca sa ne putem muta cat mai rpede inapoi in patul nostru conjugalb [il]

 

 

danielaaaaa incearca sa-ti faci alubum pe www.community.webshots.com sau pe yahoo...

 

bb george nu mai sta 1 min intr-un loc....merge si singur...a trecut de 13 pasi...nu mai stiu pe unde sa pun toate "chichitzele" care sunt la "inaltimea lui"....maine cred ca merg sa-i cumpar si tzarc...

 

Vroiam sa va intreb..ce mancare la borcanas imi recomandati...de la ce firma e mai buna?

 

Mata condoooooo...[pup]

 

P.S tot nu am reusit sa pun poze noi cu bb...ultimile sunt de cand avea 4-5 luni cred....[iartama][iartama]

 

 

 

 

 

 

 

mami,tati si bb george (22.05.2004) ->id="size3">id="blue">id="pink">id="size3">[copil]

[9cer] poze nunta ->id="size3">id="blue">id="purple">id="size3">[zana]

 

 

 

Sa ai curajul sa spui da,sa ai curajul sa spui nu si-n fiecare clipa grea sa ai curajul sa fi tu

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor ,

id="left">Sa va spunem despre noi , acum suntem bine si sper ca Ayumi si-a revenit complet ,sambata am ajuns iar la spital ,avea febra 40,5 ,au bagat-o la perfuzii si ne-a spus ca are ceva la burtica si cica rosu in gat si culme ca ,cu o zii inainte doctorul care a controlat-o a zis ca nu are rosu in gat.
id="left">Febra a tinut-o pana duminica dimineata iar Marti ne vom duce iar la un control.
id="left">

Sandra id="red"> ce harnicut e George al tau ,la cat mai multi pasi facuti .

id="left">Naomi id="red">[pup] la pitica bronzata.
id="left">Shian id="red">felicitari ptr cei 6 dintisori .Ce bine ca va duce-ti in Iunie in tara ,la ce pret e biletul? Tare as vrea si eu sa ajung cu bebelina vara in Romania ,ca in iarna a fot tare frig .
id="left">Daniela id="red">poti sa-ti faci album de poze la adresa data de Sandra. Asteptam pozici.
id="left">

 

 

 

Eryka & bb-lina scumpa[copil] (03.iunie.2004)id="Comic Sans MS">id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...