Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Japonia


Recommended Posts

quote:Mamici vroiam sa va intreb daca este prea devreme sa o invat pe Naomi la olita?
id="quote">id="quote">

 

Lasa fetita in pace![:D] Ai rabdare macar pana la vara-toamna. Stiu multe cazuri care au inceput devreme si pe la 3 ani au regresat rau... nu mai aveau chef de oilta[bang].Dar s-o imprietenesti cu 'dansa' e bine, zic io... Las-o sa se joace cu olita, sa se aseze, sa-si puna jucariile sa faca pipi[alcool]

 

 

 

Adina[hippi]id="red"> & Lukaid="blue">[bicla] (3 ani pe 15 mai)

obraznicatura lu' mama[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

 

 

Buna dimineata mamici si bb-ei,ne-a fost dor de voi,[pup].

 

Sa va spun ca Naomi mi-a dat desteptarea la 5.35[bang]si eu aseara a facut [nani]pe la ora 12,sunt[|)],dar asta e ,avem [bb],au trecut vremurile bune cand dormeam pana la 9-10[:D].Astazi e soare si frumos,deci vom iesi la plimbare[fetita].

 

Raluca id="red">asti bine?[bb]nu a dat semne ca ar vrea sa iasa?

 

O sap buna va dorim,multi[pup]la cei mici[copil]

 

Anca [mamica] Naomi Ioana(22.07.04)[fetita]

 

http://community.webshots.com/user/naomi_ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor si bine v-am gasit!

 

sunt mamica unui baietel KENZO nascut pe 1 nov 2004 iar numele meu este Octavia si sunt din Piatra-NEAMT de origine[:D]

 

peste cavteva zile facem 5 lunisoare,avem 2 dintisori care stagneaza,nu vor sa iasa sub nici o forma(dar mami nu se plange[:D]).ne place sa fim trasi de manute ca sa ajungem in pozitia sezand iar cand mami nu ne ajuta ne rasucim singurel pe toate partile.

 

va pupam si speram sa avem timp ca sa fim activi la toate discutiile[pup]

 

ELI id="red">am mai gasit un site cu produse pt bebei si au mancare HIPP care se comercializeaza in RO si am inteles ca este fff buna http://www.britsuperstore.com/acatalog/Baby_Food_and_goods.html

 

octy,KEN(1nov 2004)

dolofiid="blue">[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt ffffoarte dezamagita de medicii de aici.noua pediatra de fiecare data cand am mers la doctor ne-a dat antibiotice(binenteles ca nu i le-am dat) si asta pt ca ii curgea putin nasucul.sotul mi-a spus ca asa fac doctorii la ei pt a-si soate banii de la asigurari.eu ii mai administrez copilului EFERALGAN din RO si sunt fff multumita ca nu-i intoxic organismul cu antibiotice.

 

cat despre colici noi am avut probleme mari iar cand ne-am dus la doctor ne-au spus sa-l tinem in brate si-i va trece[bang].cu dintii la fel"copiii nu fac febra din cauza dintilor,nu sunt agitati ci dor ii mananca gingiile!"[bang][bang][bang].

acum incerc pe cat posibil sa nu mai ajung la ei.mergem in RO pe 20aprilie si vom face acasa toate consultatiile necesare[:D]

 

octy,KEN(1nov 2004)

dolofiid="blue">[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne primiti si pe noi ???

 

Bebe Kenta-noi ii spunem Ken - 2 ani si 3 luni.

Un bebe cuminte in park si rau cand stam in casa.

[foto]seamana mai mult pe tata si asta ma supara putzin :)))

dar,lasa ca se fac bebeii mari si o sa semene si cu noi,sper.

 

Pupicei de la Samy si bb Kenutz.

 

id="size3"> Samurai-lady si bb Kenid="red">id="Comic Sans MS">

 

Pagina personala DC[dc]

 

Web-poze Kenutz[asia]

 

[japan]Cum a venit pe lume Samurash bebe[copil]

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamicilor!!!

Mi-a fost dor de voi...in fiecare zi am intrat cu speranta ca va merge!!!

Leonel(nepotelul meu)...a fost foarte bine la control....7350gr si 70 cm.I s-a stabilit gatutul.Doctorul l-a laudat ca este foarte bine!Si noi de asemenea suntem fericite ca este bine!!Azi am fost prin parc,dupa doua zile de stat in casa cu ploile care au fost!!!

Voi ce mai faceti?Sunteti bine?Puii ce va mai fac?Cu ce va mai minuneaza?[copil]

Va pupik dulce pe toate[dual][dual]

 

Sabina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici si bebici!!

Ancaid="red"> multumesc pt gandurile bune[pup].Sunt bine deocamdata am inceput sa am unele dureri precum cele menstruale sa fie astea durerile de la inceput??Mai am putin zic eu si.. nu va spun ce frica mi-e dar cu Dumnezeu inainte..Si sa ne auzim cu bine si sper sa ma primiti si pe mine in clubul mamicilor cand voi reveni cu bebelusha mea..

[pup] multi la mamaici si la bebici scumpici!1

 

Raluca&bebelusa,5 zile pana la DPN http://community.webshots.com/user/hiroral

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...