Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Japonia


Recommended Posts

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna dimineata![hop]

 

Azi m-am trezit mai devreme ca de obicei, cu toate ca Luka inca mai dormea[^]. Am [spala] si [rufe] deja o sarja. Mai inca una... Voi spalati rufe in fiecare zi? Eu incerc sa nu...[:D], dar se aduna prea multe [toanerele.

 

Ieri de exemplu l-am schimbat pe Luka de vreo 6-7 ori...[bang] ca tot se scapa pe el...[bang] Nu stiu ce sa-i mai fac... Cu cat ii explic mai mult, cu atat mai mult face pe el si nu se duce la [consti]. Sper sa-si revina... ca altfel...[neand]

 

Va pupic! O zi buna![recevere]

 

Adina[hippi]id="red"> & Lukaid="blue">[bicla] (3 ani pe 15 mai)

obraznicatura lu' mama[foto]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna mamici si bb-ei,noi suntem un pic suparati,Naomiid="red"> a cazut ieri din pat ,cu(,)capusoru de bicicleta(am lasat-o eu langa pat);chestia asta ma terminat de tot,am fost cu ea la spital sa ii faca o ecografie si doctoru[medic]nu ne-a bagat in seama,a spus ca daca e ok nu are rost ecografia[bang];oricum eu abia astept sa merg acasa sa o duc la un control.

 

Samuray id="red">bine ai venit in [grup]iar Kentzuid="green"> e un scumpic.

 

Adinaid="red"> noi spalam c-am odata la 2-3 zile.

Ralucaid="red">,te asteptam cat mai repede sa ne povestesti cum a fost(cred ca deja ai nascut)si poze cu mogaldeata,[pup]

 

Anca [mamica] Naomi Ioana(22.07.04)[fetita]

 

http://community.webshots.com/user/naomi_ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Samurai-lady si Ken, bine ati venit!

 

Anca, si Stef a cazut ieri, de pe masa de schimbat, cam de la 80-100 cm inaltime. S-a si lovit, si speriat, of, of. Dar i-a trecut, i-a ramas doar semn de buna purtare un cucui mic.

 

Ieri ne-am intalnit cu niste fete si bebei dragutei, ma bucur ca le-am cunoscut si sper ca sa ne strangem mai multe mamici din si de pe langa Tokyo si sa ne mai intalnim acum ca s-a facut si cald.

 

O zi plina de bucurii, [mamica]Eli & [copil]Stefid="teal">id="Times New Roman">id="blue">

Nasterea broscuteiid="red">id="Courier New">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Japonia!

Sunt Mariana din Bacau. Indraznesc sa va intreb cum se poate invata limba japoneza, am un fix cu ea. Visez de mult ca bebeul meu sa ajunga acolo si sa se faca astronaut. Si surpriza e ca am baiat desi are numai 33 sapt de cand sta in burtica eu tot visez pt el asta. Sunt fizician si de asta cred ca sunt cu fixul asta.

Cum v-ati descurcat cand ati ajuns acolo prima data?

Va pup si succese langa sarmalutele voastre!!!

 

asiei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Kenzo id="red"> sa cresti mari si voinic.[flo]

id="left">
id="left">Sa va mai spunem si noi cate ceva despre noi .
id="left">Am reusit si i-am facut Ayumitzei al doilea vaccin ,asta dupa cateva amanari din cauza febrelor ce le-a avut.A plns putin si apoi gata ia trecut [cool] peste 3 saptamani iar avem vaccin [:D] sper sa nu prinda ura pe ele .
id="left">Are fata mea la 10 luni 7,650 kg si 70,4 cm si aratam foarte bine [il]
id="left">

Samuray-lady id="red">Ken al tau e un dulcic ,tare frumos baiat ai .Sa-ti traiasca.

id="left">

Hiroral id="red">ce face bebe [bis] sa-ti traiasca si sa va bucurati de bebe [flo]

id="left">

Yashi id="red">nici eu nu spal rufele zilnic ,ci tot cam la 2-3 zile ,depinde si de cum se strang .

id="left">

 

 

Maine e ziua lui tati face 32 de ani ,uff ce trece timpul ,parca mai ieri avea 26 de ani cand l-am cunoscut ,era un pustiulica si acum e un sot si un tata minunat[bis] asa ca maine mergem sa ne plimbarim si sa il sarbatorim [:D] sa vedem ce idei imi vin .

id="left">

Gata va las si v-am pupacit.

 

Eryka & bb-lina scumpa[copil] (03.iunie.2004)id="Comic Sans MS">id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...