Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Japonia


Recommended Posts

Hirolid="red"> daca cumva ai nascut, refacere cat mai rapida si un bebe mancacios, somnoros si sanatos, iar daca inca sorocul nu si-a facut aparitia iti doresc o nastere cat mai usoara, iar durerile sa le uiti cat mai repede, si sa te bucuri din plin de aparitia lui bebe; deci GANBATE!!!id="size3">id="red">

eu am nascut de ambele ori natural, travaliul fiind de vre-o 4 ore la ambele, doar ca dilatatiile difera, parca la prima m-am dilatat mai repede decat la a doua[bang][:D]

 

mamica celor doua cucuiete

http://photos.yahoo.com/ionelarxn

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

id="size3">[japan]BUNA SEARA JAPONICI.

Da Naomi maninc pana in ora 2-3 apsolut ce vreau si cat vreau,iar dupaia mananc legume si fructe,nu ma uit la kalori.

SA sti ca la mine a dat rezultate si nici mie nu imi vine a crede dar nu mint si deacee vreau sa va zic si voua sa incercat ca nu va cost nimic si dupa 3-4 zile stomacul deja se face el mai micut si nu mai cere el de mancare cu o singura exceptie stiti cum este inaintea menstruatiei ca maninci de crapi,dar eu bag fructe la greu .

Asa ca incepeti nu mai stati pe ganduri.

Bafta si mai revin

Va [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] pe toate

 

tajima daniela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor[hia]

Eu m-am trezit, dar sunt inca fff. [|)]; am o groaza de treaba[bang], deja am spalat o transa [spala], copilele mele inca sunt in lumea somnului, doar cea mica s-a trezit putin a papalit tati si acum motaie, o deranjeaza zgomotul tastaturii, iar cea mare viseaza ca se cearta cu mami[alcool] cred![blabla]; nu vrea sa faca nimic singura, doar daca este ajutata, iar eu incarc sa domesticesc copila[alcool], adica sa se dezbrace singura ,sa se imbrace, sa manance, se mearga la WC. singura(slava Domnului acum suntem la chilotei, nu mai purtam pempers, de pe la 2ani si 4luni!!![:D], dar cu mari discutii si nervi angroo[bang]), este ffff, comoda sau poate invidioasa, ptr. ca vede ca fac ptr. sora-sa, dar nu-i merge cu mine[:D]; adineauri am mai scos o transa de[spala]; azi am si vaccinuri de facut la ambele, la cea mare encefalita jap. iar la cea mica polio;

Dar unde sunte-ti fetele, de-ati disparut asa, sau ca am venit eu nu mai dati nici un semn??????

Naomi id="red">pe unde esti?????; parca te trezeai devreme dimineata; hai te rog dale desteptarea fetelor!!!!!

Danielaaaaaaid="red"> spor la topit kg.[pup][aerob](eu le topesc natural[:D]), dar ai grija si la vitamine si la nevoile organismului, da!!![pup]

 

mamica celor doua cucuiete

http://photos.yahoo.com/ionelarxn

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor ,

id="left">Am intrat asa putin cat sa va salut .
id="left">Ionela-Roxana id="red"> bine ai venit ,sa-ti traiasca papuselele ,ai niste fete tare frumoase .
id="left">
id="left">

Fetelor Ayumi iar mi-a varsat laptele in dimineata asta si se pare ca iar are febra ,slava Domnului ca e mai mica de data asta ,astept sa mai treaca putin timpul si am sa-i iau iar temperatura ,poate o mai scade .

id="left">Ieri Ayumi mi-a facut 3 pasi singurica si sunt asa de mandra [:D].
id="left">Hai ca va las ca^ -[^a sarsit pe mine si nu ma mai lasa sa scriu.
id="left">

 

Pupicei

 

Eryka & bb-lina scumpa[copil] (03.iunie.2004)id="Comic Sans MS">id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

id="size3">id="red">Naomiid="black">mersi pt ca mai invatat sa ma duc pe acel sait,sa sti ca nu stiam de el,dar docamdata nu este nimic interesant,,acum este vorba de un ajutor financiar.

Am ajutat si eu cu banuti acum 2 luni pe liviu ungureanu sper sa se faca bine.

id="red">IONELA=ROXANAid="black">da mersi ,voi avea grija sa iti traiasca cucuietele

Va pup si mai revin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Ionela, bine ai venit. Ai 2 fete tare frumoase, sa fie sanatoase si sa iti aduca multe bucurii!

 

Azi Stef a zis de 2 ori "da", tare si accentuat, in timp ce vb eu la tel. Si tot azi a descoperit perdeaua. Patul lui e langa geam si s-a tarat (in fund-mai face careva asa, mers in fund?) pana ce a ajuns la perdea si a inceput sa traga de ea, vroia sa se ridice in picioare, cand obosea o lua la masurat, cercetat de ziceai ca e croitor si acum vrea sa isi faca o bluzita de vara. Si acom tot in fund se taraste, din cand in cand sare de fund in sus, trebuie sa stau cu ochii pe el ca se duce in cap.

Cu dintii nu m-a muscat cand suge, o face in schimb cand ii curat gurita sau ii dau cu Calgel.

 

Eryka, sanatate lu' Ayumi!

 

Fug la pui sa ne mai jucam un pic, apoi facem baita, papam si nani (sper eu, poate e si el de acord cu planul asta). Weekend placut!

 

_______________

O zi plina de bucurii, Eli & [copil]Stefid="Book Antiqua">

Nasterea broscuteiid="Courier New">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamci si bebici!!

Anuntam ca am nascut pe 30 martie la ora 11 si 8 minute dimineta o fetita de 3148 de grame si 51 cm pe nume Karen..Nasterea nu a fost atat de grea avand in verea cate povesti am citi si ce speriata eram...Fetita e bine papa san doarme non stop cel putin ziua ca nopatea am discoteca si marti trebuie sa mergem la controlul de la o saptaman de la iesirea din spital si abia stept sa vad cat a laut in greutate... Va pupic pe toate si pe bebei si incerc incet incet sa recuperez din urma.Merg sa-i fac baita acuma si daca am timp poate mai intru mai tarziu..Yoroshiku ne[dual]

 

Raluca&bebelusa,5 zile pana la DPN http://community.webshots.com/user/hiroral

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor multumesc[pup]; si eu va doresc c-a puii vostrii sa va aduca numai bucurii si multa sanatate caci acest lucru este ffff. esential!

Hirol id="red">id="size2"> OMEDETOU GOZAIMASU!!!id="red">id="size4">[bum][batetoba][bis][harp][s]; Karen id="red">bine-ai venit pe lume[bb], sa fii sanatoasa, si sa-ti bucuri parintii din plin, iar mami sa aiba laptic din belsug sa te faci mare si voinica[pup][balcon]; mamic-o refacere rapida si lasa ca durerile vor ramane o amintire placuta[pup][flo], si vrem POZEEEEEEEEEEEEE cu KAREN!!!id="purple">; fetelor hade-ti sa cinstim un paharel, macar virtual, in cinstea lui KARENid="red">!!![cheers]

 

mamica celor doua cucuiete

http://photos.yahoo.com/ionelarxn

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parol ca YO mi-s tuta de-abinelea[mariaj]; Hirol [iartama] dar nu m-am uitat de la-nceput la poze mai atenta[mariaj]; abia acum am vazut minunatia de Karen; mai dar este o papusica mica, de-mi vine s-o mananc; sa va traiasca, ca tare frumoasa este!!!

 

mamica celor doua cucuiete

http://photos.yahoo.com/ionelarxn

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...