Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de mai-iunie 2004 (40)


Recommended Posts

La multi ani, Dragos! Sa cresti mare, sa fii sanatos si voios!id="blue">id="size3">

 

Buna dragelor!

 

Madisor, condoleante pentru pierderea celei mai dragi fiinte. Dumnezeu s-o ierte!

 

Bertha, prin cate a trebuit sa treci, draga de tine. Slava Domnului ca acum lucrurile s-au aranjat cat de cat. Sanatate lui Darius si multi [pup]

 

Diana, l-am admirat pe Vladut in toate ipostazele: in carucior (identic cu al nostru, difera doar culorile), cu ochelari, in salopeta de blugi, ca mexican, explorand prin casa. E tare scump si frumos! [pup]

 

Irinusha, 'La multi ani fericiti impreuna!'.

 

Grate, Iustin e bine, destul de cumincior. Partea rea e ca se foieste intreaga noapte, n-are somnul deloc linistit.

 

Carmenid="brown"> si[copil]Iustinid="blue"> (5.06.2004)id="navy">

Album Iustin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Dragosid="green">-La Multi Aniid="red">[flo]

 

Madisorid="navy">- Condolentele mele, stiu prin ce treci.

 

Bertha -Ii dorim puiului tau multa sanatate. Julia a trecut prin ceva asemanator, eu cu ia la spital am stat trei zile. A avut ROTA VIRUS. in fiecare zi cate 2-3 perfuzi. Oribil.

 

Fetelor ma uit la bebei vostri si ma minunez cat de frumisi sunt. O sa avem cu Julia de unde sa alegem in viitor vrun cavaler[:)]

 

www.julka.za.pl

Alus+Julia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, pupici la bb-ici!

 

Madisor, condoleante! Doamne, ce pierdere! Imi pare nespus de rau ... imi inchipui ce-i in sufletul tau! Suntem alaturi de tine!

 

Bertha, prin ce ai trecut si tu! Pupici puiutului bolnavior sa se faca bine repejor! Dar de ce s-a intamplat ai aflat?

 

Eryka, tin pumnii sa va placa casa, sa fie totul bine! Pupici!

 

Fetelor, saru'mana de raspunsuri si sfaturi! Sper sa gasesc ceva fain si la bani putini :) Cred ca vara-mii ii mai dau lucrusoare de la Cris (imprumut, ca sper sa mai facem unul :)) ... deja i-am dat scoica de masina si mai gasesc eu ceva sigur. Mai vedem ...

Madutza, nu prea stiu de cat sunt disponibila sa cumpar ceva ... vad la fata locului ... dar sa stiti ca nici aici nu sunt ieftine jucariile ... au unele niste preturi de te sperie cat poate costa putin plastic colorat, dar asta e! Noi i-am luat lui Cris multe de prin "talciocurile" organizate la gradinite ... dar na, poti lua lucruri second?

 

Cris, saru'mana de site, fain rau de tot! Si ideea invitatiilor e buna :), cred ca ti-o fur :) Amalia e mai bine acum sper, da?! Pupici de la Cris!

 

Saru'mana si de felicitari! Le-am dat mai departe :)

 

Grate, ptr. ieri: sa-ti traiasca baiatul! Pupici lui Patrick! :)

 

Ieri a fost o zi faina, am stat cu prietena la barfe, ne-am plimbat, a facut cumparaturi la noi :) (deci imi e si mai draga ;)), iar am stat la barfe si asa a trecut ziua repede-repede. Cris a fost incantat de ea, dupa cateva minute il avea deja ca prieten ... depinde daca-i place persoana, daca nu, sta serios si tine distanta, dar cu Lucie s-a imprietenit imediat. L-a facut sa rada in hohote de nu i-a mai trebuit nimic ... ce sa mai, eram tare mandra de el :)

Cam atat de la noi... mai revin! id="Comic Sans MS">

 

Irinusha & [copil] Cris id="blue"> (03.05.04) => "Demolition Boy" :)

poze si poziliciid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irinusha, ma bucur ca ti-a placut ideea mea si ca o pui in aplicare. Tocmai de aceea am zis de acel site, n-am fost egoista :)

Amalia e bine, multumesc lui Dumnezeu.

Daca il prinde fata mea pe Cris al tau, o sa-l pupaceasca de nu se vede. E tare pupacioasa.

 

Cristina & Amalia (20.04.2004)

 

http://community.webshots.com/user/cris_amalia

 

"cele mai mari placeri ale vietii sunt cele impartasite cu altii"

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

La Multzi Ani, Dragos!id="size3">id="blue">

 

Fetelor, va multumesc tutror pentru gandurile pline de compasiune. Va multzumesc pentru ca suntetzi alturi de mine.[grup]

 

Bertha, pupa-l pe scumpul de Darius si fii tare! Bine ca acum e mai bine si ca a inceput cat de cat sa manance... Intreb si eu ca si Irinusha, pana la urma de la ce a fost?!

Diana, itzi amintesti bine. Suferea de SLA. O boala rara si careia (a cata oare?!) nu i s-a gasit leac si nici nu se stie exact din ce cauze apare. Sie eu sunt intr-o criza de timp fantastica... Maine parastas...Plus casa...Eh...

Cristina_smn, aveam si eu obiceiul de a manca cartofi cruzi, cand eram mica. Ai mei in afara de faptul ca imi gusta toate aluaturile de la prajituri (abia ii mai pot opri), nu au alte chestii...

Irinusha, la multzi ani! Sa fii sanatoasa si fericita! id="red"> Am intzeles ca a fost ziua ta, sper sa nu gresesc (daca da, asemenea urare nu strica niciodata nimanui).

Grate, cum l-ai sarbatorit ieri pe Patrick?!

Eryka, mi-ai facut o poftaaaa de cafea, asa ca va las, ma duc sa iau si eu o guritza...

 

Daca mai am timp va mai scriu... Maine nu stiu daca pot intra, am parastas...

 

Sa avetzi un weekend asa cum vi-l doritzi!

 

Va pup!

 

 

 

Madalina

http://community.webshots.com/user/madalina160

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, n-ar fi rau sa-l invete si pe Cris sa pupe ... zic eu aici ca-i pupa pe toti, dar mai degraba i-ar musca, dupa cate il cunosc :)

Mai, sa stii ca mereu cand citesc numele "Amalia" ma apuca duiosia ... nu stiu daca mai stii, dar daca as fi avut o fetita ar fi chemat-o Amelie, deci forma franceza ... si-mi place mult :)) Pup-o din partea mea!

 

Veni de la masa, pe aici liniste rau de tot :(, Boby e pe drum spre aeroport sa-i ia pe niste prieteni. Fericitii au fost in tara, in concediu ... de abia astept sa aud noutati, cu toate ca ei sunt din Bucuresti.

Haideti ca aberez pe aici ... mi s-a dus sagele in burta sa digere si e neuronul fara oxigen ;) ... dar deh, daca-i liniste si pe la voi. Va pupic si poate va mai enervez cu vreun comentariu ... :)id="Comic Sans MS">

 

Irinusha & [copil] Cris id="blue"> (03.05.04) => "Demolition Boy" :)

poze si poziliciid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madisor, n-am avut eu ziua de nastere, dar saru'mana de urari :) Am facut doar 9 ani de la casatoria civila ... batrani rau de tot!

Nici nu stiu ce sa-ti spun, poate doar: putere sa treci peste tot. Mie una imi e groaza de momentul cand nu o sa-i mai am pe ai mei ... nici nu vreau sa ma gandesc.

Te pup ... oricum in ochii mei esti un om special! [flo] multe de tot!!!! id="Comic Sans MS">

 

Irinusha & [copil] Cris id="blue"> (03.05.04) => "Demolition Boy" :)

poze si poziliciid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu va innebunesc, sorry, dar n-am ce face si m-am plictisit de moarte ...

Si tot am citit pe aici, mi-a sarit o tema in ochi, dar sunt prea timida sa ma bag si eu in ciorba, asa ca o fac la voi, ca doar pe voi va am la suflet :)

Voi cum stati cu apetitul sexual de la nastere? Ca eu stau prost de tot ... sa nu zic chiar zero, al meu sot o sa dispere pe aici ... ce am frate? M-am gandit ca tot de la hormoni mi se trage, dar nu stiu ...

Haideti, spuneti-mi ca nu sunt singura ... cica se sufera mai usor cand nu suferi singur ;) ... de ce-mi arde mie!

Gata, promit ca dispar si nu va mai zapacesc!

Va pupic si va doresc de acum un week-end fain!

id="Comic Sans MS">

 

Irinusha & [copil] Cris id="blue"> (03.05.04) => "Demolition Boy" :)

poze si poziliciid="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare![hia]

 

Fetelor, va multumesc din suflet pt. gandurile voastre bune, poate multe stiti din experienta cat conteaza sa fii intr-un grup de oameni care, chiar daca nu se cunosc fizic, stiu multe unii despre altii si se ajuta reciproc cu sfaturi![:X]

Despre ce a avut Darius nu prea am ce sa va spun, adica nu stiu exact care a fost cauza, cred ca a fost vorba de o sensibilitate marita a organismului dupa viroza aia nenorocita, pt. ca el nu era cam de-o sapt. in apele lui, poate va amintiti ca va spuneam ca nu mai mananca seara nimic si va ceream sfaturi. Oricum, medicii m-au sfatuit sa nu-i mai dau peste o perioada lunga si asa voi face sigur!

Am uitat sa va povestesc inainte ca am fost la spit. de pediatrie unde lucreaza soacra-mea. Pe la 9 seara a inceput sa-si revina, sa prinda puteri si cand au venit colegele soacra-mii (vreo 5) a dat un spectacol pe cinste, a ras de credeam ca raguseste, s-a jucat cu ele, abia il tineam sa nu fuga cu perfuzia prin salon. Le-a dat gata, ce sa mai si eu nu mai puteam de dragul lui si ca era asa de admirat, dar mai ales ca-l vedeam vesel!

 

Cristina_smn, bravo pt. primii pasi si pupicele umblaretului! Si eu mancam cartofi cruzi si mai "gust" si acum cate unul!

 

Alus, Julia n-am auzit de "rota virus"! Ce-i aia? O pupam pe grasulina!

 

Irinusha, sfatul meu e sa-i cumperi orice-ti permiti, dar sa fie ceva de calitate. Cand primeste ceva din strainatate omul se-asteapta sa creasca 3 copii cu lucrul respectiv! Si hainutele sunt bune, impresioneaza parintii, pt ca la varsta asta copiii nu fac diferenta intre jucarii, eu am avut surpriza sa-i placa mai mult o sticla goala decat o jucarie pe care o fixasem de mult timp. Dar cred ca stiti toate cum e!

La multi ani pt. aniversarea casatoriei! Sa fiti sanatosi si sa va cresteti puiul in liniste si intelegere! Cu apetitul sexual, stai linistita, vor veni si zile mai bune! Medicul meu mi-a spus ca dupa nastere sentimentul matern predomina, dar n-am intrebat pt. cat timp, probabil pana ne obisnuim pe deplin cu postura de mamica. Oricum, cu atatea griji, mi se pare normal sa visezi mai degraba la un somn profund si luuung! Pacat ca taticii nu inteleg mereu![:-)))]

 

Pupicele pt. toate mamicutele si puisorii lor![pup]

 

Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004)

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cuc0204/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...