Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de mai-iunie 2004 (40)


Recommended Posts

La multi ani Ayumi, Cristian si Raducu pt. ieri, n-am fost pe faza! Va dorim multa sanatate si sa cresteti mari si cuminti! Constat ca azi n-avem nici un sarbatorit, sper sa nu gresesc. Dragi mamici, gata suntem bine, mai putin uratul de nasuc, nu ne-asculta si curge mereu, dar noi nu-l lasam sa ne supere, il bombardam cu ser si cu pompita si i-om veni de hac! De 2 zile Darius vorbeste intr-una, dar niste chestii f. ciudate nu seamana a nimic, a uitat total ce zicea inainte (ma,ta, ga etc) si a intors-o pe ghe-ghe, che-che, bui-bui si cam atat se-ntelege. El se-agita mititelul si gesticuleaza dar noi asistam neputinciosi la stradaniile sale. A! alta chestie: mai, bebeii vostri isi mananca hainele? Darius a inceput sa-si rontaie mansetele de la bluzite, nu stiu de ce, se poate sa-i dea vreun dintisor, ca iar a inceput sa saliveze, daca ii atrag atentia cu altceva mai uita, dar daca nu sunt pe faza trebuie sa schimbam f. des bluzitele. Ati auzit de un asemenea obicei prost? Diana, felicitari pt. primul dintisor! Acum sa te tii! Acris, bravo Amaliei, felicitari! Ce-au crescut puii nostri, din ce in ce mai multi o iau la goana! Sanatate micutei, sper sa terminati si voi cu problemele! Am ras de bebelul vostru... Bun baiat! Vreau si eu o fetita de-asta, ca noua nu ne prea place-n tarc, dar poate cu o domnisoara gonflabila s-o schimba povestea![:-)))] Eryka, ce masinuta i-ai cumparat Ayumitei? Mamaleone, nici darius nu mananca prea variat, am pus si eu intrebarea cu meniul de seara si dimineata. El papa mar cu biscuiti, iaurt, banana cu branzica, cereale cu branzica. I-am facut mar copt cu orez si mamaliguta, dar nu i-au placut, poate si fiindca era bolnavior. Il mai las putin si-l incerc si eu cu papanasi. In alta ordine de idei, las'ca o sa-nceapa Elena sa le faca pe toate deodata si atunci n-o sa mai ai timp sa ne povestesti cum e. Gata, am zburat sa pregatesc papa de seara! Pa! Bertha si Darius - frumusete rara (DN 08-06-2004) http://pg.photos.yahoo.com/ph/cuc0204/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 152
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...