Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ciao fetelor! Mi-a fost dor de voi! Am avut probleme cu netul pe scara si vreo saptamana nu a mers. Noroc ca aveam multa treaba si la scoala si acasa si nu aveam timp prea mult ca innebuneam altfel. Azi a semnat sotul contractul pentru apartament,de achitat l-am achitat,deci e al nostru![bis] Tot azi avem 13 ani de casnicie,sotul zice ca ne aduce noroc[:D],ramane de vazut... Voi ce mai faceti?Abia astept sa aflu despre voi noutati. Pussy la toate! La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat scurt sa va salut si sa va scriu ca sintem ok. Ingerash, lasa ca te obisnuiesti tu cu orarul, asa e mai greu la inceput. Si mie mi-a fost greu, dar am avut norocul ca o prietena de a mea era colega de an si a fost ptr mine mai usor. Sper ca ai colegi fain, ca profii sint asa si asa, cel putin asa am avut eu. Iar seminaristii la fel, dar majoritatea de treaba. Angy, la multi Ani! sa fiti in continuare asa fericiti si sa staptaniti sanatosi apartamentul. Flavia [pup] Restul fetelor si voua cite un [pup] Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ohooo! Lume noua! Him mi-a fost dor de tine! Ma bucur ca esti bine,sper sa scri mai des.Mersi de urare! Fla,Ingerash,multumesc de urari! Eu am avut o tona de ore,vad numai tobe si marimbe in fata,apoi am venit acasa m-am apucat de smotru,is rupta de spate... Fetelor va pup,am promis copiilor ca-i las la calculator ca au fost cuminti,Angy a venit plina de buline rosii de la gradi,iar Daniel cu FB si abtibild de buna purtare,asa ca promisiuenea e promisiune. La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau fetele, am intrat si eu pe subiect acum deoarece abia acum am gasit timp [bang] Am un program naspa rau, aproximativ 35 de ore pe saptamana, 33 din ele fiind concentrate in 4 zile [bang]. Nu-mi trecea prin cap ca e asa greu si dezamagitor: colegi naspa, profi care ne obliga sa luam cartile scrise de ei, tot felul de pretentii [V] Orele in sine (unele din ele) imi plac dar colegii,in primul rand strica tot [:D]. Am probleme si cu mancatul deoarece pana pe la 8 seara sunt la scoala si mananc cand si ce apuc :( maine (adica azi [mariaj]) scap de italiana ca nu e profa in tara. va pup si sper a se mai anime subiectul, eu promit ca scriu cand nu-s pe la faculta sua nu dorm [cusca] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Eu acum am ajuns de la Filarmonica de la Concert,a fost fain,mai ales copiilor le-a placut mult. Inainte de asta am tras o tura prin parcul rozelor. Ma duc acum la odihna ca am avut o saptamana infernala,nu prea fac fata cu 2 norme,sunt foarte obosita si acasa nu mai ajung sa fac nimic. Ingerash,lasa ca te obisnuiesti tu cu programul,iar pe parcurs mai selectezi. Fla,Him,mi-e dor de voi. Oare Vio nu o fi ajuns sa-si pun internet? Pussy la toata lumea! La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offf clasa a 12a e un cosmar deja....nu vrea s ma gandesc cum o sa fie.nu mai am timp de nimik.....in rest ce sa va zic sunt bine...acu a aparut mai nou problema cazarii mele in timisoara ai mei vor un apartament mai degraba o garsoniera.angy daca ma poti ajuta cu ceva.....?in rest scoala scoala si iar scoala va pup si sper k sunteit bine ps:angy scuza-ma k nu vb cand sunt pe mess d nu stau la comp il las numai asa deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...