Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (8)


Recommended Posts

ceau fetele, intru pe scurt sa va tin la curent cu viata mea: deja mi s-a schimbat de vreo 3 ori orarul la faculta, m-am inscris si la un curs facultativ, de vineri ma apuc si de sport...vai de viata mea [alcool] toata ziua is obosita, acum ma intind un pic, apoi ma apuc de invatat. va pup pe toate si va citesc chiar si daca nu apuc sa scriu [:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

deya si ingerash bafta la scoli, asa-i la inceputul anului, pana cand vine vacanta de iarna intrati in ritm:) Noi am gasit apartament, am achitat un mic avans si urmeaza sa dam restul de bani si sa intocmim actele in functie de cat de repede se misca banca. Sper pana la primavara sa ma mut la casuta mea [bis] Fla (sotie si mamica fericita) ___________________________ Impotriva abuzului pe DC si a inchiderii contului lui Jocelyn!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao fetele! Fla,felicitari,sa dea Dumnezeu sa va bucurati de casa,ma bucur mult pentru voi. Dragelor,eu ma altur cu trup si suflet celor pentru care acest an scolar e un cosmar,adica lui Ingerash si Deyeei. Sper sa mai apuc sa scriu in we sa va va mai povestesc una alta. Pana atunci va pup! La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau fetelor, vad ca e liniste deplina la subiectul nostru :( intru si eu sa va zic ccc ca iau o pauza nu ma injurati dar chiar imi e foarte greu cu scoala, am o gramada de invatat si is acolo de dimineata pana seara in fiecare zi Abia astept sa treaca anul asta, am vazut ca bobocii sunt cei mai dezavantajati peste tot, sper ca la anul sa am mai mult timp liber [bang]. Fla, sa ai noroc cu casuta :) Angy, trebe sa facem Clubul oamenilor satui de scoala [:D] si sa o luam si pe Deya :) Him, sper ca esti bine, eu o sa mai intru sa citesc, o sa si scriu (mai rar) si vreau sa mai aflu despre tine va pup pe absolut toate [grup][:X][recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo Mädels (fetele)![pup] tare mi-a fost dor de voi, in sf. am reusit azi cu netu, numa incurcaturi, si cu telefonu, si cu banca, cam cu toate actele, ca ne-am mutat dintr-o regiune in alta cum ar veni. Aici e fiecare cu "damblaua" lui, birocratia si tate cele...[:)] avem terminate 2 camere si baya, bucataria e doar "provizoriu", iar in camera 3 (care ar trebui sa fie camera de lucru, hahaha) mai zac inca cartoane cu hartii pe care mu stim unde sa le punem, ca am starns ca furnicile si acum nu mai avem loc pt. toate. ORIBIL!, va spun, e un cosmar mutatu asta! si cand ma gandesc ca poate ne mai asteapta macar unul! oraselul e normal nemtesc[:p], nimic deosebit, l-am strabatut deja per pedes si cu bicicleta, ce este frumos sunt muntii, f. aproape. de fapt as putea spune ca orasul e mai mult pestrit, o gramada de popoare slave, Doamne, Babylon rusesc, sarbesc, unguresc, bosniac, austrieci, iar romani....vai Doamne, tigani cu gramada. pe strada, prin piete, in magazine, auzi numai limbi slave, se si vede de altfel, e un oras cam murdar. cred ca nemtii detin un procent f. mic.Nu imi vine sa cred ca sunt tot in Bavaria! na bine, trece si asta cu timpu, bine ca vine iarna si sper sa ninga cat mai rpd si cat mai mult! de acasa nu prea am vesti bune, mama e f. bolnava si singura, de venit aici nu vrea iar eu acolo nu pot sa merg deocamdata. sunt asa intr-o situatie cam disperata, ma macina gandurile astea de nu pot sa dorm nopatea. cam atat. voi ce faceti dragelor, ce mai e nou pe DC, in vietile voastre? Angy, ti-aia facut piscina la casa? Him,nu mai stiam nimic de tine. Ingerash, cum e studenta? e fain? mie primul an de liceu mi s-a parut intotdeauna mai greu decat primul an de faculta. apropos, aici locuim linga faculta de constr.in lemn, e si campusul studentesc linga noi, deci este aglomeratie, o nebunie, masini multe, motorete urlatoare, meciuri de fotbal, cam ca pe Aleea studentessca din Timi. Flavia, te-ai intors din concediu draga? celelalte va pupic si mai scriu eu! Cu drag, Vio
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vio bine ai revenit, bafta cu mutatul, renovarea, acomodarea... In curand sper sa incepem si noi distractia cu mutatul. Fete dragi, cand veti avea timp de povesti va astept pe mail, mess, ce vreti voi. Aici nu stiu cand ne vom mai intalni, dar mi-a facut mare placere si mi-ati ramas la suflet [grup] Fla (sotie si mamica fericita) ___________________________ Impotriva abuzului pe DC si a inchiderii contului lui Jocelyn!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio,ma bucur ca ai reaparut. Ne-a fost dor de tine! Fla,in curand s-ar putea sa intru si eu in clubul vostru,cu mutatul,cu toate ca acum nu am nici un chef. Him,sper ca esti ok,poate iti mai faci timp sa ne povestesti ce ai mai facut,ce face Leo. Ingerash,Deya,studiasele ;) spor la treaba. Fetele,eu sunt tare aglomerata,cand vin de la scoala sunt stoarsa de puteri,imi e foarte greu sa ma mai mobilizez sa il ajut pe Dany la teme si chiar are nevoie de ajutor ca fac multe chestii noi,azi de ex. am ajuns la 16 acasa si el avea de facut prima compunere,nu stia sa aleaga subiectul,cum sa o conceapa....pun pariu ca i s-a explicat in clasa,dar a dfost neatent sau a uitat.Abia,abia m-am adunat sa fac cate ceva cu el.Pe de alta parte Angy e bolnava de o saptamana,a stat acasa,noroc ca a fost Emil in concediu si a putut sta cu ea.Va dati seama tratament,etc,el statea cu ea,dar inainte de ai da fiecare tura de tratament ma suna la scoala sa se asigure ca e ok. Pe de alta parte,ma pregatesc de un festival in cadrul careia o sa sarbatorim 10 ani de la infiintarea ansamblului de parcutie,acolo alta belea,invitati,cauta fosti elevi....etc,iar in paralel,fac repetitii la greu. Aia mici de gimnaziu ma bazaie ca ei cand fac ora,cand studiaza,imi vine sa-i dau de pereti,i-as fi bagat si pe ei sa cante,dar nu-mi ajunge timpul de repetitii,cam asta e. Na ca mi-am varsat of-ul la voi,sper doar sa nu va indispun. Sper sa mai apuc sa scriu una alta in we. Pussy! La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo, fetele :) dupa cum vedeti mi-am facut si eu timp sa intru pe forum si sa scriu cateva cuvinte. Flavia, am auzit ceva despre plecarea ta de pe forum, aveam un mesaj offline de la Him, o sa iau si eu adresa ta de la mess de la ea daca esti de acord (chiar daca in ultima vreme intru mai mult sa verific ce am offline), sper ca esti bine & spor la mutat [pup] Vio, ma bucur ca ai intrat sa ne mai povestesti de tine :), vad ca toata lumea se muta, numai eu nu [8D] Angy & Deya, si la mine e groaznic uneori la scoala, dar partea buna e ca am inceput sa-mi fac prietene, macar cateva fete ca oricum de majoritatea is dezamagita rau...98% fitzoase [bruta] Him, multumesc ca te-ai gandit si la mine [dual] ne mai auzim [pup], ... [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...