Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (8)


Recommended Posts

Am aflat si eu despre plecarea Flaviei,de fapt nu a plecat,ci a fost inchis contul. Nu stiu cum a fost posibil,nu inteleg nimic,decat ca regret nespus de mult acest lucru,ca Banatul nu va mai fi la fel fara Flavia,ca imi lasa un gust amar totul,ce vom face,cum vom continua...nu stiu,o membra draga noua,model pe acest topic,ca toate de altfel nu ne mai poate da un buna ziua.....nu-mi imaginez cum Flavia a noastra a putut deranja atat de tare,iar daca a facut-o la alte subiecte,nu am cunostinta de asta,cred ca postarile ei aici ar putea fi luate in considerare de catre admini,nu pot sa cred cred ca un topic asa de pasnic cum e al nostru a fost privat de placerea de a comunica cu cine ne este drag,propun moderatorilor sa citeasca topicul nostru de la A-,nu vor gasi nici un "da-te mai incolo" Astept parerea voastra,cat mai curand. La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Angy, nu mai fi suparata[pup], eu nu stiu ce s-a intamplat, cert este ca vom continua ca si pana acuma, pasnic si cu problemele noastre. Na fetelor, cele care ne mutam sau ne-am mutat deja[:-)))], sa consideram ca o luam de la capat, frumos, cu dragoste si veselie! va pusilesc pe toate si weekend placut in continuare! [:X]Vio
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao fetele! Vio,am primit PM,mersi,intre timp am lamurit semnele de intrebare care le avea. Fetelor,eu ma muncesc cu mentinutul curatenii,ordinei in casa,deoarece am pus apartamentul in vanzare si au inceput sa vina unii alti sa il vada. In rest teme cu Dani,scoala....etc,ca de obicei. Va pup si va astept la scris! Ciao La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu pe aici!!! Deya, ce faci? cum mai e la scoala? Una din prietenele mele cele mai bune e disperata ca trebe sa dea si isto si geogra la bac si nu reusseste nicicum sa invete harta [bang] aceiasi problema o am si eu, la geografie is varza, deci nu pot sa o ajut :( Vio, ce face Tina scumpa? eu am fost cu copilu' blanos la vaccin, m-a stors de vlaga cu figurile ei [bang][:D] Angy, Him, va pup! si pe Flavia o pup ;) si pe celelalte absente :) [}:)][dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu p aici ff dezamagita am luat un sapte la romana jur k nu pot sa inteleg un sigur cuvant nu am stiut si am ramas blocata cand am aflat k am luat 7.nu are rost s mai zic despre altele care au zis 3 propozitii si au lluat 9!!!!!!ma gandesc unde mai ii corectitudinea?imi venea s plang de ciuda in rest goraznic a12a si geogra si istorie la bac mi se pare o prostie imensa da c sa ii fac tre s ma obisnuiesc. va pup p toate aveti grija d voi deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat sa va salut fetelor, imi e dor de voi si de Flavia [pup]desigur, care sper ca ne citeste. Vio, ma bucur ca esti bine. Daca as fi avut adresa ta de mail, am fi putut tine legatura mai des. Sa ai grija de tine. [pup] Angy, Ingerash, Deya, Dia va pupacesc si pe voi. Sa auzim numai de bine, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor,eu va scriu maine,ca noptea e un sfetnic bun,sunt pana peste cap de ocupata,sunt suparata pe ceea ce am de facut,stresata,etc. Dar vreau pana nu ma culca sa dau un sfat Oanei si Andreei:va rog eu mult,nu va uitati profesorii(oamenii),care au facut cate ceva pentru voi,cat de putin,dar mai ales nu-i uitati pe aceea care v-au dat aripi,nu trebuie sa faceti eforturi speciale,ci doar sa le dati un "buna ziua",atunci cand e momentul. Nu costa mult,efortul e minim pana la urma,dar multumirea e mare si nu se vede imediat ci in ani ....si ani. Asta simt eu pentru profii mei,am facut acum o paralele intre ce simt eu si ce simt fostii mei elevi. Invatatoarea lui Dany a facut o chestie,cu o fetita imposibila,a impartit o coala A4 in doua,a trasat un "semnul intrebarii"la decupat a iesit o inima,a pus eleva respectiva sa o mototoleasca,fata a facut cu placere acest lucru,dupa care i-a cerut sa o refaca neteda,evident ca nu se mai putea,resultat:o inima franta? La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...