Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (8)


Recommended Posts

hello, hello, hello!! scuze ca n-am mai intrat da' ieri toata ziua am mutat mobile, mutata lucruri, facut curatenie, pus lucruri la loc, etc [alcool] Rezultatul imi place, Aaaaaaaaaa, acum mi-am dat seama ca nu cred ca v-am zis ca am schimbat mobila in camera mea [biz], de aici tot circul... a trebuit sa reorganizez spatiul ca mobila asta nu intra asa ca aia veche si acum trebe sa ma obisnuiesc cu felul in care e asezat totul, daca ma trezesc noaptea am toate sansele sa ma dau cu capul de perete in loc sa ma dau jos din pat [:D] Angy, in legatura cu profesorii, eu am cativa la care tin, pe care ii respect si pe care ii consider modelul meu, din pacate foarte putini au reusit sa-si faca treaba asa bine ca ei. Cu acestia inca tin legatura si ii sun sun de sarbatori sau merg la scoala sa-i vad :) Deya, nu mai fi suparata pentru astea, nu se merita!! mai bine ai grija ce faci la bac (o sa-ti trimit un pm cu ce am patit eu la bac, ai grija sa nu te arzi si tu!) Him, spor la planul BB, ai grija de tine si de Leo scump :) va pup pe toate si trec la tema [:o)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Nu am mai intrat pe-aici ca n-am avut timp de net,am avut joi un concert greu pt. care am muncit ultimele doua saptamani pe branci. A iesit bine,insa eu am slabirt ceva ceea ce nu-i rau ;) Dar ideea e ca ma durwea stomacul de nervi,de agitatie. Ieri dupa conceert am zacut in pat toata ziua,eram pe cale cred de-a face si o criza de fiere. Azi am fost cu arhitectul recomandat de Diacodat la Chisoda,a vazut despre ce e vb. o sa faca studiile necesare de rezistenta....etc,apoi incepem cu aprobarile de rigoare si cam asta e. Dupa aceea el ne face o oferta de proiect si pret. Ma ingrozesc de cati bani se pune problema. Apartamentul l-am vandut,duminica trecuta si urmeaza sa facem actele. Cam asta despre mine,astept si eu noutati despre voi. Pussy la toata lumea! La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello am revenit un pic:)azi am fost la timisoara dar din pacate nu am avut timp de nimic....am fost tot pe fuga.am ingheata nu pot sa cred cat e de frig afara. in rest ma lupt cu scoala s-a reintrodus sportu la bac :)))))yuppiiii am scapata de invatat o carte. va pup si aveti grija la voi ingerash astept pm-u tau deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo Banat! Fetelor a intrat sa gratulez pe Miro si sa va salut scurt pe voi. Eu nu ma simt azi asa bine, se pare ca si luna asta nu va fi nimic cu bb. Insa speranta moare ultima. Va pup pe toate si va doresc o saptamana care vine f usoara, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Him,cred ca ar trebui sa iei exemplu de la Miro,cat s-a stresat,cat s-a chinuit,cat s-a enervat,cate tratamente a facut,numai ea stie,apoi la inceputul acestui an era un subiect pe undeva pe la Femina,despre rasfat,am scris si eu,a scris si ea ca de aia stiu. Isi propunea sa nu se mai streseze din cauza asta,sa slabeasca....etc,etc si cand era mai relaxata,hop apare Karina.Frumos!Poate dupa un timp v-a scrie ea povestea.Oricum chiar in seara asta am vorbit cu ea,e asa de faina,obosita,nedormita,dar dornica sa imparta cu toata lumea prin ce a trecut. Poate te ajuta ce am scris. Succes! Deya,scuze ca nu am avut timp pe mes,pentru mine duminica e o zi nebuna,baie copiiilor,calcat pe luni,pregatit de scoala,de gradi. Ziceam ca suntem vecine,da acum,pana in februarie,apoi ma mut la marginea Timisorii la casa,in Chisoda,dar tot te pot indruma in ce priveste zona. inca un sfat,daca sti sa dansezi cat de cat,daca iti place folclorul,inscriete la Doina Timisului,ansamblu studentesc,martea si vinerea vor fi niste zile frumoase in calendarul tau,deoarece sunt repetitiii acolo,atmosfera ca la bunica acasa,dar tot odata elevata,universitara,coregraf super....acolo m-am cunoscut eu cu sotul;) Ingerash,Vio,pupici! La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor Tot am vrut sa intru aici pe topic si nu am apucat,sunt mai prinsa in ultima perioada dar incerc sa fiu cat mai prezenta...multe fete ma stiu de la "o alta timisoara"...pt cine nu ma stie : sunt Diana,stau in timisoara si am un baietel Andrei care miercuri face 1 an. Nu am citit prea multe de aici ...dar recuperez eu. o zi buna Diana si [copil]Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buona sera [hot] cam liniste pe la subiect... am si eu o parte de vina, recunosc...[bang] Diana, bine ai venit pe aceste topic! Angy, multa sanatate lui Daniel. Him, relax si nu pierde speranta ;) Deya, o sa-ti trimit un pm da astept sa-si revina netul ca mi-a luat cam 30 de minute sa las un mesaj la dolescenti, am dat refresh de vreun milion de ori [xx(] Vio, ce face Tina? [:-)))], [pis] meu are grija sa ma trezeasca dimineata cand adorm, noroc cu ea ca eu [batcap] va pup pe toate [dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...