Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (8)


Recommended Posts

Buna seara Banat! Sper ca sinteti ok toate. Noi sintem bine, calutul la fel, obraznic ca de obicei. In rest am intrat in febra pregatirilor de craciun si asta imi ocupa timpul cam seara. Va doresc un Weekend placut si [pup] la toate, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ciao fetele! Acum am ajuns acasa,iau si eu o "gura" de forum,ca peste saptamana slabe sanse. Ma bucur ca sunteti toate ok,eu sunt un pachet de nervi,am avut de cantat la o chestie unde a fost toata crema Timisorii si a judetului,de la primari,pana la prefecti si ce credeti? Idiotul care ne mijlocise noua cantarea a pus in program o piesa cu Body percussion,deci,maini,picioare,palme...etc,o piesa super faina dar care se preteaza la o liniste desavarsita nu la "un chef" in care toata lumea vorbeste,mananca,bea,etc. Asa ca am cantat piesa asta la "nimeni" Mi-e ciuda ca "importantele" personalitati ar fi avut sansa sa vada copiii,daca ne luam niste tobe cu noi sa le distragem atentia. In rest bine,ma chinui cu scoala,Angy face gradinita muzicala.... va las acum ca e tarziu. Pussy! La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau dragelor :) uite ca tot vorbeam de suete pe mess, si azi cand am vazut ca esti, aveam treburi mari la calculator, deci, mea culpa, Angy Pacat ca aceia care ar trebui sa fie primii in aprecierea muncii voastre fac chestii din astea. [bang] Ca sa ma plang si eu la capitolul scoala trebe sa va zic k profa mea de italiana e o mumie de peste 70 de ani fixista peste poate & ora ei pare o reintoarcere in comunism (nah ca am zis-o!!!) Him, eu inca nu m-am apucat de decoratiuni de Craciun da' ar cam trebui... am facut numai un sirag din inimioare decupate din coaja de portocale si uscate pe care am scris un mesaj de Craciun pentru prietena mea cea mai buna. Azi a stat Miki la pozat!!! [alcool] Deya, ce faci? ai primit mesajele mele offline? tot la categoria noutati: am fibra optica la net si nu se simte diferenta [bang] fetele absente? pe unde sunteti? I miss you all [il]! pupici la toate si duminica placuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

trezirea din amorteala, Banat! ce faceti fetelor? pe unde umblati? ocupate ca niste furnicute toate? eu am intrat sa-i spun LA MULTI ANI! la Deya :), sa cresti mare si sanatoasa si frumoasa si desteapta si fericita si etc... siiiiiiiii sa iei 10 la bac!ti-am trimis si e-card da' nu-s sigura ca e buna adresa. fetele, va mai astept la subiect! [dual] & we placut! p.s. cum sarbatoriti 1 decembrie? eu ies in oras cu fetele de la faculta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, De mult nu am mai apucat sa scriu pe aici. Foarte rar mai reusesc sa intru pe forum caci sunt tare ocupata. Acum am in jurul meu doua fetite care se biziiei una pe cealalata si nu stiu cit voi putea sa scriu inainte de a ma ridica si a le certa [:D] Caroline e tare plingacioasa fiindca e bolnavioara.Ieri am luat-o de la gradi, era invelita intr-o plapumioara ca avea frisoane. Cind i-am pus termometrul acasa avea 40.1 febra! E bolnava de luni noaptea. Doar febra, atit, nu curge nasul, nu tuseste, nimic altceva! Marti si miercuri le-am tinut acasa ca era mama la mine (a plecat miercuri spre Elvetia la sora mea) dar joi le-am dus la gradinita. Aveam impresia ca e mai bine Caroline asa ca le-am dus la gradi. Imi fac mea culpa ca nu mi-am luat liber de la servici ca sa le tin acasa. Dar le-am spus sa ma sune daca nu e bine Caroline si nu m-au sunat. Gata, acum pling amindoua in spatele meu (s-au batut) asa ca trebuie sa ma opresc din scris. Dia mami de [zana][url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/dia_codat/detail?.dir=/b47ascd&.dnm=c152re2.jpg&.src=ph"]Caroline Iulia [/url](14 iulie 2002) si [zana][url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/dia_codat/detail?.dir=/14cbre2&.dnm=75d0re2.jpg&.src=ph"]Stephanie Daria [/url](9 martie 2004) [url="http://fr.photos.yahoo.com/ph/dia_codat/"] ... noi ...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:0prezneta.a plecat fata din franta din pacate nu a fost o experienta prea furmoasa.ea nu vorbea deloc negleza nici macar notiuni elementare iar eu franceza doar ff putin.in prima noapte nici nu am putut dormi de stresu asta.noroc cu ai mei care vb franceza din amintiri si s-au intels cu ea. nu era sociabila deloc(cand lua cateva beri la bord atunci ii venea afectinea catre mine).acasa sttea numai in camera ei si fuma ff mult[xx(]in rest nu mai conteeza sper deosebire de olanda nu a fost bine deloc.in aprilie vine randu meu. INGERASH:multumesc din suflet ptr urari si card ff putine persoane si-au amintit de mine:( va pup p toate deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello [:D] Azi is bine dispusa ca am primit bursa si mi-am cumparat niste hainute :) + ca ma pregatesc de bal :) n-am mai intrat pentru ca in we am tot petrecut, am iesit cu fetele, si acasa am stat ca sa dorm [:D] Deya, ma bucur ca ti-a placut felicitarea :), imi pare rau de experienta proasta :(, sper sa fie mai bine cand mergi tu. Dia, ma bucur ca ai mai intrat, nu-ti fa griji ca se bat fetele, pana la majorat o sa fie prietene [:D] Angy boss si restu' fetelor, pe unde umblati? pupici la evribadi ;)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello hello:)ce faceti?y maine am teza la romana am intrat un pic sa mai citesc ce e nou.cu frigu asta sunt o epava umana ce sa ii faci vine primavara:))) va pup pe toata mai scriu cand temrin k tezele dia:nu ii bai k se bat mai tarziu fac echipa grozava ingerash:ne mai messuim cand ai timp angy:undeee estiiiii???/nu mai zici nimik? himmelsduft:ce face leo? deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetele ce faceti?azi am fkt primu meu lung durm k masina 10 km pana la cuptoare si dus is intors a fost cam greu da merge:)))in rest marti am teza la istorie[cusca]in rest sunt bine la mine a venit mosu k bani si fructe va pup aveti grija de voi dia cum se mai simte cea mica? deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...