Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (8)


Recommended Posts

Ciao fetele! Nu am mai intrat demult deoarece sunt in crizapermanenta de timp liber. Duminica trecuta am plecat cu frate-miu si cativa colegi de-ai lui in Germania sa-mi aduc o masina. Am fost in Heidelberg,Koln si Koblenz(de unde mi-am luat masina) Mi-am facut si cumparaturile de sarbatori,mai ales jucariile pentru copii,de care sunt foarte incantata. Si de masina sunt incantata,dar putin trista deoarece,desi am luat o masina foarte buna(Ford Focus,diesel,combi,putini kilometrii,ieftina),am platit o tona vama si alte taxe de inscriere. Sper totusi ca pana vineri sa-mi iasa si numerele,ca apoi primaria....etc,n-o sa mai lucreze pana la anul. Am avut si o serie de peripetii,dar totul a iesit cu bine pana la urma. Apoi am umblat de nebuna prin oras sa-mi iau gresie si faianta pentru baie,am fost cu o arhitecta sa vada casa(a treia),sper ca macar cu asta sa fie ok. Astazi seara am avut concert,apoi am fost la ziua unui prieten de familie,de unde am venit acum. In rest mi-am mai luat alaltaieri o imprimanta foarte draguta si cocheta si sunt atata de incantata de ea ca toata ziua listez partituri. Cam asta despre mine,am mai uitat ceva,datorita fratelui meu care impreuna cu colegii lui,mergeau la treaba in Germania,adica sa concerteze,am luat legatura cu multe persoane din lumea muzicii,am avut DVD la mine cu ansamblul meu de percutie,le-am dat,l-au vazut si se pare ca in primavara o sa se "lege" un turneu in Germania. Nu va mai iau pe rand ca e foarte tarziu,dar sa stiti ca mi-a fost dor de subiect,dor de voi si va pup pe toate.Acuma stau sa ma gandesc ca stresul de pana acum m-a impiedicat cel mai serios sa scriu,in afara timpului. Mii de pussy! La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] Deya, cu mare intaziere iti urez si eu La Multi Ani, mult success in viata si numai bucurii. Ingerash, ma bucur ca a venit mosul si la tine, inseamna ca ai fost cuminte. Si la mine a venit si a fost f darnic. Dia, asa e intre frati, imi aduc aminte ca si eu cu fratele meu ne bateam, dar inspre exterior tineam f mult unul la celalalt (ne aparam reciproc fata de altii) iar acum sintem ein Herz und eine Seele (o inima si un suflet). Angy, felicitari ptr masina, sa va folositi sanatosi de ea. La fel si de imprimanta, fain ca printezi partituri. Vio, sper ca esti bine. Noi sintem ok, Leo la fel, arata ca un urs polar ca si-a schimbat blana. Eu sint stresata cu lucrul, dar am noroc cu jumatatea mea ca e dragut cu mine. Va [pup] si sa auzim numai de bine, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetele:)eu aiz am fost la tara nu am invata nimik mi fff frica teza dar ce sa fac sper sa reusesc maine sa recupereze in rest sunt bine saptaman asta sper sa ne mai luam o catelusa bichon de la timisoara pentru puiuti. va pup pe toate aveti grija de voi himmelsduft:niciodata nu e prea tarziu[:D] angy sa ai parte de masina si eu vreau una mica mica pentru mine dar nu sunt bani acu noapte buna [dual] deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau fetelor, ma bucur ca ati revenit la subiect, eu n-am mai scris pt. ca am fost gripata, am avut febra si toate starile naspa posibile [V]. Am avut balul saptamana trecuta, m-am distrat super dar evident am racit cand am plecat de acolo si acum inca trag cu asta. Angy, sa folosesti sanatoasa masinutza ;) Him si Deya, [pup] Sper ca toate fetele sunt ok, sper sa reusesc sa intru mai des, mai am o saptamana si 4 zile de scoala, abia astept vacanta [^] va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo fetelor! Acum I feel great [:D] Am avut si eu stress cu lucrul, apoi bb nu vrea sa vina si alte cele. Acum sint ok, bb poate sa vina cind vrea, la lucru nu mai am pina pe 02.01 stress. Deya, cum a fost la teza? Ce fel de catelusa vreti sa luati, ca nu cunosc rasa, poate pui o poza cu ea. Ingerash, sa te faci repede bine. Iti doresc mult success in sesiune si fara stress daca nu iasa tot cum vrei tu, ca profii sint cam suciti zic asta din proprie experienta. Angy, te salut si sper ca esti ok. Sper sa auzim numai de bine si multa sanatate va doresc, [pup] la toate, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele:)))azi am avut o zi ff proasta am luat 7 in teza la istorie pentru k nu am putut s nu las o colega care"nu stia nimik"fara s ii zik eu nu am mai apucat s scriu toata teza mea si astfel eu am luat 7 si ea 8 ce sa ii faci...am plans pentru k nu mi s=a parut corect profa mi-a zis k sunt o FRAIERA[:D]si k prea mult zic la altii.din mila mi-a dat 8 pentru k stia k la ore am raspuns si stiam in rest nimik nou maine raspund la romana spr sa fie bine de craciun m-am inscris sa fiu craciunita la mai multe serbari inca nu stiu prea multe va mai anunt himmeelsduft nu stiu sa pun poze[bang],e resa bichon maltez asa alb si pufos.din pacat nu am luat catelusa nu era chiar bichon si am hotarat k mai bine asteptpam ingerash sper sa te faci bine[loveyou][pup] angy tot asa ocupata esti? pupici la toata deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deya, ce ti-am zis??? lasa, bine ca ai patit acuma, sa te inveti minte acum, sa nu fi buna si sa faci asta la bac, cum am facut eu [bang], f f faina faza cu craciunitza ;) Him, gata cu lucru? sa ai spor sa vina bb acuma ;) eu trebuie sa ma apuc de decoratiuni dar mai am scoala toata saptamana :( Acum tocmai am venti de la patinoar si sunt rupta, bucati bucatele :))) Am mancat si merg sa trag un pui de somn pusi la fete :*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Banat! Deya, vad ca tu esti tare harnicuta la scris. [pup] Nu iti fa griji de teste, astea considera-le exercitii, important e ce vine la anul. Lasa ca gasesti tu unde sa faci revelionul, cel mai fain e sa fie tot spontan. Ingerash, distractie placuta in vacanta. [pup] Angy, [pup] Vio [pup] Noi plecam de sarbatori la socrii si nu voi intra pe net, dar probabil dupa Craciun o sa intru mai sa va scriu cite ceva, ca sa nu fie asa liniste pe aici. Eu va urez de pe acum un Craciun fericit, un An Nou bun, cu multe impliniri si bucurii. Iar ptr Deya o urare extra multa bafta la BAC! Pupicuri la toate si sa ne auzim cu bine, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...