Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (8)


Recommended Posts

vaii angy y de dany am uitat[batcap],y acu am venit de la patinoar sunt franta de booseala a fost asa un frig. maine seara tinem party la centru de voluntariat si cred ca dupa 12 trag o fuga pana la mine la tara sa vad ce se petrece si acolo. va pup si va doresc un an nou fericit. ma scuzati dak am scris gresti da sunt rupta de oboseala va pup deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va doresc un an nou plin de impliniri! Deya,nu-i nimic nu te stresa,multumesc de urari! Noi am petrecut ziua lui Dany in 28 acasa,unde au venit rudele,bunicii,iar seara unchiul)fratele meu,care lucreaza la Filarmonica),i-a facut cea mai mare surpriza posibila,a aparut cu dirijorul pe care Dany il admira de cand l-a vazut prima oara si care i-a trezit interesul de-a se face dirijor,compozitor.... Dupa aparitia in sine.....acest dirijor i-a facut cadou prima sa bagheta de dirijor,cu care a dirijat primul concert din cariera lui,apoi multe altele,pline de succes. Dany a fost coplesit de emotii,ca are o bagheta dedirijor adevarata,ca aceasta are o semnificatie deosebita.... A promis sa aiba mare grija de ea,apoi sa dirijeze cu ea primul lui concert! Petrecerea am tinut-o la un restaurant care organizeaza petreceri de copii,si-a mai tinut un coleg ziua impreuna cu el,astfel am putut invita toata clasa,nu au venit cu totiii ca unii au fost plecati,dar petrecerea a fost reusita,copiii super,parintii si mai si,pregateala jos palaria. O sa pun poze,dar peste cateva zile. La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wooow angy prima bagheta a dirijorului de la primul sau concert.asta e ceva extraordinar cred ca dany e foarte mandru.im se pare un gest mia mult decat special. am intrat sa va spun LA MULTI ANI!!!si tot ce va doriti sa se implinesca sa fiti sanatosi.[pup] himmelsduft:sper sa vina bb anu asta[gravi] deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani cu veselie , sanatate pe vecie, casa plina de bucate, dragoste pe saturate, bani la greu, noroc cu carul, La Multi Ani si sus paharul!!!!! Dia mami de [zana][url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/dia_codat/detail?.dir=/b47ascd&.dnm=c152re2.jpg&.src=ph"]Caroline Iulia [/url](14 iulie 2002) si [zana][url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/dia_codat/detail?.dir=/14cbre2&.dnm=75d0re2.jpg&.src=ph"]Stephanie Daria [/url](9 martie 2004) [url="http://fr.photos.yahoo.com/ph/dia_codat/"] ... noi ...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai vai si acusi ii gata vacanta nush ce o sa ma fac.desi asa ma plictisesc dar mai bine e acasa. ingersh am vzt k sunt reduceri la tm de fapt tu ziceai la un alt subiect sunt numa in mall si in centru k exact acolo nu ajung eu. poate imi dai un Pm sa ma ajuti va pup pe toate va mai astept sa scrieti deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...