Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (8)


Recommended Posts

hello, am revenit si eu dupa alta serie de probleme cu calculatorul [bang] deja se termina vacanta, nu pot sa cred, ma asteapta 2 saptamani de vacanta si apoi 4 de sesiune [alcool] Deya, ce ai citit tu acolo e din august :)), am scris cand erau reducerile de vara...legal si teoretic reducerile incep acum in 15 ianuarie...practic...deja is reduceri, cele mai consistente or fi iar la mall (ma gandesc, acolo am luat si asta vara chestii de calitate si ieftine la reduceri)... of course gasesti si pe branco reduceri mai ales la cizme (asa sper, anul trecuri erau la niste preturi...sa tot cumperi [:D]) lamurita? daca nu, mai lasi off pe mess si iti trimit cand intru :) Angy, ce surpriza frumoasa de ziua lui Dani :) esti gata cu mutatul? [pup]toate fetele [grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

da ingersash din vara?nici nu m-am uitat:d eu acu am venit de la tara. angy se muta??nu stiam secretoasa mama virtuala sau o fi scris si nu am ctiti eu si d maine scoala[bang][bang]mi goraza d trebuie sa o fac si p asta. va pup pe toate ingerash succes in sesiune deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tacute banatence am stiu ca este o perioada ff grea pentru toti eu asa obosita ma simt (sau poate ii greu doar ptr mine[:I]) mai un pic si luam vacanta eu tot ma consolez cu gandul acesta.in rest sunt pe gnaduri cu ce facultate sa aleg inca nu stiu.azi a fost ff urat afara abia am asteptat sa ajung acasa si am dormit la caldura[;)] va pup[grup] deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata:)azi m-am trezit cu planuri mari sa invat la istorie ff bine k am lucrare luni sper sa imi si reuseasca stau un pic pe net si dupa fuguta la invatat. mi-am descoperit un nou hobby sa stau si sa ma uit pe geam dupa masini de fapt eu ma uit dupa cineva anume dar cam rar de nimereste[batcap] mi urat aici fara voi.ce faceti unde sunteti?[pup] deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deya imi place ca tot revi si scrii, din pacate eu nu prea am timp... luni incep examenele (care teoretic sunt 4 si practic sunt 11[bang]) si mi-e fricaaaaaaaaaa [alcool] aveam planuri mari de vacanta dar se pare ca o sa stau cumintzica acasa ca n-am pe cine sa ma bazez [xx(], am luat niste tzepe ca in filmele cu prosti [:D] (din greseli se invata, nu?) Mai ai un pic si se apropie simularile...[hot], ce n-as da sa dau si eu timpul inapoi cu un an...offfff[bang] Gandeste-te bine ce facultate vrei sa alegi, nu lasa pe ultimul moment si ar fi bine sa ai mai multe optiuni :) te pup!!! pup toate fetele, dar astept sa mai scrie macar cate un cuvintel...asa [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bafta ingerash you can do it:)pai m-am gandit la ce vreau s merg mai departe dar doar ca idee nu sunt hotarata oscilez intre limbi engleza cu ceva....,stiinte economice si relatii internationale dar care cred ca pica....mai am un pic de reflectat asupra acestui lucru. in rest da vin simularile[xx(]sper sa fie bine. te mai astept dupa sesiune sa ne zici ce ai facut.eu saptamnan vii toare vin la timisoara dar nici una dintre noi nu are timp.ne saturam la anu[pup] fetele[:X][:X] deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau dragelor! ce faceti? la casa noua, Angy? nu stiu cum se ureaza asa ca iti zic sa te bucuri de ea Deya, eu fac limba engleza cu ceva :) multa engleza, 12 ore pe saptamana numa engleza, da e fain :) (da's profii rai [:D]) Acum ne-am apucat de examene, desi ni s-a zis k is 4 si defapt is... 11, unul nu l-am luat la o materie, iar celalalt la aceiasi materie da :D...din pacate s-a dus...trebe sa mai dau odata, in rest am mai dat la limba straina 2 si la info si am luat note peste 9 deocamdata, sper sa reusesc in continuare pt. ca e f stupid modul de punctare - fiecare subiect trebuie facut de minim 5, daca nu - pici examenul :( Mai am ore maine si intru oficial in sesiune. Va pup pe toate si astept si absentele la scris :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...