Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

s-a pus zapada kiar peste noi [:D], ninge afara ca-n basme [il] Deya, ce fain ca esti la munte, te invidiez [:D], da' lasa ca ies io din stresiune si ma duc sa rup partia [hot] Angy, cum e la casa noua? eu stau si invat si lecturez (cititul e pasiunea mea) si astept sa scap de toate examenele, visez cu ochii deschisi la indepartata vacanta... Ma intreb unde sunt restul fetelor de la subiect? [}:)] sa aveti o saptamana faina faina ;), [dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si a venit vacantaaaaaa yuuupii dupa un car de nervi cu [poc]profesori incorecti si care zic una si fac alta si iti strica mediile pe ultima suta de metrii si daca te duci "sus"al doilea semestru sigur nu mai treci.asa ca tac si inghit o saptaman un pic mai lejera. Maine e ziua l mama asa k azi bag un pic de curatenie ca maine avem musafiri. in prezent ma chinui din greu sa scot o baterie de dupa dulap[batcap](ca sa vedeti ce activitati am). in rest toate bune.va pup si mai astept vesti despre voi deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai ce fain k ai vacanta [bis], Deya! si eu abia astept! nu mergi la banchetul mic? Eu abia astept sa termin stresiunea sa plec la munte :)

Eu mai am examene, chiar maine am unul mare si important, sper sa iau nota buna [:D]

La multi ani mamei tale de ziua ei!

Angy ce faci? ocupata cu casa, copii?

ce e cu Him? ca Dia am vazut ca mai scrie la timisoara dar Him? sper sa fie ok

 

v-am pupat, trec la probleme juridice :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...