Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (8)


Recommended Posts

Deya, distractie placuta. Fla, bine ai revenit, te asteptam la povesti, dupa ce iti pleaca musafirii. Sa ai parte de timp placut alaturi de ei! Ingerash, lasa ca si alte mame au baieti frumosi si destepti (asta e o zicala aici) Angy, sper ca esti ok, ca nu mai stim nimic de tine. La noi azi e cald si soare, si eu am putina durere de cap, probabil din cauza ca s-a schimbat vremea. O seara placuta va doresc si cite un [pup] la toate, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eu acum m-am intors din oras.din pacate nu o sa mai tinem petrecerea pentru ca fata la care trebuia sa mergem s-a cerata azi cu bunicii si au dat-o la propriu-zis afara din casa. ce sa ii faci altdata.asa de rau imi pare chiar aveam chef de stat la aer si de bantuit pe acolo. in rets nimik nou va pup pe toate.ingeras,angy unde sunteti? himmelsduft numai noi doua mai ramanem aici impeuna are musafiri:) deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deya, imi pare rau ca nu se mai tine petrecerea, ce sa faci. Numai noi se pare ca sintem pe aici, dar ies si eu, ca parca vad ca ma cearta jumatatea, ca nu il mai bag in seama [biz], asa ca ma duc sa ma ocup de el si apoi [pathot] [:D] Ne auzim maine, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo Banat! Sper ca sinteti toate ok, ca e cam liniste pe aici. Va astept la scris. [pup] la toate si o duminica placuta, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetele, revin si eu :) sa vedeti faza...ma cert ieri urat de tot cu mama-mea [bang], aveam programata o iesire in oras care am anulat-o pt. ca baietii vroiau sa mergem undeva unde sa vada meciul [bang]si gasca mea de asemenea iesea in oras si eu am ramas pe dinafara pt. ca stiu ca ies cu ceilalti [bang]... in fine..ma apuca seara plina de draci si intra prietenele mele cele mai bune pe mess si ma aburesc ele si am vrajesc...etc :))) si imi zice una din ele sa nu cumva sa ma culc k ma suna intr-o ora sa vorbim ceva de viata si moarte [:D]. Si dupa o ora ma suna si-mi spune ca ma asteapta jos, ca trecea prin zona, bla bla...cand colo erau mai multi (o parte din gasca noastra) [il] Nu stiu dc va interesa pe voi asta da's ai mei si trebuia sa-i laud pt. bucuria care mi-au adus-o [bis] Impreuna, uelcam bec :) Him, ti-ai instalat messul? Deya, dc ai chef de vorba trimite pe pm adresa ta de mess pe unde umbla sefa si mama adoptiva [:D] oare??? v-am tucaaaaaaaaaaaaaaaaaaat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo la toata lumea! Oare ce e cu Angy? Sper ca esti ok, ca mi dor de tine. [pup] Ingerash, super surpriza. Instalat mess, e aceeasi ID ca numele de pe yahoo [pup] Deya, Fla, Dia, Vio, Toria si restul cite un [pup] Eu de azi am avut oameni la lucru, pina acum au facut treaba buna ca am venit de la lucru in pauza de masa acasa sa le dau de mancare si sa ii verific [:D] Ne auzim maine, pina atunci sa aveti grija de voi, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

V-am citit si am venit sa va spun ca mi dor de voi, inca nu am timpul necesar sa stau la povesti, intru printre picatele:) Stiu ca voi sunteti fete bune si ma intelegeti:) [pup] Vineri plecam in concediu, probabil la Herculane si nu ne-am facut rezervare, mergem sa vedem la fata locului. In rest... ma distrez, a venit si timpul meu [:D] [pup] la toate, inca am musafiri:) Fla (sotie si mamica fericita)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...