Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (8)


Recommended Posts

Of Deya, nu fi supi, se mai intampla. Ti-am scris ca si eu ma mai stresez citeodata la volan, asta cind cei din spate nu tin distanta iar eu am impresia ca imediat ma pupa. De cand stiu ca ala din spate e de vina daca se intampla ceva, parca sint mai linistita. Trebuie sa fii mai sigura pe tine, sa te gandesti ca nu esti prima si nici ultima femeie care face carnetul. Eu sint sigura ca dupa ce ai carnetul o sa te amuze fazele de acum. Zic din experienta. Uite un [pup] dulce sa iti treaca. Flavia, concediu placut alaturi de familie si sa aveti parte de vreme buna. Ingerash, eu la ora 11 dorm, ca dimineata sint la 7.15 h plecata de acasa. Dar tot vorbim noi cumva. [pup] Angy [pup] chiar imi fac griji, sper ca esti ok. O seara placuta la toate si pupic la restul fetelor, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Angy, ma bucur ca ai scris. Spor la renovat, success la scoala. Si eu sint stresata cu lucru, renova, apoi mergem si pe la Leo, asa ca e programul incarcat si nici nu prea imi arde de internet. Sper sa termine saptamana viitoare oamenii treaba. Ingerash, Fla, Deya, Dia, Vio, Toria [pup] O seara placuta fetelor, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deya, spor la pregatit petrecerea de majorat. Ingerash, distractie placuta. Poze cu renovatul pun la anul, ca atunci de abia primesc mobila, ca acum facem numai peretii si podeaua. Angy, spor la treaba. Fla, [pup] si tie si la Sara. Seara placuta la toate si cite un pupic, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Him [pup] de 2 ori pt tine:) Am vazut la un moment dat ca mi-ai lasat un mesaj pe mess, am bagat adresa dar n-am avut timp sa-ti las altul la randul meu:) Maine imi pleaca si mie ultimii musafiri si sambata mergem noi in concediu. Poate apuc sa va transmit salutari din Herculane:) Apropo, stiti vre-o vila/pensiune cu acces la bucatarie? Imi trebuie sa-i incalzesc laptele copilului... Angy spor la renovat, ce apartament frumos veti avea voi [cool] ingerash distractie placuta, tinerelelor:) deya ziua ta de nastere? La multi ani atunci si sa ti se indeplineasca toate dorintele, inclusiv un permis de conducere cat mai curand:) Restul gastii pupici si ... ne mai "vedem" [hia] Fla (sotie si mamica fericita)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

revin:) eu azi am fost la tara la bunicii din partew mamaie desi ei nu mai stau acolo a fost organizat un turneu de fotbal intr-un sat vecin si am fost si eu k tata si si k fratele meu k suporter al echipeii mele nici nu vai imaginzati ce rasfatata am fost azi de toti baietii din echipa de la adusul apei pan la mutattul paturi mai la umbra mutatul umbrelei k doar ne-am dus k umbrela de plasa de acasa.a fost super fain m-am bucurat k i-a revazut pe toti maine mai stau acas sa mai invat si duminica merg la herculane k e ruga.:)) impreuna:nu stiu pensiune cu acces la bucatarie da ma gandesc ca o sa te lasa daca ii rogi frumos.stiu k noi am fost odata si nu stiu am avut nevoie de zahar si ne-au dat gratis[:D]cam umate de kg:))) va pup acum ies sa fac baitza deya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau fetele :) am revenit si eu pe forum... :) Impreuna, cauta pe net...gasesti o gramada de pensiuni, dai un telefon si afli ;) si eu am cautat dar am renuntat sa merg acolo pentru ca era prea scump pt. mine si prietena mea Deya, ...si eu vreau bunici la sat [:D]...nu se gasesc de cumparat? [:p] Him, hai k am reusit si noi sa vorbim pe mess [:X] oare ce face Angy? dar Dia, o fi tot ocupata cu teza?Valenka, Toria, Vio... Corina nu a scris demult...de Yasmin avem numa vesti triste :(...sper ca acum e mai bine ... va [:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...