Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

IN BANAT LA NOI ACASA (8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 225
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hallo fetelor! Eu sint ok, ma bucur ca am reusit sa vorbim pe mess. Leo e obraznic si mancacios, dar ne bucuram ca e ok. Ingerash, atunci spor la papat pizza. Angy, spor la amenajat si lasa ca scapi si de asta. Fla, concediu placut. Deya, distractie placuta la ruga, poate faci poze si ne pui sa vedem si noi. Dia, [pup], spor la cumparaturi ptr gradi. Weekend placut va doresc, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] ma scuzati ca nu am mai scris. Care ati citit pe la Timisoara am scris azi un mesaj acolo. Sunt tare ocupata, cind ajung in tara promit sa scriu mai des si sa ma si intilnesc cufetele in Timisoara. Noapte buna, Dia mami de [zana][url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/dia_codat/detail?.dir=/b47ascd&.dnm=c152re2.jpg&.src=ph"]Caroline Iulia [/url](14 iulie 2002) si [zana][url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/dia_codat/detail?.dir=/14cbre2&.dnm=75d0re2.jpg&.src=ph"]Stephanie Daria [/url](9 martie 2004) [url="http://fr.photos.yahoo.com/ph/dia_codat/"] ... noi ...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! In primul rand: [s] Angy [s], multa sanatate si sa ramai asa cum esti, sefa noastra!!! Va doresc o saptamana usoara. [pup] la toate, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unde sunteti fetelor, ca azi e sarbatoare:) La multi ani Angy, sa ne traiesti si sa ai parte de tot ce iti doresti! [cheers] [s] Multumesc pt urari, dar n-am mai plecat la Herculane si poate taiem de pe lista concediul. Umblam pe la banci sa rezolvam cu un credit pt locuinta, am zis ca asta e totusi o prioritate si dc avem timp la dispozitie... sa nu pierdem ocazia. V-am pupat si revin, ca acu' ma grabesc rau:) [pup] Fla (sotie si mamica fericita)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hallo fetelor, Fla, success si tin pumnii sa rezolvati cu locuinta. [pup] Pupicuri si restul fetelor, poate mai vorbim pe mess, cind ne vedem Eu voi lipsi o perioada, nu stiu cat. Vreau sa petrec mai mult timp cu sotul, sa trecem la plan B ptr BB si alte cele. O sa va duc dorul. Sa auzim numai de bine, Him
Bist du traurig? (Esti tu trist?) Hast du Sorgen? (Ai tu griji?) Soll ich dir mein Lächeln borgen? (Sa iti imprumut zambetul meu?) Hilft es dir und bringt's dir Glück (Te ajuta si iti aduce noroc) Gib's mir irgendwann zurück! (Da-mi-l cindva inapoi!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc mult fetelor pentru urari si pentru subiectul de la evenimente! Eu mi-am cam petrecut ziua prin munca,am mai amenajat pe-aici,am pus in sfarsit jaluzelele verticale,arata tare bine. Apoi au fost ai mei si niste prieteni la mine le-am facut pizza si tiramisu.Acu au plecat,dar nu stiu de ce m-a luat o durere de cap de nu mai pot. Iau o pastila sa treaca. Va pup si va multumesc inca odata! La inceput a fost ritmul!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...